Rinkinys „PATI SAU“

(2 pirkėjų atsiliepimai)

Na, čia jau savarankiškumo viršūnė! Kartais juk taip gera viską turėti pačiai ir nesitikėti nieko iš kitų? Pasirūpink savo poreikiais pati su šiuo Nebegėda rinkiniu.

66.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?
Sutaupyk! Rinkinyje rasi:
1 × Vandens pagrindo lubrikantas „GENEROUS GEL“

Neturime

17.95  su PVM

YPATYBĖS

Universalus vibratorius „The Billionaire“

Vandens pagrindo lubrikantas „Generous Gel“

Puikiai tinka kaip dovana

Info

Produkto kodas: rinkinys-billionaire-generous-gel Kategorijos: , , , , , Žyma:

2 atsiliepimai apie Rinkinys „PATI SAU“

  1. Pirmoms patirtims

    Labai džiagiuosi įsigijusi šį rinkinį, nes ilgai dvejojau. Kaip pati pirma patirtis su vibratoriais – puikus variantas. Lubrikantas labai pravertė pirmus pora kartų, nes visgi buvo nedrąsu, labai malonus tiktai nedžiūsta taip kaip buvo žadėta ir tikrai lieka šioks toks lipnumo jausmas, bet tikrai ne toks kaip po silikoninio lubrikanto. Pats vibratorius iš tiesų labai galingas, net nustebau kad toks mažas daiktas gali turėti tiek galios. Svarbu tik aišku bateriją naują įsidėti (čia iš patirties sakau). Jeigu vis dar abejoji ar verta įsigyti vibratorių, šis rinkinys ne tik nuostabus pirmai pažinčiai, bet dar ir bargain deal.

  2. Pati geriausia dovana sau :)

    Ilgai dvejojau, ar man patiks ir ar man jo reikia. Tai visoms, kurios dvejoja – jums jo tikrai reikia. Žaidimai su savimi tapo daug malonesni ir tikrai sukelia daugiau šypsenų 🙂 Kas liečia lubrikantą – tai tikrai kaip ir ankstesniame atsiliepime rašoma – pirmuosius kartus tikrai praverčia, daug drąsiau padeda jaustis. Žodžiu – jei dvejojat, tai tikrai verta, kaip ir žada šypsenų tikrai daugiau veide turint šitą kompanjoną 😉

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Rinkinys „PATI SAU“
66.95  su PVM