Malonumų rinkinys „Mellow moves“

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Rinkinio kaina kaip Tennis Pro vibratoriaus, o dovanų gauni ir masažo aliejų ir kosmetinę!

Malonumų rinkinys, kurio dėka G taško orgazmas taps ranka pasiekiamas. Masažo aliejus „Slow Erotic Kneads“ atpalaiduos ir paruoš kūną orgazmo paieškoms. Po masažo G taško vibratorius „The Tennis Pro“ padės pasinerti į malonumo gelmes – apvali galvutė stimuliuos didelį malonumo plotą, o ilga rankena užtikrins, kad vibracijos keliautų tiksliai į centrą.

55.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

G taško vibratorius „The Tennis Pro“

„Slow Erotic Kneads“

Vibratoriui reikia 1 AA baterijos (nepridedama)

Masažo aliejus 100% natūralus

Norintiems atrasti G tašką

Masažo aliejaus kiekis: 100 ml

Puiki dovana

Info

Aprašymas

KAS PAGAMINO RINKINYJE ESANČIUS PRODUKTUS?

„Smile Makers Collection“ tikslas yra padėti atsikratyti visų įsigalėjusių stereotipų apie moters malonumą ir seksualumo suvokimą. Įmonės dizaino pasirinkimai įvertinti dešimtimis apdovanojimų ir premijų. „Smile Makers“ dirba su aukščiausios klasės specialistais, kurie laikosi griežčiausios saugos ir kokybės standartų tam, kad jus pasiektų patys kokybiškiausi ir kūnui saugūs produktai.

Ko tikėtis iš vibratoriaus?

  • Daugkartinių orgazmų
  • Patogaus naudojimo
  • 1 baterija užtikrins net 4 malonumo valandas
  • Išmatavimai: 15.3 x 4.2 x 3cm

Puikiai tiks:

Naujas požiūris į jausmingus masažus

Prekinis ženklas „Smile Makers“ sukūrė šiuos prabangius masažo aliejus tam, kad sustiprintų žmonių seksualinį ryšį su savimi ir kitais. Stimuliuojantis trijų pojūčių (uoslės, lytėjimo ir regos) derinys įkvepia erogeninių zonų atradimams, intymumui ir atsipalaidavimui.

Išbandykite su partneriu(-e)

Kurkite erotinius prisiminimus kartu. Masažo aliejų galima naudoti daugybe skirtingų būdų: atsipalaidavimui, preliudijai, meilės ir rūpesčio išreiškimui. Svarbiausia – neskubėkite, žodis „Slow“ aliejaus pavadinime naudojamas ne veltui.

1 atsiliepimas apie Malonumų rinkinys „Mellow moves“

  1. 100 balų orgazmui!

    Nežinau net nuo ko pradėti! Masažinis aliejus beprotiškai malonus ir kvepia super. Kosmetinę su visais savo žaisliukais drąsiai galėsiu laikyti betkur namuose, dizainas labai paprastas ir niekas net neįtars, kad ten visa vibratorių kolekcija. O apie patį vibratorių… nu čia kosmosas! Visada galvojau, kad esu ta, kuri negali pasiekti orgazmo stimuliuojant G tašką. Nors su partneriu esame atradę, kur jis yra, bet vis kažkas ne taip, ne iki galo. O šis vibratorius! 🤯🤯🤯 užteko poros minučių silpniausiu režimu (o tas silpniausias tikrai nesilpnas) ir didysis O jau buvo pasiektas! Negalvojau kad taip lengva bus ir taip greitai. Visoms savo draugėms (ir nedraugėms, kurios ieškote savęs) rekomenduosiu tik šį malonumą. Looks like I found my new best friend! 🥵🫠

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Malonumų rinkinys „Mellow moves“
55.95  su PVM