Itin priglundantys lateksiniai prezervatyvai „EGZO PREMIUM – REAL FIT“

(2 pirkėjų atsiliepimai)

„Egzo Premium – Real Fit“ prezervatyvai itin gerai priglunda ir padidina jautrumą. Lubrikuoti aliejaus pagrindo lubrikantu prezervatyvai užtikrina sklandų ir malonų seksą.

3.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Ilgis: 18 cm, plotis: 5,2 cm

Pakuotėje: 3 vnt

Labai gerai priglundantys

Sudrėkinti aliejaus pagrindo lubrikantu

Pagaminti iš natūralaus latekso

Patvarūs

Patrauklaus dizaino, maža pakuotė

Info

Produkto kodas: 5012337112269 Kategorijos: ,

Aprašymas

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIUS PREZERVATYVUS?

Vyrams:

Labai svarbu, kad prezervatyvo dydis jums tiktų, nes per didelis gali nusmukti, o per mažas – suplyšti ar pridaryti kitų bėdų. Tad būtina naudoti tinkamus prezervatyvus. Kaip juos išsirinkti? Šiuo atveju yra labai svarbi jūsų varpos apimtis, kai esate labiausiai lytiškai susijaudinęs. Pastaba: pats prezervatyvas gali būti truputį ilgesnis nei jūsų varpa, tačiau jeigu prie varpos šaknies lieka nemaža prezervatyvo dalis, tuomet jums reikia mažesnio dydžio prezervatyvo. Prezervatyvų dydžiai:

 • jei varpos apimtis mažesnė nei 11 cm, naudokite aptraukiančius (snug fit) prezervatyvus. Jų ilgis svyruoja – 17–20 cm, plotis apie 4–5 cm;
 • jei varpos apimtis 11–13 cm, rinkitės standartinius prezervatyvus. Jų ilgis yra apie 19 cm, plotis apie 5–5,4 cm;
 • jei varpos apimtis 13–15 cm – jums reikalingas XL dydis. Prezervatyvų ilgis – 19–22 cm, plotis 5–6 cm.

Varpos apimčiai sužinoti naudokite medžiaginę juostelę ar siūlą: apjuosę storiausią varpos dalį, kai esate susijaudinęs. Pridėję matavimo priemonę prie liniuotės, nustatysite varpos apimtį. Taip pat galite nustatyti ir ilgį (nuo šaknies iki galvutės).

Moterims:

Nors nemaža dalis „Nebegėdos“ sekėjų instagrame atsakė, kad rūpintis prezervatyvais yra vyrų reikalas, nes jie geriau žino, kokie jiems patinka, nes taip džentelmeniškiau ir pan., tačiau mes rekomenduojame prezervatyvais rūpintis abiem lytims. Bet aš nežinau, koks dydis jam tinkamiausias! – gali purkštauti moterys. Jūs galite įsimesti į savo kišenę standartinio dydžio prezervatyvų arba su draugėmis įsigyti skirtingų dydžių prezervatyvų pakelių ir pasidalinti tarpusavy taip, kad kiekviena turėtų įvairių.

Į ką dar atsižvelgti?

Jeigu esate alergiški lateksui, tuomet rinkitės prezervatyvus be latekso. Taip pat, jeigu jaučiate, kad jums reikia papildomos drėgmės sekso metu, ieškokite gausiau lubrikantu suteptų prezervatyvų arba įsigykite lubrikantą papildomai.

Ko tikėtis?

 • vienoje pakuotėje – 3 vienetų;
 • užtikrintos apsaugos sekso metu;
 • mažos, patogios pakuotės, kuri tilps net į džinsų kišenę.

2 atsiliepimai apie Itin priglundantys lateksiniai prezervatyvai „EGZO PREMIUM – REAL FIT“

 1. Nerealūs!

  Ilgai ieškojome prezervatyvų, kurie man nepakenkia mikroflorai, ir galiausiai neiššaukia visokių nemalonių moteriškų ligų. Naudojame šio prekinio ženklo produktus ir jau gerus metus problemos nepasikartojo. Nežinau, kas jų sudėty, bet, matyt, kažkas geriau, nei kituose panašios kainos prezervatyvuose!

 2. Rekomenduoju

  Labai patiko. Mano kūnui puikiai tiko šių prezervatyvų sudėtis.
  Vyrui puikiai priglunda ir nesijaučia jos esme su apsauga.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Itin priglundantys lateksiniai prezervatyvai „EGZO PREMIUM – REAL FIT“
3.95  su PVM