Klasikinio tipo menstruacinė taurelė „Ruby Cup“

33.00 su PVM

Išvalyti
(4 pirkėjų atsiliepimai)

Menstruacinė taurelė „Ruby Cup“, skirta vidutinį gimdos kaklelį turinčioms merginoms, yra ypatinga, nes jos kūrėjai vykdo kilnią misiją. Šios kompanijos atstovai už vieną įsigytą taurelę, dar vieną padovanoja merginoms, kurioms jos reikia labiausiai – toms, kurios negali leisti sau įsigyti menstruacijoms skirtų produktų. Kartu su taurele paskaitos apie lytinę sveikatą ir naudojimosi ja apmokymai keliauja į Keniją, Tanzaniją, Mozambiką, Nigeriją ir kt. šalis. „Ruby Cup“ yra minkšta, pagaminta iš švelnaus medicininio silikono, kuris savyje neturi latekso, plastiko, toksinų ar baliklio.

Info

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „Ruby Cup“:

 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus apie 10 metų (priklausomai nuo jos priežiūros), todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visa gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: Ruby Cup talpina tiek, kiek talpina 3 tamponai. Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištušinama iki 12 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
 • Sveikata: Ruby Cup yra pagamintos iš 100% švelnaus medicininio silikono, kuris savyje neturi latekso, plastiko, toksinų ar baliklio.
 • Pakuotėje rasi: „Ruby“ menstruacinę taurelę, medvilninį dėklą ir vartotojo vadovą.

Kaip sužinoti gimdos kaklelio aukštį?

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Rinkis S dydį, jei tavo mėnesinės negausios ar vidutiniškos, taip pat šis dydis tinka turinčioms vidutinį gimdos kaklelį; M – jei tavo kraujavimas gausus. Beje, M dydis puikiai tiks gimdžiusioms.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Prisidėk prie kilnios misijos!

Už vieną įsigytą taurelę RUBY kompanija dar vieną išsiųs merginoms Kenijoje, Tanzanijoje ar Mozambike.

Papildoma informacija

Dydis:

S, M

Spalva

Juoda, Permatoma

4 atsiliepimai apie Klasikinio tipo menstruacinė taurelė „Ruby Cup“

 1. Avatar

  Metú pirkinys

  Tai mano metú pirkinys, kuris turėjo įvykti prieš 20 metú, o ne dabar. Kiek būčiau išvengusi streso! Ir prasto miego tomis naktimis, kai bijai, kad tik neįvyktú ‘nelaimė’. Ir ‘nelaimės’ darbo metu, kai per darbus pamiršti nubėgti ‘atsigaivinti’ ir tai prisimeni kiek per vėlai. Ir skausmo!!! Netikėjau tuo, kai skaičiau kitú atsiliepimus. Mano dienomis, ypač pirmomis, tenka gerti nuskausminamuosius. O su taurele – nieko, net maudimo nebuvo. Dyvú dyvai!

  Minusas – tas įsidėjimas ir išėmimas. Tikiuos įgusiu ir bus tik lengviau. Bet tas minusas toooks mažas prieš visus pliusus 🙂

 2. Avatar

  Geriausias dalykas menėsinėms

  Pirkau šią ruby taurelę. Esu begalo patenkinta. Anksčiau naudojausi tamponais ir naktiniais paketais.
  Nesuprantu, kodėl anksčiau dvejojau ir nepirkau jos.
  Rekomenduoju visoms moterims, o ypač toms, kurios gyvena aktyvų gyvenimą, bent dalele nori prisidėti prie tvaresnės aplinkos ir sutaupyti laiko bei pinigų!

 3. Avatar

  Black Magic 🖤

  Nuostabus dalykas! Abejonių kėlė įsidėjimas, bet diena praktikos prieš mėnesines ir susidraugavom ✨ Naudoju “Punch Down” lankstymo būdą. Viskas super paprasta 🙂
  Susidraugavau su procesu ir jis man žymiai malonesnis, švaresnis ir artimesnis, nei naudojant tamponus. Dar nepasitaikė pratekėjimo!
  Tačiau jeigu turėtumėte ilgus nagus, tai apsunkintų išsiėmimo procesą. Pati naudoju M taurelę, esu negimdžiusi, bet turiu aukštą gimdos kaklelį ir gausias mėnesines. Rekomenduoju tikrai!

 4. Avatar

  3 kartus VALIO taurelei

  Tik vienas klausimas – kodėl ankščiau apie tai nieko nežinojau? kodėl ankščiau nenusipirkau… būčiau sutaupius labai daug streso, būčiau išvengus tiek nesmagių atbudimų balose, būčiau net ir pinigo kiek sutaupiusi. 15 metų – įvairiausių paketų, įklotų, tamponų, su sparneliais, su vingeliais, kvepiantys, lankstūs, spalvoti, … o dabar viena nuostabi taurelė atidirba už visus.
  man pasisekė. arba esu labai gabi arba tiesiog man sekasi – bet nuo pat pirmo karto taurelę įsidėjau be jokio vargo. ir taip pat sėkmingai, be jokių didelių stresų ją išsiėmiau. nei apsitaškiau (kolegė sakė, kad kol priprato, vis grindis plaudavo… :/ ), nei jokių pastangų didelių, nei skausmų ar kitų diskomfortų – pasijutau lyg tai tai natūralu, taip paprasta ir lengva. nesu kraujo (nei savo nei svetimo) mylėtoja, todėl juoda taurelė manau, pats tas.

  labiausiai džiugina komfortas ir sausumo ir saugumo jausmas. negaliu sakyti, kad visiškai jos nejaučiu. žinau, kad ji yra, bet tai nekelia jokio diskomforto jokioje aktyvioje ar pasyvioje veikloje.

  vienas iš mano asmeninio susikurto mito buvo, kad besituštindama ją išstumsiu (na, turiu kartais problemų su obstipacija) – patikėkit buvo visko – bet taurelė stabiliai ir tvirtai besilaikydama neapleido manęs 😀

  rekomenduoju visoms. kaip sena tv reklama sako – kartą paragavęs negali sustot. … taip ir aš – neįsivaizduoju, kas turėtų atsitikti, kad vėl grįžčiau prie visų įprastinių įklotų.

  linkiu – prisibelsi į kiekvienos mokyklos duris ir atverti moksleivėms (o gal net ir jų mamoms) akis. taip kaip kažkada mokykloj vyko gėdingiausia pamoka apie allways produkciją ir dalino paketus. linkiu sukurti kokią nors patrauklesnio pobūdžio paskaitą apie taureles. vien tam – kad žinotum, kad gali rinktis.

  AČIŪ

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *