Universalus vibratorius „Lelo Enigma“

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Naujausias „Lelo“ kūrinys „Enigma“ – prabangus masažuoklis, vienu metu stimuliuojantis ir klitorį, ir G tašką. Sukurtas tyrinėtojams ir naujų malonumų ieškotojams. Klitoris stimuliuojamas be tiesioginio kontakto, garsinėmis bangomis. Tuo tarpu G tašką sudrebina lanksti, stipriomis vibracijomis pulsuojanti masažuoklio atšaka. 8 skirtingi vibracijų režimai padės atrasti malonumą tiek jautriausiems, tiek norintiems intensyvesnės stimuliacijos.

199.55  su PVM

Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Pristatysime: 2024-05-07
GAL NORI?

YPATYBĖS

Išmatavimai: 10 x 5 x 18,5 cm, įvedamas ilgis: 14 cm

8 skirting vibracijų režimai

Kraunamas USB laidu

Klitoris stimuliuojamas garso bangomis

Lanksti atšaka tiksliai G tašako stimuliacijai

Atsparus vandeniui

Vienu metu stimuliuojamas klitoris ir G taškas

Pagamintas iš ABS plastiko ir silikono

Info

Aprašymas

KAIP NAUDOTI LELO ENIGMA:

Ko tikėtis?

 • Daugkartinių orgazmų
 • Patogaus naudojimo
 • Efektyvios G taško ir klitorio stimuliacijos vienu metu
 • 2 valandų malonumo

Puikiai tiks:

KOKIA YRA VIBRATORIŲ NAUDA? 

Tyrimai parodė, kad moterys, naudojančios vibratorius, dažniau apsilanko ginekologo kabinete, patiria orgazmą (nesvarbu, su vibratoriumi ar be jo), jų organizme pastebėtas mažesnis streso lygis nei tų moterų, kurios vibratoriumi nesinaudojo. Sekso edukatorė bei tyrėja iš Indianos universiteto dr. Debby Herbenick teigia, kad vibratorių naudojimas turi akivaizdų ryšį su pagerėjusia tiek vyrų, tiek moterų seksualine funkcija – didesne aistra ir susijaudinimu bei lengviau pasiekiamu orgazmu.

Vibratorius gali padėti atrasti savo erogenines zonas, pajausti savo kūno poreikius, suprasti, kas patinka, o kas ne, todėl nebijokite eksperimentuoti ir džiaukitės sumažėjusiu stresu, geresne savijauta ir naujais kūno pojūčiais. Vibratorius padidina susijaudinimą, padeda lengviau pasiekti orgazmą, o jo metu išsiskyręs oksitocinas sutvirtina partnerių ryšį.

Daugiau apie vibratorių naudą skaityk čia.

1 atsiliepimas apie Universalus vibratorius „Lelo Enigma“

 1. Stipru, bet gali ir nuvilti

  mano draugystei su enigma reikėjo laiko. nusipirkau vos tik pasirodė lelo puslapyje 2021 metais, nes užkabino dvigubos stimuliacijos vienu žaislu galimybė.
  pats pirmas kartas buvo WOW, stogai lakstė į visas puses. o po to kažkas pradėjo netikti. klitorinė stimuliacija kartais buvo pernelyg stipri (arba aš extra jautri) ir trūkumas labai aiškus – jos reguliuoti negalima (tuo tarpu vaginalinei stimuliacijai yra skirtingi 8 lygiai). susiklostė taip, kad enigma atgulė į stalčių. ANYWAY. Teko praleisti laiko googlinant visokiausius tipps&tricks, geriau paanalizuoti savo taškus ir nusprendžiau suteikti dar vieną šansą – LABAI pasiteisino!
  privalumai: dviguba stimuliacija yra virš visko ir orgazmų popuri yra tai, ko linkiu mums visoms. vaginalinei stimuliacijai skirta dalis yra labai lanksti. reguliaciniai mygtukai yra patogioje vietoje.
  trūkumai: klitorinė stimuliacija tik vieno lygio. perjunginėjant režimus, naujas prasideda pačiu stipriausiu lygiu (reikia pačiai nusistatyti žemesnį), todėl solo tampa gali tapti labiau nemalonus, jei nespėji nusimažint stiprumo.
  To sum up – enigma yra aukštasis pilotažas, skirtas labiau advanced solo žaidėjoms. nerekomenduočiau kaip pirmojo vibratoriaus, nes gali nuvilti. Toms, kurios save jau pažįsta ir turi kantrybės, mėgaukitės ir tikėkitės, kad kaimynai nuo jūsų dejonių nesibels į duris bei nekvies policijos 🙂

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Universalus vibratorius „Lelo Enigma“
199.55  su PVM