Mano pirmasis vibratorius: keli dalykai, padėsiantys jį išsirinkti

Svajoji įsigyti pirmąjį savo vibratorių ar jį padovanoti savo artimai moteriai, bet vis dar nedrąsu? O gal jaudiniesi, kad jis veiks garsiai, o ir formų galybė gąsdina – kuris geriausiai tiks man? Ar nebūsiu jam alergiška? Kokį vibratorių apskritai saugu naudoti? Tai – visiškai normalūs klausimai, kurie kyla kiekvienai, planuojančiai įsigyti vibratorių. Kad išsisklaidytų nežinomybės užsklanda ir išnyktų visos baimės, šiandien patarsime kaip išsirinkti savo pirmąjį vibratorių.

It’s such a GOOD vibration!

Nuspręsk, kokios vibracijos tikiesi iš savo naujojo vibratoriaus. Kiek nori skirtingų greičių? O kiek vibracijos lygių?

Mūsų parduotuvėje gali rasti net 4 skirtingų greičių ir 3 pulsavimo dažnių vibratorių „The Romantic“. Toks produktas tiks kiekvienos skoniui. Norinčioms daugiau skirtingų režimų siūlome G-taško vibratorių „ARC“, kurio išskirtinumas – net 10 skirtingų režimų!

Tačiau jeigu skirtingi greičiai tau nėra didelis prioritetas, rinkis ką nors paprastesnio, pavyzdžiui, klitorinį masažuoklį „Lelo Sona Cruise“, kurio masažuojantys judesiai suteiks nepakartojamų pojūčių laviną.

Svarbu ne ūgis, o smūgis

Nepamiršk, kad ne visi vibratoriai turi būti milžiniški ir falo formos, kad suteiktų maksimalų malonumą. Iš tiesų, dabar itin populiarūs maži, kompaktiški vibratoriai. Juk ne veltui sakoma, kad nereikėtų spręsti apie knygą iš jos viršelio!

Mūsų parduotuvėje esantis kompaktiškas, klitorinis vibratorius „The Surfer“ yra mažas, tačiau galingas, todėl tikrai užtikrins tavo malonumą. Ir neužims daug vietos! Ypač tinkamas, jeigu nori pasiimti jį kartu į kelionę.

Mažiausias šiuo metu mūsų turimas vibratorius – „Zee“, išsiskiriantis 3 skirtingais greičiais ir nauja įkrovimo funkcija. Nuo šiol galėsi krauti savo vibratorių USB jungtimi, kas taip pat labai pasitarnaus keliaujant.

Tęsiant mažųjų temą, taip pat gali rinktis G taško vibratorių „JE JOUE“. Mažas ir tylus vibratorius taip pat gali tapti puikiu draugu kelionėse, asmeninėse malonumo paieškose arba žaidimuose poroje. Beje, „Je Joue” yra mažiausias iš G taško vibratorių.

O ieškantiems kažko visiškai priešingo ir mažiau kompaktiško, siūlome rinktis intensyvų G taško vibratorių „The Tennis Pro“. Didesniu ilgiu pasižymintis vibratorius pasieks net ir giliausias kerteles ieškant malonumo.

Malonumo dalybos

Vieną dieną staiga pradeda varginti monotonija lovoje ir su partneriu imate svarstyti ką čia pakeitus, kad vėl būtų smagu… Sprendimų daugybė, tačiau vienas iš jų itin intriguoja – vibratorius poroms.

Ieškantiems prabangių pojūčių siūlome vibratorių „Fin“. Šis vibratorius maunamas ant pirštų, tinka masturbacijai ar stimuliacijai vaginalinės sueities metu. Papildoma stimuliacija – daugiau malonumo!

Taip pat gali rinktis ir kitą vibratorių poroms – „EVA II“, kuris stimuliuoja klitorį iš viršaus ir padeda patirti orgazmą lytinio akto metu. Itin patogus, nes turi lanksčius sparnelius ir pats laikosi už labijos kraštų. Nauji potyriai – here we go!

Formų galybė

Renkantis pirmąjį vibratorių reikėtų nuspręsti, kokia forma domina labiausiai ir kokiai sričiai nori suteikti daugiausia malonumo. Tai svarbu, nes dažniausiai kiekvienas vibratorius turi savo išskirtinumą, todėl atrask tai, kas tau atrodo įdomu ir ką norėtum išbandyti.

Jeigu domina nestandartinė forma, galima rinktis liežuvio judesius imituojantį vibratorių „FrenchLover“. Tai puikus pasirinkimas oralinio sekso mėgėjoms.

Jeigu nori išbandyti lankstų vibratorių – siūlome rinktis prabangųjį inovatyvųjį „The Ballerina“, kurio minkštas, lankstus korpusas turi 4 skirtingi greičius ir 3 vibracijos režimus, kurie suteiks galimybę pasirinkti tau labiausiai tinkantį intensyvumą. Lankstumas užtikrina geresnį prisitaikymą prie tavo kūno, o tai veda link dar didesnio malonumo!

Unikalioms patirtims siūlome inovatyvųjį klitorinį vibratorių „FireFighter“, kurio netradicinė forma paskirsto vibraciją didesniame plote, kas užtikrina geriausius ir dar nepatirtus pojūčius.

Pasidomėk medžiagomis, iš kurių pagamintas vibratorius

Nepamiršk atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių pagamintas tavo būsimas pirkinys. Šiuo metu populiariausia medžiaga vibratoriams – silikonas. Jis žinomas kaip vienas saugiausių ir maloniausių pasirinkimų. 

Saugodama savo sveikatą venk guminių sekso žaislų. Guma tampa lipni, itin greitai kaupia nešvarumus, todėl tokiu produktu naudotis nėra saugu.

Nebegėdos parduotuvėje rasi tik saugiausius produktus tau ir tavo kūnui. Mūsų lentynose puikuojasi tik geriausi, visame pasaulyje žinomi klientų pasitikėjimą pelnę prekių ženklai kaip „Dame“, „Lelo“, „Smile makers“ ir „Je Joue“ ir kt.

Ir galiausiai – JOKIOS GĖDOS KLAUSTI!

Nors gėdai jau seniai tarėme „ate“, kai kurios temos jums vis dar gali būti šiokiu tokiu tabu. Ne išimtis ir sekso žaislų pasirinkimas. Jeigu vis neapsisprendi, koks produktas tinkamiausias tau – pasiklausk to, kuris žino. Juk ledų pardavėjo nebijai paklausti, ką rekomenduoja. O malonumas visur yra malonumas, tiesa?

Taigi, jeigu kyla klausimų renkantis sau tinkamus produktus iš mūsų parduotuvės, rašyk mums el. paštu: labas@nebegeda.lt ir mes tau būtinai atsakysime.

Jei dar vis dvejoji dėl savo pirmojo vibratoriaus ar nori jį padovanoti draugei, skaityk, Kodėl vibratorius – puiki dovana moteriai?

Komentarai (3)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.