Paskutinės minutės dovanų idėjos

Kalėdos jau kvėpuoja į nugarą, o tu vis dar nenupirkai visų dovanų? Na, adrenalinas dar niekam pernelyg nepakenkė, tiesa? Vis dėlto pasistengsime tave išgelbėti ir pasiūlysime keletą idėjų paskutinėms kalėdinėms dovanoms. Gana snausti – pirmyn į dovanų šalį!

Karšta prekė karštam vakarui

Ne, mes nekalbame apie šildančią krosnį arba radiatorių. Išsirink dovaną iš „Nebegėdos“ parduotuvės – kam nepatiktų staigmena, kuri padėtų sudrebinti seksualinį gyvenimą? Vibratorius, masturbatorius, penio žiedas, antrankiai – viskas bus priimta su geromis emocijomis (ir tikrai neliks nepanaudota). Tai išties praktiška dovana!

Juolab, kad perkant ją iš „Nebegėdos“ parduotuvės, jos tikrai sulauksi laiku (iki Kalėdų), jeigu užsisakysi iki 21 dienos ir pasirinksi pristatymą per kurjerį. Tad paskubėk!

Iškepk dovaną pats

Iš tiesų niekas taip nenudžiugina kaip savo rankomis padaryta dovana. Kadangi per šventes esame įpratę susėsti prie bendro švenčių stalo, vietoj įprastos dovanos pasirūpink vaišėmis. Sočiai ir skaniai prikimšti pilvai yra tikrai gera dovana, sutinki? Kol šeimos nariai ar antra pusė mėgausis tavo ruoštais patiekalais, puikiai kartu praleisite laiką. Juk švenčių metu pati svarbiausia dovana – kokybiškai praleistas laikas besikalbant su tau svarbiais žmonėmis.

Ir visai nesvarbu, jei šias šventes sutiksi tik su antrąja puse arba draugais, su kuriais nuomuojiesi butą – ši dovana vis tiek puikiai tiks!

Dovanų kuponas

Turbūt nėra nieko, ką galima greičiau ir paprasčiau nusipirkti nei dovanų kuponą. Ir tikrai nereikės sukti galvos, ar dovana patiks žmogui, kuriam ją dovanosi. Išsirink kategoriją, kuri jam galėtų patikti (knygos, sekso prekės, ekologiškos prekės, drabužiai, kosmetika, grožio priemonės ir t. t.), užsakyk kuponą internetu, gražiai jį supakuok, pridėk ką nors saldaus (o gal sūraus?) ir štai – puiki, praktiška dovana.

Įvairesniam seksualiniam gyvenimui gali padovanoti ir „Nebegėdos“ parduotuvės dovanų kuponą. Jį rasi ČIA.

Dovana ekologiškoms mėnesinėms

Jeigu renki dovaną moteriai ar merginai, menstruacijoms palengvinti skirti produktai yra PUIKI dovana. Galbūt tavo padovanota menstruacinė taurelė pastūmės dvejojančią moterį išbandyti šią priemonę ir patirti visiškai kitokį mėnesinių periodą? Taurelė tiks bet kuriai moteriai ir merginai: gimdžiusiai ir ne, turinčiai skirtingo aukščio gimdos kaklelį, paauglei ir netgi moteriai, kuri nori patogiai mylėtis ir per mėnesines (taip, tikrai turime tokią taurelę, kurią galima naudoti sekso metu!).

Dėl detalių parašyk mums – padėsime išrinkti patį geriausią variantą.

Nuotraukų albumas

Dar viena dovana, kurią spėsi paruošti iki Kalėdų. Juk tikros, ne skaitmeninės nuotraukos vis rečiau nugula į nuotraukų albumus. O gaila! Juk kartais taip norisi ramiai atsisėsti, atsiversti albumą ir dar kartą išgyventi visus nuotykius, pajusti visas emocijas, atsispindinčias nuotraukose.

Gera idėja pasidaryti 2020 metų albumą – sudėk nuotraukas iš šių neįprastų, karantininių metų. Juk po poros metų bus taip įdomu prisiminti ir pasižiūrėti, kaip gyvenome šiuo sudėtingu ir išskirtiniu laikotarpiu.

O ir dovaną padaryti labai lengva – internetu sukelk nuotraukas į kurį nors nuotraukų spausdinimo paslaugomis užsiimančios įmonės tinklalapį (dažniausiai atspausdinti nuotraukas jiems pakanka kelių dienų). Kartu internetu nusipirk ir nuotraukų albumą, sudėk gautas nuotraukas ir vuolia.

Auka kito žmogaus vardu kokiai nors organizacijai

Dar viena labai graži dovanos idėja, kurią tikrai galite pritaikyti sau, jeigu nežinote, ką dovanoti kitam žmogui, ir esate tikri, kad bet kokia kita pasirinkta dovana vėliau dulkės ant lentynos.

Dovana labai paprasta – pasirinkite kokią nors organizaciją (pvz., Jaunimo linija, Caritas, Niekieno vaikai, Išsipildymo akcija, gyvūnų prieglauda ir t. t.), paaukokite jai pinigų to žmogaus vardu, kuriam vėliau įteiksite dovaną. Tuomet padarykite atviruką, kuriame parašykite, kad to žmogaus vardu paaukojote geresniam tikslui – tiems, kuriems pinigų šiuo metu reikia labiau.

Tuos, kuriems reikia aukų, gali rasti ČIA.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.