Jūsų rezultatas: reikia padirbėti

Jūs mylite vienas kitą, tačiau… yra jūsų santykiuose sričių, kurios šlubuoja ar kelia neigiamų emocijų abiems. Daugybė porų yra buvusios tokiuose etapuose ir joms tai išspręsti padėjo šie trys dalykai: vienas kito pažinimas, kalbėjimas ir laikas kartu. Pažindami vienas kitą suprasite, kuo skiriatės ir kuo esate panašūs, sklandžiai komunikuodami išmoksite priimti skirtingumus ir akcentuosite jūsų panašumus, o kartu leisdami laiką visa tai sutvirtinsite.

Kviečiame jus pradėti nuo vienas kito pažinimo ir kartu užpildyti šią knygutę, skirtą poroms. Joje rasite naudingų patarimų apie porų santykius bei turėsite progą kartu aptarti savo ateitį, dabartį ir prisiminti gerus dalykus iš praeities:

Ši santykių knyga padės kurti tokius santykius, apie kuriuos visada svajojote. Knyga sukurta užduočių pavidalu – atsakinėkite į pateiktus klausimus apie jūsų praeitį, dabartį bei ateitį kartu ir vėl pajuskite tuos drugelius pilve, kurie nedavė ramybės, kai susitikinėjote pirmus mėnesius.

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.