Hipoalergeniška menstruacinė taurelė „Hello Cup“

34.90 su PVM

Išvalyti
(1 pirkėjo atsiliepimas)

„Hello Cup“ pas mus atkeliavo iš Naujosios Zelandijos, šios taurelės buvo sukurtos naudojant vokišką medicininio tipo termoplastinį elastomerą, plastiko tipą, paprastai vadinamą TPE. TPE yra visiškai perdirbamas pasibaigus jo naudojimui, yra patogus ir minkštas liesti bei hipoalergiškas – todėl jis puikiai tinka moterims, kurios jautriai reaguoja į silikoną.

 

Kurį „Hello Cup“ dydį pasirinkti?

„Hello Cup“ yra trijų dydžių – XS, S/M ir L.

 

XS dydis yra skirtas jaunoms merginoms, kurioms ekologija yra prioritetas. Tai puikus pirmosios taurelės pasirinkimas.

 

S / M dydį rekomenduojame jaunesnėms nei 30 metų, negimdžiusioms moterims.

 

L dydį rinkitės jei esate gimdžiusi, vyresnė nei 30 metų ar susiduriate su itin gausiu kraujavimu.

Info

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „HELLOCUP“:

  • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
  • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus apie 10 metų (priklausomai nuo jos priežiūros), todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visa gyvenimą.
  • Mažiau nerimo: taurelė „Hello Cup“ talpina maždaug tiek, kiek talpina 3 tamponai (17,5 ml). Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištuštinta iki 12 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
  • Sveikata: „Hello Cup“ pagaminta iš TPE (medicininis plastikas, kuris yra pilnai perdirbamas, tinka silikonui ar lateksui alergiškoms merginoms).
  • Pakuotėje rasi: „Hello Cup“ menstruacinę taurelę, medvilninį dėklą ir vartotojo vadovą.

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Hello Cup menstruacinė taurelė: pirmi įspūdžiai

Papildoma informacija

Dydis

XS, S/M, L

1 atsiliepimas apie Hipoalergeniška menstruacinė taurelė „Hello Cup“

  1. Avatar

    Sprendimas, kurio bijojau, bet dabar juo taip džiaugiuosi

    Ilgai dvejojau dėl menstruacinės taurelės, bet galiausiai prisiruošiau ir užsisakiau, labai greitai gavau. Pirmas ciklas buvo su savo klaidom ir sudėtingumais, tačiau antras ir trečias jau praėjo labai sklandžiai. Tolimesni ciklai manau taip pat sklandžiai eisis, nes taurelė tikrai nuostabus dalykas – paprasta (kai pramoksti, kaip naudotis), išlaisvina, kai nereik lakstyt į tualetą, kas pora valandų, patogu, nes dažniausiai net nesijaučia jos. Visoms, kurios dvejoja – tiesiog užsisakykit ir pagaliau išbandykit, suprasit, dėl ko visos taip rekomenduoja 🙂

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *