Į viršų

Organiškos medvilnės marškinėliai „Mėnesinės“

33.00 su PVM

Išvalyti

Ilgą laiką faktą, kad moterys turi menstruacijų ciklą, daugybė žmonių panaudodavo prieš mus: dėl to, kad moterys kraujuoja, jos negali valdyti šalies, negali būti geromis vadovėmis, jomis neverta pasitikėti, nes jos nestabilios – tokius „argumentus“ naudojo ne tik vyrai, bet ir pačios moterys. Taip, mes kraujuojame. Taip, mūsų ciklo metu hormonai keičiasi vietomis ir kartais tai daro taip staigiai, kad nuo to nustembame mes pačios. Ir taip, mes vis tiek esame vertos visų teisių, galimybių ir to, kad mūsų žodžiai, veikla būtų gerbiama. Tai, kad mes turime menstruacijų ciklą, yra biologija, kurią naudoti tam, kad nuspręstumėte apie mūsų profesionalumą ar kompetenciją yra lygiai tas pat, kaip priimti žmogų į darbą pagal jo galvos formą. Pradėk pokalbį apie mėnesines!

 

Kartu su šiais marškinėliais gausi instrukciją, kurioje papasakojome naudingus faktus apie mėnesines bei tai, kodėl manome, kad pokalbiai apie jas yra labai reikalingi.

Info

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Mums rūpi:

– Šiuos marškinėlius pagaminusi kompanija nuo 2006m. priklauso Fair Wear Foundation organizacijai, kuri siekia pagerinti darbo sąlygas gamyklose ir užtikrinti, kad darbuotojų atlyginimai būtų sąžiningi, vykdo kasmetinius gamyklų bei gamintojų auditus ir vertinimus. Šių maškinėlių gamintojus ir jų pastangas ji vertina aukščiausia „lyderio“ kategorija. Mes taip pat tikime, kad rūbus gaminti galima sąžiningiau.

– Šios linijos marškinėliai turi  „100% Organiška“ sertifikatą, kurį patvirtina GOTS (Global Organic Textile Standard).

– Gaminant šiuos marškinėlius buvo naudojami tik atsinaujinantys energjos šaltiniai – vėjo ir saulės energija. Taip gamybos anglies dioksido „pėdsakas“ sumažinamas 90%. Organizacija Carbon Trust šių marškinėlių gamintojams priskyrė PAS2050 įvertinimą.

Papildoma informacija

Dydis (Unisex)

XS, S, M, L, XL, XXL

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Organiškos medvilnės marškinėliai „Mėnesinės“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *