Pristatome: Nebegėda dovanų rinkiniai

Labas, kartais norisi savo artimai draugei padovanoti kažką itin ypatingo, gražaus, prasmingo, įdomaus, drąsaus… Vis suki suki galvą ir niekaip nesumąstai. Mes tau padėsime: stebėdamos Nebegėdos parduotuvės pirkėjų mėgstamiausias prekes ir jų derinius, visa tai šiek tiek patobulinome ir apipavidalinome, tad šiandien jums pristatome Nebegėdos dovanų rinkinius!

Šie rinkiniai atkeliaus gražioje Nebegėdos dėžutėje, o viduje, be išsirinktų dalykų, bus dar ir ypatingas kiekvienam rinkiniui raštelis – su naudingais patarimais ir įkvepiančiom mintim! Tad, dėmesio: mūsų 5 rinkiniai skirtingiems gyvenimo atvejams:

 

#1 ĮŽIEBKIME UGNĮ

Visi mes esame skirtingi: mus jaudina skirtingi dalykai, mūsų pulsas yra skirtingas, aistra mūsų kūnuose įsižiebia skirtingu metu ir tai, kiek mums reikia sekso, gali visiškai skirtis. Ir tai yra normalu. Netiesa, kad normalios ir laimingos poros mylisi du kartus per savaitę, o visos kitos turi sunerimti. Tačiau… jeigu tavo geismas užstrigęs, o partneris(-ė) jau dėl to nerimauja, aistrą vėl įžiebti gali padėti šis Nebegėda rinkinys.
Šio rinkinio viduje rasi:

+ galėsi pasirinkti iš papildomų produktų!

 

 

#2 NEBEGĖDA RINKINYS „IŠGYVENTI MĖNESINES“

Jeigu esi viena iš tų „išrinktųjų”, kurioms mėnesinės nėra kaip nepastebimas vėjo dvelksmas, o veikiau kova už būtį, tau tikrai gali padėti ši dėžutė. Tavo pasirinktos prekės atkeliaus supakuotos į šventinę Nebegėda dovanų dėžę.

Šio rinkinio viduje rasi:

+ galėsi pasirinkti iš papildomų produktų!

 

 

#3 NEBEGĖDA RINKINYS „ATSIPALAIDAVIMAS“

Dovanodamas(-a) šį rinkinį pasakyk savo draugei: „Tu esi nuostabi. Esi verta šiame gyvenime būti net jeigu nieko neveiksi. Ir tau nieko nereikia įrodyti. Tau nereikia nubėgti penkiasdešimties maratonų, kad būtum verta meilės. Visada esi jos verta, vien dėl to, kad esi. Maratonai, knygos, meditacija, darbas – viskas yra labai puiku, tik svarbu, kad šiuos dalykus rinktumeisi saikingai ir nepamiršdama fizinio poilsio bei atsipalaidavimo.“

Šio rinkinio viduje rasi:

+ galėsi pasirinkti iš papildomų produktų!

 

 

#4 NEBEGĖDA RINKINYS „PATI SAU“

Na, čia jau savarankiškumo viršūnė! Kartais juk taip gera viską turėti pačiai ir nesitikėti nieko iš kitų? Turės ar neturės nusižiūrėtas bernas prezervatyvų – kam spėliot, pasirūpink savo poreikiais pati su šiuo Nebegėda rinkiniu.

Šio rinkinio viduje rasi:

+ galėsi pasirinkti iš papildomų produktų!

 

 

#5 NEBEGĖDA RINKINYS „PO GIMDYMO“

Mes puikiai žinom, kad visų nėštumai ir gimdymai yra skirtingi, tačiau jie visoms vienodai sudrebina pasaulį ir mintis. O dar ir kūną. Ooo, taip! Kūnui tenka nemenki išbandymai. Šis Nebegėda rinkinys padės jam atsistatyti.

Šio rinkinio viduje rasi:

+ galėsi pasirinkti iš papildomų produktų!

 

Kilus klausimams, visada gali kreiptis į mus: pardavimai@nebegeda.lt. Mes tau atsakysime ir viską paaiškinsime! <3
O kuris rinkinys patinka tau labiausiai?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.