Patarimai karščiausiam seksui telefonu

Nuotrauka: Priscilla Du Preez

Kito žmogaus balsas, seksualūs žodžiai ir dejonės gali labai stipriai sujaudinti. O geriausias būdas tai išnaudoti, ypač jei šalia nėra partnerio (-ės), kurį (-ią) galėtume liesti, – seksas telefonu. Kartais tai gali gąsdinti, bet iš tiesų išsakyti partneriui (-ei) savo nepadorias mintis ir fantazijas telefonu gali būti daug paprasčiau nei gyvai. Šiandien paruošėme išsamų gidą apie tai, ką reikėtų žinoti prieš imantis sekso telefonu.

Kodėl neturėtume vengti sekso telefonu?

Sekso terapeutas ir knygos „Love Worth Making“ autorius Stephen Snyder sako, kad dažniausiai įsivaizduojame, jog nesugebėsime to daryti gerai. Kad nebūsime tokie kūrybingi, pritrūksime seksualių žodžių ir partneriui (-ei) pasidarys nuobodu.

„Kai kurie žmonės jaučia spaudimą iš to padaryti šou, nes kitaip partneris (-ė) pamanys, kad jie tai daro atmestinai. Yra net specialiai tam skirtos pamokos, pvz., kaip šnekėti lyg porno žvaigždei. Bet tai – ganėtinai paikas požiūris, realybėje partneriui (-ei) labiausiai rūpi, kad iš tiesų būtumėte susijaudinę. Vienintelis būdas tapti geru (-a) virtualiu (-ia) meilužiu (-e) – nuoširdžiai mėgautis. Autentiškas susijaudinimas yra seksualiausias dalykas pasaulyje.

Žinoma, tai, kad negalite liesti vienas kito realiai, gali reikšti, kad reikės vartoti daugiau žodžių. Bet neleiskite tiems žodžiams jums trukdyti. Papildomų taškų už kūrybingumą čia niekas neduos. Būkite paprasti ir atviri. Kartais visiškai užteks nuoširdaus „aš pradedu drėkti“, – sako S. Snyder.

Sekso telefonu pradedančiojo (-sios) rinkinys

Žinoma, pats svarbiausias įrankis yra telefonas. O tada ieškokite, ką galite panaudoti arba padovanoti savo partneriui (-ei), kad praturtintumėte šią patirtį.

Štai, ką pasakoja viena mūsų skaitytoja: „Mums su partneriu (dabar jau sužadėtiniu) pernai teko nemenkas santykių išbandymas, kai jis išvyko dirbti į Ispaniją pagal specialybę, o aš likau Lietuvoje. Bendrauti buvo paprasta, nesame abu tokie, kad reikėtų nuolatinio kalbėjimosi, turim savo reikalų, tačiau, nepaisant to, vakarais buvo liūdna. Trūko tiek prisiglaudimo, tiek ir aistros, sekso.

Vieną dieną gavau žinutę nuo kurjerio, kad man yra siuntinys. Nustebau, nes nieko nebuvau užsisakiusi. Atidariusi siuntinį, radau vibratorių ir kitų solo žaisliukų. Pasirodo, mano vyras man juos užsakė, padovanojo, nes teigė, kad be jo taip pat turiu pažinti save iš kitos pusės ir patenkinti poreikius. Partneris kartais gali būti net tas žmogus, kuris paskatina atrasti naujus potyrius.“

Tad išsirinkite sau labiausiai patinkantį vibratorių: rinkitės itin tiksliai G tašką stimuliuojantį vibratorių „ARC“ arba jokių, net menkiausių garsų neskleidžiantį dildo „ELLA“, taip pat šalia turėkite vandens pagrindo lubrikantą. O vyrams siūlome rinktis patogų ir galingą išmanųjį masturbatorių „LELO F1S DEVELOPER’S KIT“.

Gaukite partnerio (-ės) sutikimą

Pasiteiraukite, ką partneris (-ė) apie tai galvoja. Pavyzdžiui:

  • „Žinau, kad dabar kurį laiką nesimatysime, tad pagalvojau, kad būtų visai smagu ir įdomu išbandyti seksą telefonu. Ką manai?“
  • „Mano draugė (-as) pasakoja, kad su partneriu (-e) užsiima seksu telefonu. Aš dar niekada nesu to daręs (-iusi), bet visai norėčiau pabandyti, jei tu būtum už.“

To galima paklausti ir daugiau nei vieną kartą. Taip pat pasiteiraukite ir prieš užsiimdami seksu telefonu arba susitarkite, kada tam skirsite laiko. Tai gali net labiau jaudinti, nes žinosite, ko laukiate, fantazuosite bei galėsite tinkamai tam pasiruošti.

Galite tiesiog tai pasiūlyti parašydami seksualią žinutę: „Žinai, vis nenustoju galvoti apie tai, kokius garsus skleidi patirdamas (-a) orgazmą. Gal norėtum surengti sekso telefonu pasimatymą greitu metu?“

Susipažinkite su „erotine leksika“ ir aptarkite ją su partneriu (-e)

Kam pirmenybę skiria partneris (-ė)?

Kalba čia yra itin svarbi. Ir ne ta prasme, kuria pagalvojote. Neturime tapti erotinių romanų rašytojais ar poetais. „Išvaduosiu tavo penį iš džinsinio kalėjimo“ turbūt labiau priverstų nusijuokti, o ne susijaudinti. Visų pirma, turime išsiaiškinti, kokie žodžiai partneriui (-ei) kelia teigiamas asociacijas, o kurių girdėti nesinorėtų.

Išsiaiškinkite viską, ko nenorėtumėte klausinėti veiksmo įkarštyje, pavyzdžiui, kaip vadinti partnerės krūtis, vulvą, kaip įvardyti partnerio penį, sėdmenis, kokie epitetai jiems tinka. Svarbiausia, kad girdėdami mūsų vartojamus žodžius partneriai jaustųsi seksualiai.

Skaitykite erotines knygas

Dabar gali rasti daugybę naujų erotinių knygų, kurių viršeliuose neišvysi neskoningų suplėšytų marškinių ir lauk besiveržiančių krūtų, o puslapiuose slypinčios istorijos jaudins ne tik sekso scenomis, bet ir įtraukiančiais siužetais. Tuo pačiu suprasite, kokie žodžiai jus užveda ir ką aistringu balsu galite pasakyti partneriui (-ei) ir išvesti jį (-ą) iš proto gerąja prasme.

Klausykitės įgarsintos erotikos

Įgarsintos erotikos istorijos pakutens jūsų ausis įvairiausiais veiksmažodžiais, epitetais ir daiktavardžiais. Deja, lietuviškos įgarsintos erotikos kūrėjų neturime, tačiau siūlome paklausyti „Dipsea“ istorijų, galbūt pritaikysite čia išgirstus žodžius. O jei ne, bent pasimėgausite puikiomis erotinėmis istorijomis!

Pasiruoškite

Galbūt atrodo, kad jei esame vieni namuose, o dar ir neketiname naudotis vaizdo skambučiu, aplinka ar mūsų apranga neturi jokios reikšmės. Tačiau viskas yra priešingai: jei kambary šalta, aplink laksto katė, o telefono ekrane vis iššoka naujos žinutės ar darbo pranešimai, susikaupti ir įsijausti mums nepavyks. Tad siūlome:

  • susitvarkykite kambarį;
  • išjunkite pranešimus telefone;
  • pasirūpinkite tinkama kambario temperatūra;
  • visus sekso žaislus, kurių prireiks, pasidėkite taip, kad būtų po ranka;
  • pasileiskite seksualios muzikos, pritemdykite šviesas ir uždekite žvakių.

Pradėkite seksą telefonu

Lieskite save ir detaliai tai nupasakokite partneriui (-ei)

Nuo to, kad nusivelkate marškinius iki rankos slydimo žemyn, nepraleiskite smulkmenų, jose slepiasi daug aistros. Ir neskubėkite. Pradėkite nuo to, kur esate, ką vilkite ir kaip norėjote jo (-os) visą dieną.

Tai turi būti pokalbis, ne monologas

Puiku, kad išsakote viską, ką norėtumėte padaryti partneriui (-ei), tačiau seksas telefonu turėtų būti lyg kamuoliuko mėtymas pirmyn – atgal. Kažką pasako vienas, o tada – kitas. Kalbėkite užvedančius žodžius, dejuokite, užduokite klausimus pakaitomis ir palaikykite sklandų bendravimą.

Prisiminkite ankstesnius nuotykius kartu

Apskritai kalbant, žodžiai „Ar pameni, kai…“ yra puiki pradžia seksui telefonu. Be to, klausimai labai padeda palaikyti pokalbį. Čia vėlgi svarbu neskubėti. Neišrėžkite vienu kartu „Ar pameni, kai mylėjomės kopose prie jūros? Viskas truko gerą valandą, man patiko“. Vietoje to užsiminkite: „Ar pameni tą kartą prie jūros? Kai buvo vėsus vakaras, tada mes prigulėme kopose…“


Tyrinėkite fantaziją

Sekso telefonu metu galite aptarti dalykus, kuriuos su partneriu (-e) norėtumėte išbandyti realiame gyvenime. Gal svajojate apie surišimą arba seksą trise? Aptarkite, kaip tai galėtų atrodyti.

Tai pat galite pafantazuoti ir apie dalykus, kurių realybėje nedarytumėte (tik abu turi aiškiai tai suprasti), kaip, pavyzdžiui, seksas viešoje vietoje.

Jei kažkas vyksta ne taip, kaip norisi

Jeigu kažkas netinka – pasakykite. Štai, kaip tai gali skambėti:

  • „Žinai, šiandien aš labiau norėčiau X.“
  • „Atleisk, bet šiandien niekaip negaliu įsijausti… Gal galime tiesiog pasikalbėti arba susiskambinti kitą dieną?“
  • „Tai, ką pasakei visiškai išmušė mane iš vėžių, man reikėtų atsikvėpti, tikiuosi, supranti.“

 

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.