AKCIJA: 10% nuolaida VISIEMS vibratoriams. Nori pasikonsultuoti? Rašyk: [email protected]

Darbo pasiūlymai:

Šiuo metu ieškome (siųsdami laiškus ‘subject’ skiltyje nurodykite pozicijos pavadinimą:

• Laisvai samdomo prodiuserio Nebegėda podkasto SULTYS ir YouTube kanalo priežiūrai. Patirtis organizuojant filmavimus ir dirbant su video/audio projektais būtina. Nori kurti pirmąjį podkastą Lietuvoje apie seksą? Susisiek: [email protected]

• Pro-aktyvaus, aistringai asmeniniu bei profesiniu tobulėjimu besidominčio, e-commerce bei digital marketingo guru. Tinkamas kandidatas privalo būti orientuotas į rezultatą, savarankiškas, turintis stiprios patirties marketingo srityje. Susidomėjai? Pasikalbam: [email protected] (Atlyginimas 1000-2000 EUR (priklausomai nuo patirties, darbo pobūdžio, sutartų rezultatų. Gali būti ir laisvai samdomas.)

Parduotuvės asistento darbui darbo dienomis 9-13val. Darbo pobūdis: siuntų pakavimas, prekių likučio inventorizacija. Reikalingos charakterio savybės: operatyvumas, pozityvumas, žingeidumas, iniciatyvos rodymas. Susisiek: [email protected] (Atlyginimas 303.5 EUR)

Nori pasidalinti savo kūryba?

Mes labai ieškome žmonių, kurie:

+ pasidalintų su mumis savo žiniomis bei profesine patirtimi (psicholog(i)ų, psichoterapeutų, psichiatr(i)ų);
+ palaimintų mus savo kūryba, kuria mes galėtume dabinti nebegėdą (fotografai (-ės), iliustratoriai (-ės) – pasidalinkit savo kūryba su mumis)
parašytų mums tekstų šiomis temomis: jūsų patirtis auginant vaikus, pogimdyvinė depresija, vaikų auklėjimo ypatumai, santykių krizių sprendimas, geriausias seksas gyvenime, trans žmonių istorijos, žmonių, turinčių negalią santykis su seksu, poliamoriniai santykiai, santykiai su psichopatu. Labai prašome tekstus rašyti naudojant lietuvišką abėcėlę, tarpus ir pastraipas. Kitu atveju tekstai nebus publikuojami. Garantuojame anonimiškumą.

Dėl laiškų gausos, ne į visus spėjame sureaguoti, taip pat ne visus galime publikuoti, tačiau visus perskaitome. Labai ačiū už jūsų supratingumą ir visokeriopą palaikymą. 

Rašyk: [email protected]

Komerciniai pasiūlymai:

Jei jums ar jūsų įmonei artimos žmogaus lytiškumo, sekso ar santykių temos, mielai su jumis bendradarbiautume!

Ką galime pasiūlyti:

+ reklama Nebegeda.lt platformoje bei socialiniuose tinkluose.

+ jūsų paslaugų/produktų integracija (product placement).

+ produktų pardavimai Nebegeda.lt elektroninėje parduotuvėje.

Kreipkitės: [email protected]