Į viršų

Organiškos medvilnės marškinėliai „Nebegėda“

33.00 su PVM

Išvalyti

Iki šiol šiuos marškinėlius turėjo tik mūsų patronai, bet mūsų bendruomenės nariams išreiškus aršų norą taip pat jais puoštis, mes nusprendėme, kad marškinėlius turi teisę dėvėti VISI. Juk taip geriausia atpažinti bendraminčius minioje.

 

Kartu su šiais marškinėliais gausi instrukciją, kurioje papasakojome, kas yra Nebegėdos laukas. Sveika(-s) į jį įstojusi (-ęs)! Mums tai labai svarbu <3

Info

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Mums rūpi:

– Šiuos marškinėlius pagaminusi kompanija nuo 2006m. priklauso Fair Wear Foundation organizacijai, kuri siekia pagerinti darbo sąlygas gamyklose ir užtikrinti, kad darbuotojų atlyginimai būtų sąžiningi, vykdo kasmetinius gamyklų bei gamintojų auditus ir vertinimus. Šių maškinėlių gamintojus ir jų pastangas ji vertina aukščiausia „lyderio“ kategorija. Mes taip pat tikime, kad rūbus gaminti galima sąžiningiau.

– Šios linijos marškinėliai turi  „100% Organiška“ sertifikatą, kurį patvirtina GOTS (Global Organic Textile Standard).

– Gaminant šiuos marškinėlius buvo naudojami tik atsinaujinantys energjos šaltiniai – vėjo ir saulės energija. Taip gamybos anglies dioksido „pėdsakas“ sumažinamas 90%. Organizacija Carbon Trust šių marškinėlių gamintojams priskyrė PAS2050 įvertinimą.

Papildoma informacija

Dydis (Unisex)

XS, S, M, L, XL, XXL

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Organiškos medvilnės marškinėliai „Nebegėda“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *