Pirmasis tavo BDSM scenarijus. Nuo ko pradėti?

Nuotrauka: Artem Labunsky

Daugeliui žmonių, kurie yra BDSM naujokai, gali būti sudėtinga suplanuoti scenarijų ar nutuokti, kaip iš tiesų viskas vyksta ir atrodo. Jaudintis ir šiek tiek bijoti yra normalu. Juk fantazijos gali taip ilgai gyventi jūsų galvoje, kad jų paleidimas į realybę iš tiesų truputį gąsdina. Bet mes esame čia tam, kad nuramintume – jūsų pirmoji patirtis bus kuo malonesnė ir sklandesnė. Tad nuo ko pradėti?

Pirmiausia, žinoma, – pokalbis

BDSM ir Bondage mėgėjams skirtame puslapyje rekink teigiama, kad įprastas ir pašėlęs seksas skiriasi tuo, kad BDSM pasaulis atveria daug daugiau galimybių žaidimams. Tačiau reikia suprasti ir tai, kad mylintis įprastai mums daug lengviau sekti įvairias užuominas: lengviau pastebime partnerio (-ės) norą mus liesti, nurengti, glamonėti. Bet nėra taip paprasta be žodžių suprasti troškimą būti surištam (-ai) uždengtomis akimis ir išplaktam (-ai) botagėliu. Todėl norėdami išbandyti BDSM privalote apie tai pasikalbėti: ar tai bebūtų vienas ilgas pašnekesys ar keletas trumpesnių, aptarimas čia būtinas.

Svarbiausi dalykai pradedančiajam (-ai) praktikuoti BDSM

Nepamirškite, kad visais įrankiais ir sekso žaislais reikia pasirūpinti iš anksto. O vėliau – visa tai turėti po ranka. Sekso žaislų ieškojimas ir pirkimas gali būti puiki pradžia pokalbiui ar jūsų riboms aptarti – ką norite išmėginti, o kas jums nepriimtina?

Pasiruoškite nedidelį scenarijų

 1. Jei tai jūsų pirmasis kartas, pradėkite aptardami savo bendrus tikslus. Kaip kiekvienas dalyvis nori jaustis? Ką norite pasiekti? Kodėl norite kartu užsiimti šiuo žaidimu? Apie kokias veiklas svajojate?
 2. Scenarijų planuoti geriausia pradėti nuo savo fantazijų. Nuo jaudinančių ir šiurpuliukais per kūną lakstančių minčių apie tai, ką norite padaryti partneriui (-ei) arba ką norite, kad partneris (-ė) padarytų jums.
 3. Tikriausiai galvoje tai darėte jau daugybę kartų, bet šį kartą reikia viską detalizuoti:
 • Kaip pradėsite?
 • Ką vilkėsite?
 • Kokia bus nuotaika?
 • Kaip kalbėsite vienas su kitu? Aptarkite tinkamus žodžius, kaip norite, kad į jus kreiptųsi, kaip vadintų jūsų lytinius organus ir t. t.
 • Ko norite vienas iš kito? Kaip paprašysite šių dalykų?
 • Kaip nuo vienos veiklos pereisite prie kitos?
 • Kaip įsitikinsite ir / ar pasitikslinsite, ar viskas gerai?
 • Kaip užbaigsite sesiją?

Jei scenarijus nėra pakankamai jaudinantis, pereikite viską dar kartą. Submissive guide pateikia scenų pradedantiesiems sąrašą čia.

Aptarkite ribas ir ženklus

Susitarę dėl BDSM įgyvendinimo, privalote bendrai susitarti ir nustatyti ribas. Su kokiomis veiklomis sutinkate abu? Kokio intensyvumo trokštate? Kokių emocijų norėtumėte patirti, o kokių ne? Koks fizinis ir seksualinis kontaktas yra priimtinas? Kokius žodžius norite girdėti, o kurie sukeltų nemalonias emocijas?

Pats laikas visa tai aptarti dabar, o ne žaidimo įkarštyje. Šį žingsnį priimkite labai rimtai. Apgalvokite, kas jus gąsdina ir skaudina fiziškai ir / ar emociškai. Partneris (-ė) jūsų minčių neperskaitys, tad visa tai reikia žinoti iš anksto. Rekink pateikia bendrų ribų sąrašą:

 • kraujas;
 • lytiniu keliu plintančios ligos (nesaugus seksas);
 • šlapimas / išmatos;
 • klaustrofobijos arba per didelis pažeidžiamumo jausmas;
 • nieko verto (-os) / pažeminto (-os) asmens jausena;
 • nesaugumo ir baimės jausmas;
 • ant kūno paliktos žymės arba žymės tik tam tikrose vietose;
 • skausmas, tam tikros skausmo rūšys, skausmas tam tikrose vietose ar tam tikro intensyvumo skausmas;
 • įvairūs dirgikliai – viskas, kas gali priminti apie praeityje traumavusius įvykius.

Aptarkite, sueities klausimą

BDSM tikrai ne visada koncentruojamasi į sueitį. Užsiimant BDSM svarbiau pasilinksminti ir megzti ryšį su partneriu (-e). Visgi į scenarijų galima įtraukti ir lytinius santykius, jei sutinka abu partneriai. Vieniems tai – būtinas dalykas, kitiems seksas antraeilis, tačiau norėsis patirti orgazmą, treti gali užsiimti BDSM iš viso be sueities. Todėl iš anksto aptarkite, kiek tam įsipareigojate.

Turėkite „saugų žodį“ ir neverbalinius ženklus

Saugus žodis – jūsų sutartas žodis ar žodžių junginys, reikalaujantis nutraukti veiklą.

Taip pat svarbūs ir neverbaliniai ženklai, kuriuos partneris (-ė) gali naudoti, jei tuo metu, pavyzdžiui, atlieka oralinį, yra užkimšta burna ar garsiau groja muzika. Tai gali būti:

 • spragsėjimas pirštais;
 • daiktų numetimas ant žemės;
 • specialus garso mygtukas.

Nebijokite prabilti ir trumpam išeiti iš vaidmens, jei jaučiatės blogai

Būkite atviri, kai jaučiate diskomfortą, net jei tai gali sutrikdyti visą scenarijų. BDSM, žinoma, visada suteiks šiokį tokį diskomfortą, bet jei jaučiate per didelį skausmą ar tirpimą, būtinai apie tai pasakykite. Jei naudojamas įrankis ar sekso žaislas žeidžia, netylėkite. Žaidimas nesibaigia vien dėl to, kad komunikuojate. Nebijokite ištarti ir saugaus žodžio, tikrai nebūtina ištyrinėti visų ribų ir stebėti, kiek galite leisti patį pirmąjį kartą, todėl šį bei tą galite palikti ir kitam kartui. Be to, nepamirškite, kad komunikacija tikrai padės partneriui (-ei) kitą kartą paversti malonesne patirtimi abiem.

Naudokite akių raištį

Akių raištis gali suteikti papildomo jaudulio ir pasitikėjimo savimi tiek nuolankiojo vaidmenį pasirinkusiam (-ai), tiek dominuojančiam (-ai). Nuolankusis lengviau įsijaus į vaidmenį, o dominuojantis galės labiau atsipalaiduoti – jūsų partneris (-ė) nematys, jei jaudinsitės, dvejosite ar tikrinsite scenarijų.

Nuolat pasiteiraukite partnerio (-ės), kaip laikosi

Stebėkite partnerio (-ės) reakcijas ir kartas nuo karto paklausite, ar viskas gerai, kad abu galėtumėte mėgautis vienodai. Žinoma, kartais visa tai akivaizdu, bet jei dar nesate gerai perkandę reakcijų, geriau dažniau pasitikrinti. O ir klausimai nebūtinai turi „numušti“ nuotaiką. Išbandykite šiuos:

 • „Viskas gerai, mažuti (-e)?“
 • „Nori daugiau?“
 • „Kaip jautiesi? Pasakyk nuo 1 iki 10?“ (Jeigu naudojatės skale, aptarkite jos reikšmes dar prieš viską)
 • „Pasakyk, kiek dar nori / gali ištverti.“
 • „Jei nori daugiau, maldauk / prašyk manęs.“

Kartais žmonės gali per stipriai įsijausti į nuolankiojo vaidmenį ir bandyti savo žodžiais patenkinti dominuojantį, nepaisydami to, kad jaučiasi prastai. Todėl stebėkite ne tik, ką jis (-i) sako, bet ir kaip sako. Jei dvejojate, paklauskite kelis kartus: „Ar tikrai? Tu užtikrintas (-a)? Tada maldauk / prašyk smarkiau / garsiau.“

Turėkite pradžios ir pabaigos ritualą

Signalas, kad pradedate turi būti aiškus. Galima paprašyti partnerio (-ės) atsistoti, atsigulti ar atsiklaupti iš anksto sutarta poza, patvirtinti savo nuolankumą, paglostyti, pasakyti, koks (-ia) jis (-i) gražus (-i). Duokite užuominų, ką norėsite, kad jis (-i) padarytų, elkitės taip, kad patys jaustumėtės seksualiai ir geidžiami (-os).

Pabaiga taip pat turi būti lengvai suprantama ir, be abejo, suderinta iš anksto. Vėl galite susitarti dėl pozos, leisti nusiimti antrankius ir / ar akių raištį, paglostyti, pasakyti, koks partneris (-ė) buvo geras (-a).

Pasibaigus BDSM žaidimui

Kai esate fiziškai ar kartais net emociškai pavargę, norėsite atsigauti, atsipalaiduoti ir nusiraminti, visiškai normalu, jei ryšys ir nuotaika pasikeis. O kiti ritualai priklauso nuo jūsų: galite apsikabinti, glamonėtis, išgerti kavos ir / ar surūkyti cigaretę. Palįskite po dušu ir pasitepkite losjonu skaudamas vietas. Tiks viskas, kas padeda nusiraminti.

Net jei kartu negyvenate, svarbu kontaktą išlaikyti ir po BDSM žaidimo. Aptarkite, kas jums patiko, jaudino, o ką kitą kartą norėtumėte praleisti ar pakeisti. Viskas gerai, jei ne viskas tiko, turite daugybę laiko tyrinėti ir atrasti labiausiai jaudinančias veiklas. O praėjus kuriam laikui, kai būsite pasiruošę, galite planuoti kitą nuotykį. Kitas kartas bus sklandesnis ir lengvesnis jau vien dėl to, kad turėsite BDSM patirties.

Komentarai (2)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.