Organiškos medvilnės marškinėliai „Medi(t)ation“

33.00 su PVM

Išvalyti

Mes nesame prieš vaistus ar mediciną, bet šiandien norime atkreipti tavo dėmesį ne į pasekmių šalinimą, o į stabtelėjimą. Pavyzdžiui, tau skauda galvą. Kodėl? Galbūt tai susiję su įtampa darbe, o gal tave slegia neišsakyti jausmai partneriui(-ei)? Gal pats metas pailsėti, nueiti į masažą ar pasivaikščioti parke? Pakviesk save ir savo artimus žmones įsiklausyti į save. Ten – didžiuliai įkvėpimo ir atsakymų klodai <3

 

Su šiais marškinėliais gausi instrukciją, kurioje papasakojome, kaip gali pradėti medituoti <3

Info

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Mums rūpi:

– Šiuos marškinėlius pagaminusi kompanija nuo 2006m. priklauso Fair Wear Foundation organizacijai, kuri siekia pagerinti darbo sąlygas gamyklose ir užtikrinti, kad darbuotojų atlyginimai būtų sąžiningi, vykdo kasmetinius gamyklų bei gamintojų auditus ir vertinimus. Šių maškinėlių gamintojus ir jų pastangas ji vertina aukščiausia „lyderio“ kategorija. Mes taip pat tikime, kad rūbus gaminti galima sąžiningiau.

– Šios linijos marškinėliai turi  „100% Organiška“ sertifikatą, kurį patvirtina GOTS (Global Organic Textile Standard).

– Gaminant šiuos marškinėlius buvo naudojami tik atsinaujinantys energjos šaltiniai – vėjo ir saulės energija. Taip gamybos anglies dioksido „pėdsakas“ sumažinamas 90%. Organizacija Carbon Trust šių marškinėlių gamintojams priskyrė PAS2050 įvertinimą.

Papildoma informacija

Dydis (Unisex)

XS, S, M, L, XL, XXL

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Organiškos medvilnės marškinėliai „Medi(t)ation“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *