Visiems užsakymams virš 100eur gaukite papildomą 15% nuolaidą su kodu KARTU. Kilo klausimų? Susisiek: pardavimai@nebegeda.lt

Darbo pasiūlymai:

Šiuo metu ieškome žmogaus Nebegėda podkasto SULTYS ir YouTube kanalo priežiūrai. Nori dirbti audio/video turinio projektų vadovu? Turi patirties YouTube kanalų valdyme? Rašyk: kotryna@nebegeda.lt

Nori pasidalinti savo kūryba?

Mes labai ieškome žmonių, kurie:

+ pasidalintų su mumis savo žiniomis bei profesine patirtimi (psicholog(i)ų, psichoterapeutų, psichiatr(i)ų);
+ palaimintų mus savo kūryba, kuria mes galėtume dabinti nebegėdą (fotografai (-ės), iliustratoriai (-ės) – pasidalinkit savo kūryba su mumis)
parašytų mums tekstų šiomis temomis: jūsų patirtis auginant vaikus, pogimdyvinė depresija, vaikų auklėjimo ypatumai, santykių krizių sprendimas, geriausias seksas gyvenime, trans žmonių istorijos, žmonių, turinčių negalią santykis su seksu, poliamoriniai santykiai, santykiai su psichopatu. Labai prašome tekstus rašyti naudojant lietuvišką abėcėlę, tarpus ir pastraipas. Kitu atveju tekstai nebus publikuojami. Garantuojame anonimiškumą.

Dėl laiškų gausos, ne į visus spėjame sureaguoti, taip pat ne visus galime publikuoti, tačiau visus perskaitome. Labai ačiū už jūsų supratingumą ir visokeriopą palaikymą. 

Rašyk: man@nebegeda.lt

Komerciniai pasiūlymai:

Jei jums ar jūsų įmonei artimos žmogaus lytiškumo, sekso ar santykių temos, mielai su jumis bendradarbiautume!

Ką galime pasiūlyti:

+ reklama Nebegeda.lt platformoje bei socialiniuose tinkluose.

+ jūsų paslaugų/produktų integracija (product placement).

+ produktų pardavimai Nebegeda.lt elektroninėje parduotuvėje.

Kreipkitės: pardavimai@nebegeda.lt