Seksas automobilyje – ką reikėtų žinoti?

Visisusiduria su tuo keistu etapu, kai seksualiniame gyvenime, atrodo, kažko trūksta. Jaudulio, aistros, kuri santykių pradžioje tiesiog verždavosi per kraštus, tos gaivališkos energijos, atsirandančios besimylint. Jeigu taip jautiesi ir tu, tikėtina, kad tau reikia šiek tiek paįvairinti savo seksualinį gyvenimą!

Orams šylant turime tau patarimą – išbandyk seksą automobilyje! Jau vien vietos pakeitimas kaip reikiant sujaudins, o kur dar adrenalinas, kad bet kada galite būti užklupti.. Žinoma, reikia elgtis atsargiai – turbūt nedaug žmonių apsidžiaugs pamatę jus pagautus aistros viešoje vietoje. Šiandien pateiksime šiek tiek informacijos, kurią reikia žinoti apie seksą automobilyje.

Pirmiausia – pokalbis

Prieš netikėtai prispausdami savo partnerį (-ę) automobilyje, nepamirškite apie tai pasikalbėti. Ar abu to norite? Galbūt vienam nemalonu mylėtis ten, kur bet kas gali užklupti? Galbūt dėl šios patirties turite daugybę lūkesčių, kuriuos reikėtų aptarti? Galbūt vienas iš jūsų nori, kad seksas automobilyje įvyktų spontaniškai, o kitam patinka viską suplanuoti iš anksto? Pokalbis apie seksą yra vienas svarbiausių gero seksualinio gyvenimo aspektų. Kai abiejų norai bus aiškūs, galėsite žengti toliau.

Tinkama vieta ir tinkami drabužiai

Ieškodami vietos, kur pastatyti mašiną linksmybėms, atkreipkite dėmesį į tai, kad vieta turėtų būti atokesnė, tačiau saugi. Pavyzdžiui, gyvenamojo daugiabučio mašinų stovėjimo aikštelė – prastas pasirinkimas. Geriau rinkitės vietas, kuriose tuo metu žmonių tikrai nebus. Pavyzdžiui, arenų stovėjimo aikšteles (tuo metu, kai nevyksta jokie renginiai). Taip pat raskite vietą, kurioje jums netrukdytų kameros – visgi už seksą viešoje vietoje yra baudžiama, tad stenkitės neįkliūti.

Taip pat rinkitės drabužius, kuriuos lengva nusimesti (ir apsivilkti). Vietoj džinsų rinkis sijoną ar suknelę – jie pravers ir tuo atveju, jeigu jus vis dėlto užtiks ir reikės greitai apsirengti.

Pasirūpinkite lubrikantu

Kartais mylėtis automobilyje reikia greitai – ypač jeigu jūsų mašina stovi ten, kur kas nors netikėtai gali užklysti. Tuomet įžanga bus kiek trumpesnė nei įprastai ir gali nepavykti taip greit susijaudinti. Todėl visuomet su savimi turėkite lubrikantą – jis užtikrins, kad seksas būtų sklandus net ir tada, kai glamonėms nėra užtektinai laiko.

Populiariausi lubrikantai:

Sekso žaislas – kodėl gi ne?

Mylintis automobilyje gali kilti daug keblumų dėl erdvės trūkumo, tad nenuostabu, kad gali nepavykti pasinaudoti poza, kuri paprastai padeda patirti orgazmą jums abiem. Tokiu atveju į šį nuotykį paranku pasiimti vibratorių – daugiau jaudulio, intensyvesnė stimuliacija ir garantuotas orgazmas. Valio nepamirštamam seksui!

Geriausios sekso pozos

Sutik, automobilis nėra pati patogiausia vieta mylėtis, tačiau yra ne viena poza, kuri apsaugos jus nuo nemalonių pojūčių.

Car girl

Kaubojės poza, pritaikyta seksui automobilyje. Kodėl verta? Visų pirma, tai viena patogiausių pozų tokioje mažoje erdvėje. Užlipti partneriui ant kelių užtrunka kelias sekundes. Moteris galės perimti kontrolę į savo rankas – kontroliuoti greitį, įsiskverbimo gylį ir kita. Tai viena populiariausių pozų seksui automobilyje.

Backseat Doggy

Nepamirškite, kad seksui galite išnaudoti ir erdvę ant galinės sėdynės! Čia puikiausiai tiks šuniuko poza. Abu puikiai tilpsite, įsiskverbimas bus gilus, tuo pat metu bus stimuliuojamas G taškas – ko daugiau gali reikėti?

The Seashell

Trūksta vietos automobilyje? Pasistenkite savo kūną perlenkti pusiau užverčiant kojas (skamba juokingai, bet patikėkite, veiksmui įpusėjus bus visai nebejuokinga). Tai puiki poza moterims, kadangi sekso metu tiesiogiai stimuliuojamas ir klitoris, ir G taškas. Patogu, malonu ir kaip jaudina!

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.