Prezervatyvai be latekso moterims „Loovara“

Moteriški prezervatyvai, kurie saugumą sekso metu perkels į kitą lygį. Laikiklių dėka prezervatyvas išliks vietoje viso lytinio akto metu, tad nereikės jaudintis dėl netyčinių nuslydimų. Skirtingai nei vyriškas prezervatyvas, čia visiems tinka vienas dydis, nes lankstūs žiedai prisitaiko prie kūno. Be to, naudojant moteriškus prezervatyvus atsiranda daugiau vietos peniui, nes prezervatyvas aplink jį nesispaudžia. Jokių apribojimų, jokių nuobodžių pojūčių, tik malonumas!

16.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Pakuotėje: 3 vnt. 

Be lateksto

Prezervatyvas laikosi laikiklių dėka

Bekvapiai ir beskoniai

Galima naudoti mėnesinių metu

Vienas dydis tinka visiems

Galima naudoti su visais lubrikantais

Itin ploni, bet tvirti

Prezervatyvą galite įsidėti iki 8 valandų prieš seksą

Prezervatyvui užsidėti erekcija nėra būtina

Info

Aprašymas

Kuo ypatingi šie moteriški prezervatyvai?

  • Laikikliai užtikrina, kad net ir karščiausio sekso metu prezervatyvas išliktų savo vietoje.
  • Erekcija nereikalinga! Vyriški prezervatyvai saugiai laikosi tik tada, kai yra uždedami ir naudojami erekcijos metu. Tačiau vidinis prezervatyvas niekur nedings, jeigu nebus erekcijos.
  • Prezervatyvą galima įsidėti iki 8 valandų prieš seksą. Pačiame įkarštyje nereikia stabdyti akimirkos ieškant apsaugos priemonės.
  • Vienas dydis tinka visiems. Lankstūs žiedai prisitaiko prie jūsų kūno, todėl nereikia matuotis ir ieškoti jums tinkamo dydžio.
  • Daugiau vietos peniui, nes prezervatyvas aplink jį nesispaudžia. Jokių apribojimų, jokių nuobodžių pojūčių, tik malonumas.
  • Galima patogiai naudoti menstruacijų metu.

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIUS PREZERVATYVUS?

Vyrams:

Labai svarbu, kad prezervatyvo dydis jums tiktų, nes per didelis gali nusmukti, o per mažas – suplyšti ar pridaryti kitų bėdų. Tad būtina naudoti tinkamus prezervatyvus. Kaip juos išsirinkti? Šiuo atveju yra labai svarbi jūsų varpos apimtis, kai esate labiausiai lytiškai susijaudinęs. Pastaba: pats prezervatyvas gali būti truputį ilgesnis nei jūsų varpa, tačiau jeigu prie varpos šaknies lieka nemaža prezervatyvo dalis, tuomet jums reikia mažesnio dydžio prezervatyvo. Prezervatyvų dydžiai:

  • jei varpos apimtis mažesnė nei 11 cm, naudokite aptraukiančius (snug fit) prezervatyvus. Jų ilgis svyruoja – 17–20 cm, plotis apie 4–5 cm;
  • jei varpos apimtis 11–13 cm, rinkitės standartinius prezervatyvus. Jų ilgis yra apie 19 cm, plotis apie 5–5,4 cm;
  • jei varpos apimtis 13–15 cm – jums reikalingas XL dydis. Prezervatyvų ilgis – 19–22 cm, plotis 5–6 cm.

Varpos apimčiai sužinoti naudokite medžiaginę juostelę ar siūlą: apjuosę storiausią varpos dalį, kai esate susijaudinęs. Pridėję matavimo priemonę prie liniuotės, nustatysite varpos apimtį. Taip pat galite nustatyti ir ilgį (nuo šaknies iki galvutės).

Moterims:

Nors nemaža dalis „Nebegėdos“ sekėjų instagrame atsakė, kad rūpintis prezervatyvais yra vyrų reikalas, nes jie geriau žino, kokie jiems patinka, nes taip džentelmeniškiau ir pan., tačiau mes rekomenduojame prezervatyvais rūpintis abiem lytims. Bet aš nežinau, koks dydis jam tinkamiausias! – gali purkštauti moterys. Jūs galite įsimesti į savo kišenę standartinio dydžio prezervatyvų arba su draugėmis įsigyti skirtingų dydžių prezervatyvų pakelių ir pasidalinti tarpusavy taip, kad kiekviena turėtų įvairių.

Į ką dar atsižvelgti?

Jeigu esate alergiški lateksui, tuomet rinkitės prezervatyvus be latekso. Taip pat, jeigu jaučiate, kad jums reikia papildomos drėgmės sekso metu, ieškokite gausiau lubrikantu suteptų prezervatyvų arba įsigykite lubrikantą papildomai.

Ko tikėtis?

• vienoje pakuotėje – 10 vienetų;
• užtikrintos apsaugos sekso metu.

Papildoma informacija

Kiekis

3 vnt, 10 vnt

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Prezervatyvai be latekso moterims „Loovara“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Prezervatyvai be latekso moterims „Loovara“
16.95  su PVM