Jūsų rezultatas: šaunuoliai!

Įdedate nemažai pastangų į santykius ir galite jau džiaugtis to rezultatais, tačiau… jums ne visada pavyksta susikalbėti. Vis dar kartais pratrūkstate, nesusikalbate arba… tylite. Aiški komunikacija yra gerų santykių pagrindas, o tylėdami ar pykdami vieni ant kitų, nelabai rasime bendrų atskaitos taškų, ar ne? Kalbėjimas padeda išspręsti kebliausias situacijas, iškomunikuoti savo poreikius, išgirsti savo partnerio (-ės) poreikius, mintis.

Kviečiame jūsų porą sustiprinti būtent šią jūsų santykių dalį ir rekomenduojame išbandyti mūsų specialiai porų komunikacijai gerinti sukurtas pokalbių kortas:

70 „Dviese“ klausimų skirti poroms, kurios žino, kad gražūs santykiai yra kuriami bendrų pastangų dėka, o nuoširdūs ir gilūs pokalbiai – raktas į santykių sėkmę. Pateikti klausimai tiks ir tiems, kurie skaičiuoja ne pirmą dešimtmetį kartu, ir tiems, kurie dar tik susipažįsta.

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.