Vibratoriaus ir susijaudinimo gelio rinkinys moterims „Objects of Desire“

(2 pirkėjų atsiliepimai)
Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 35€
Kokybės garantija

Rinkinys, kuris nuties kelią intensyviausio orgazmo link. Jį sudaro susijaudinimą skatinantis gelis „Stimulating Sensual Oil“ ir „JOPEN Pavé Grace“ masažuoklis.

Gelis pagamintas iš aukščiausios rūšies kanapių sėklų aliejaus. Įmasažavus jį į intymias vietas sekso patirtys bus dar intensyvesnės ir aistringesnės nei iki šiol.

Masažuoklis savo išlenktos formos dėka vibracijomis pasiekia net ir jautriausius taškus. Pagamintas iš kūnui saugaus silikono masažuoklis turi 7 vibracijos ir 5 greičio režimus.

69.00 su PVM

Neturime

GAL NORI?

Info

Aprašymas

Sudedamosios dalys „Stimulating Oil“: Water, Glycerine 99.5% (Glycerine USP), Propylene Glycol (Propaneiol), Polyquaternium, L-Arginine HCL, Hemp Seed Oil (Cannabis Sativa Seed Oil), Hydroxy Ethyl Cellulose, DMDMH (MDMD Hydantoin), Peppermint Oil, Capsicum OLEO Resin, Vitamin E (Tocopheryl Acetate), Sodium Benzoate.

2 atsiliepimai apie Vibratoriaus ir susijaudinimo gelio rinkinys moterims „Objects of Desire“

 1. Avatar

  Patiko

  patiko tiek gelis, tiek vibratorius, tik gal tas papuošimas nereikalingas. visa kita gerai

 2. Avatar

  Dovana SAU

  Kas gali būti geriau nei du vienas kitą papildantys produktai viename. Šis rinkinys yra viskas ko reikia norint pasiekti nepakartojamą malonumą…
  Gelio tekstūra sodri ir nelimpanti, nepalieka “nešvarumo” jausmo ir nedirgina. Įmasažavus jį į intymias vietas jaučiamas malonus jausmas, leidžia atsipalaiduoti vis labiau..
  Vibratorius gerai prisitaiko, patogus, neperdidelis, švelnus. Aš naudojau galingiausius režimus ir man nebuvo per stipru, kaip nutinka naudojant kitus vibratorius (stipriausi režimai dažnai pradeda net erzint).
  Žodžiu, moterys, tai gera dovana SAU. Aš nenusivyliau:)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Vibratoriaus ir susijaudinimo gelio rinkinys moterims „Objects of Desire“
69.00 su PVM