Į viršų

Suspaudžiamojo tipo menstruacinė taurelė „Lily Cup Compact“

34.99 su PVM

Išvalyti
(2 pirkėjų atsiliepimai)

Menstruacinė taurelė „Lily Cup Compact“ skirta vidutinį gimdos kaklelį turinčioms merginoms, yra suspaudžiama, todėl ją patogu nešiotis su savimi ir jums niekada daugiau nereikės nerimauti dėl staiga prasidėjusių menstruacijų!

Pagaminta iš medicininio silikono, „Lily Cup Compact“ surenka menstruacijų išskyras, tad šiuo laikotarpiu jūsų nekankins nemalonus kvapas ir dirginimas. Ši daugkartinio naudojimo alternatyva tamponams yra sveikesnė jums ir saugesnė aplinkai.

„Lily Cup Compact“ gali būti naudojama esant tiek silpnam, tiek gausiam kraujavimui ir idealiai tinka moterims, turinčioms žemą gimdos kaklelį.

A dydžio taurelė skirta negimdžiusioms moterims arba gimdžiusioms atliekant CPO.

B dydžio taurelė skirta vaginaliniu būdu gimdžiusioms moterims arba moterims, turinčioms silpnesnius dubens dugno raumenis.

Info

Produkto kodas: N/A Kategorija: Žyma:

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „Lily Cup Compact“:

 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus apie 10 metų (priklausomai nuo jos priežiūros), todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visa gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: Lily Cup Compact talpina maždaug tiek, kiek talpina 3 tamponai (18ml). Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištušinama iki 12 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reguliariu gausumu reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
 • Sveikata: Pagaminta iš 100% kūnui saugaus medicininės rūšies silikono, hipoalerginė, pagaminta be ftalato ir BPA, jokių cheminių medžiagų, pluoštų ar baliklių.
 • Pakuotėje rasi: „Lily Cup Compact“ menstruacinę taurelę, silikoninį dėklą ir vartotojo vadovą.
 • Skersmuo: 42 mm, ilgis: 58 mm.
DSC07714

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Kaip sužinoti gimdos kaklelio aukštį?

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Kaip naudotis „Lily Cup Compact“?

Tai visai paprasta, sek šiuos žingsnius, o jei kils klausimų, rašyk mums!

2 atsiliepimai apie Suspaudžiamojo tipo menstruacinė taurelė „Lily Cup Compact“

 1. Avatar

  ❤️Mano pirmoji taurelė-nuostabi patirtis❤️

  Prieš perkant taurelę, žinoma, buvo daug dvejoniu, bet šis pirkinys puikiai pasiteisino. Trumpai aprašysiu pirmas patirtis ir tai, ką aš būčiau norėjusi išgirsti prieš įsigyjant šį produktą.
  1. Kaip ten įsidėti ir kaip giliai dėti?
  Iš tiesų, tiesiog pabandžiau kelis būdus iš youtube ir vienas nuo pati pirmo įsidėjimo suveikė😁 O dėti tikrai ne tiek giliai kiek tamponą, jos nereikia kišti giliai, ištraukti lengva, patrauki už galo ir viskas🌟
  2. Kas nutinka jei taurelė persipildo?
  Būtent į šį klausimą atsakymo niekur neradau, taigi dabar galiu pasakyti, kad persipildžius taurelei (pvz. Pirmą dieną neturėjau galimybės pasikeisti net 10 valandų) NĖRA PRATEKĖJIMO! Taip, išsimant išbėgo daug kraujo, taurelė buvo sklidina, bet nė lašelis nepratekėjo, todėl dar labiau džiaugiuosi!
  Taigi rekomenduoju, skatinu įsigyti! Jei dar neišbandėte, neįsivaizduojate KOKS GERAS JAUSMAS žinoti, kad atsisakei TIEEK plastiko 😎 Ir aišku, kad nuo šiol menesinės yra tavo geriausios draugės🤪 #gogreengirls

 2. Avatar

  Nuo šiol-tik taurelė :)

  Kaip būčiau svajojus apie šį „dalyką“ prieš dešimt metų. Tobula.
  Kol nežinojau taurelės kaip alternatyvos buvo kiek neaišku ir nedrąsu, bet nebegėdos dėka susipažinau, pasiskaičiau, instagram paskyroje pasižiūrėjau video ir išvada viena-reikia pabandyti.
  Jeigu reiktų palyginti tai tamponai-sausindavo, erzindavo ir siūlas kabantis, vis galvodavau kažin ar jau prisigėrė maximaliai? kur čia pasikeist, vėliau kur išmest, o dar kad nesimatytų :)) Su įklotais/paketais taip pat, o dar erzindavo kvapas visų tų dalykų.
  O dabar per pirmas Mėnesines SU TAURELE jaučiausi pasakiškai KOMFORTIŠKAI, niekas neprabėgo, įsidėt iškart gavosi(nesuprantu kaip gali nepavykt) ir pasibaigus tiesiog pasidėjus į mini dėžutę apėmė palengvėjimas kiek išvengta šiukšlių.
  Jei tik galėčiau-padovanočiau po taurelę kiekvienai moteriai :))
  Vyras juokėsi- „mano žmona pamėgo taurelę..:))“ Cheers!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *