Vandens pagrindo lubrikantas „Water Glide“

(2 pirkėjų atsiliepimai)
Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 49 €
Kokybės garantija

Vandens pagrindo lubrikantas su Aloe Vera intensyviai drėkina ir užtikrina sklandų seksą. „Water Glide“ pH lygis yra toks pat, kaip natūralios makšties mikrofloros pH.

19.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Kiekis: 70 ml

Galima naudoti su sekso žaislais ir prezervatyvais

Nelipnus

Nepalieka dėmių

Info

Aprašymas

KAM NAUDOJAMAS LUBRIKANTAS?

Lubrikantas pagerina seksą bet kokiu atveju. Indianos universitete atliktame tyrime 70 proc. apklaustų moterų teigė, kad lubrikanto naudojimas seksą padarė malonesnį ir buvo lengviau juo mėgautis. O būdų, kaip panaudoti lubrikantą, norint paįvairinti seksualinį gyvenimą, yra daugybė – masturbacijos, vaginalinio ir analinio sekso metu, su erotiniais žaislais bei prezervatyvu. Nori sužinoti daugiau apie lubrikanto panaudojimo būdus? Skaityk: LUBRIKANTAS IR DAUGYBĖ JO NAUDOJIMO BŪDŲ.

Sudėtis: 

Purified Water, Aloe Barbadensis Gel, Xanthan Gum, Hydroxypropyl Guar, Potssium, Sorbate, Sodium Benzonate, Citric Acid.

LUBRIKANTAS IR MĖNESINĖS – TAIP?

Tikrai taip! Lubrikantas per mėnesines pravers norint lengviau įsidėti taurelę – tai kai kurioms moterims gali būti kiek sudėtinga. Tereikia sutepti taurelę lubrikantu. Taip pat lubrikantas gali padidinti sekso per mėnesines malonumą. Menstruojant makštis yra jautresnė nei įprastai, todėl būtina pasirūpinti, kad seksas būtų sklandus ir ypatingas. Apie seksą per mėnesines skaityk: AR GALIMA MYLĖTIS PER MĖNESINES?

2 atsiliepimai apie Vandens pagrindo lubrikantas „Water Glide“

  1. Puikus lubrikantas

    Tikrai puikus “klasikinis” vandens pagrindo lubrikantas. Labai patinka, kad yra nelipnus ir bekvapis, tikrai suteikia komforto jausmą.

  2. Puikus lubrikantas

    Man renkantis lubrikantą svarbiausia, kad jis nesukeltų dirginimo jausmo. Būtent toks ir yra šis lubrikantas. Džiaugiuosi išbandžiusi. Nors idomumo dėlei išbandžiau ir kitą, vėl grįšiu prie šio.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Vandens pagrindo lubrikantas „Water Glide“
19.95  su PVM