Prabangus porų vibratorius „Tiani 2“

(2 pirkėjų atsiliepimai)

Šis vibratorius suteiks malonumą ir moterims, ir jų vyrams. „Tiani 2” iš kitų poroms skirtų vibratorių išsiskiria tuo, kad turi du keičiamus antgalius, skirtus skirtingo gylio vidinei stimuliacijai. Vibratorius yra valdomas pulteliu arba mygtuku. Net 8 skirtingi vibracijų režimai sekso metu suteiks malonumą ir jai, ir jam.

177.18  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Išmatavimai: 84 x 42 x 28 mm

Vidinė ir išorinė stimuliacija vienu metu

8 skirtingi vibracijų režimai

Itin tylus

Kraunamas USB jungtimi

Atsparus vandeniui

2 keičiamos atšakos įprastai arba G taško stimuliacijai

Galingas

Pagamintas iš švelnaus silikono ir ABS plastiko

Valdomas mygtuku arba pulteliu

Info

Aprašymas

NAUDOTI VIBRATORIŲ – NAUDINGA

Tyrimai parodė, kad moterys, naudojančios vibratorius, 1) patiria orgazmą (nesvarbu, su vibratoriumi ar be jo) bei 2) jų organizme pastebėtas mažesnis streso lygis nei tų moterų, kurios vibratoriumi nesinaudojo. Sekso edukatorė bei tyrėja iš Indianos universiteto dr. Debby Herbenick teigia, kad vibratorių naudojimas turi akivaizdų ryšį su pagerėjusia tiek vyrų, tiek moterų seksualine funkcija – didesne aistra ir susijaudinimu bei lengviau pasiekiamu orgazmu.

Vibratorius gali padėti atrasti savo erogenines zonas, pajausti savo kūno poreikius, suprasti, kas patinka, o kas ne, todėl nebijokite eksperimentuoti ir džiaukitės sumažėjusiu stresu, geresne savijauta ir naujais kūno pojūčiais. Vibratorius padidina susijaudinimą, padeda lengviau pasiekti orgazmą, o jo metu išsiskyręs oksitocinas sutvirtina partnerių ryšį.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk: Vibratoriai – naudingi, ne gėdingi.

Ko tikėtis iš vibratoriaus?

  • Daugkartinių orgazmų
  • Patogaus naudojimo
  • 2 valandų malonumo
  • Išmatavimai: 84 X 42 X 28 mm

Puikiai tiks:

2 atsiliepimai apie Prabangus porų vibratorius „Tiani 2“

  1. puiki sukaktuviu progos dovana porai

    Nupirkau sukaktuviu proga su vyru ir likome patenkinti. Medziaga maloni liesti ir naudoti, patogus zaisliukas. Reikejo atrasti pozu, kada labiausiai patogu ir malonu naudoti bet tikrai pasiteisino ir inese naujoviu ir potyriu.

  2. geras zaisliukas

    Geras daiktas! Labai gerai pasiekia malonumo taškus. Malonumo daugiausiai tenka moteriai, tačiau ir partneris gauna tam tikrą stimuliaciją. Nors nuotolinio valdymo pultas kartais atrodo nereikalingas, tačiau tikrai suteikia papildomas galimybes žaidimams.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Prabangus porų vibratorius „Tiani 2“
177.18  su PVM