Menstruacinė taurelė „OrganiCup“

(32 pirkėjų atsiliepimai)

Universalios formos menstruacinė taurelė „OrganiCup”. Su šia taurele patogu sportuoti, miegoti, nereikės jaudintis, kad nepasiėmei su savimi įklotų. Jokio nemalonaus kvapo – laisvė, švara ir jokios žalos gamtai! A dydis skirtas negimdžiusioms. B dydis skirtas gimdžiusioms. Mini dydis skirtas paauglėms arba toms, kurioms reikia mažesnio dydžio taurelės.

Produkto šiuo metu neturime.

Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Pristatysime iki: 2024-06-03
GAL NORI?

YPATYBĖS

Pagaminta iš švelnaus medicininio silikono

Tinka ir gausiau kraujuojančioms

Nešiojama iki 12 valandų

Yra specialus maišelis

Suvyniojama iki tampono dydžio

Galima naudoti iki 10 metų

Info

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „OrganiCup“:

Ko tikėtis?

 • Patogių mėnesinių: jokio nemalonaus kvapo, jokių nereikalingų šiukšlių ir jokios baimės, kad nepasiėmei su savimi įklotų
 • Su taurele galite: sportuoti, maudytis, bėgioti, šokti, miegoti
 • Ji neiškrenta čiaudint, kosint, juokiantis, šokinėjant, šlapinantis ar tuštinantis

Puikiai tiks:

 • Kraujuojančioms ir mažiau, ir daugia
 • Negimdžiusioms (A dydis) ir gimdžiusioms (B dydis)
 • Neturėjusioms lytinių santykių
 • Ieškančioms ekologiškų sprendimų kasdienybėj
 • Nepriklausomoms ir nenuspėjamoms keliautojoms
Photography by Morten Bentzon
 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus kelis metus, todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visą gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: menstruacinė taurelė talpina tiek kraujo, kiek 3 tamponai. Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištuštinama iki 12 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
 • Pakuotėje rasi: „OrganiCup“ menstruacinę taurelę, medvilninį dėklą ir vartotojo vadovą.

Kaip naudoti OrganiCup?

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

A dydis  negimdžiusioms moterims. Skersmuo – 40 mm, aukštis – 65 mm, talpa – 21 ml.

B dydis – gimdžiusioms moterims. Skersmuo – 45 mm, aukštis – 70 mm, talpa – 27 ml.

Mini dydis – paauglėms arba toms, kurioms reikia mažesnio dydžio. Skersmuo – 37 mm, aukštis – 58 mm, talpa – 15 ml.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Papildoma informacija

Dydis:

A dydis, B dydis, Mini

32 atsiliepimai apie Menstruacinė taurelė „OrganiCup“

 1. Eimantė

  Kaip po pirmo ciklo naudojimo – vertinčiau teigiamai. Tiek patogumo, tiek saugumo atžvilgiu. Manau, kad prie prieš tai naudotų higienos priemonių (tamponų ir paketų) nebegrįšiu.
  Ačiū Nebegėdai už operatyvumą.

 2. Menstruacine taurele

  Bijojau ir galvojau, kad taurele ne man. Turbut bus nepatogu, sunku isideti… Bet kaip as klydau ! Cia mano nauja geriausia “drauge”.

 3. Brigita

  Taurelę jau naudoju kelis mėnesius. Esu patenkinta nuo pirmųjų mėnesinių. Ypač patogu keliaujant ir užimtos dienomis. Esu beproto patenkinta 😄

 4. Atsiliepimas/rekomendacija

  Pradėjau naudoti šią taurelę nuo vasaros ir tikrai nežadu grįžti prie įprastų menstruacinių priemonių (tamponai, paketai). Labai patiko taurelė. Patarčiau nusipirkti lubrikantą, nes padės įsidėti taurelę patogiau ir prausiklį taurelės ”organi wash” (nebūtina, nes galima išplauti ir naudojant tik vandenį ir muilą). Taip pat, patarčiau nešioti kasdieninius įklotėlius, kartu su taurele.

 5. Atsiliepimas

  Labai patiko taurelė. Negaliu pasakyti, kad buvo labai lengva pirmą kartą įsidėti, bet supratus principą iš video tai pavyko. Nemanau, kad grįšiu prie tamponų.

 6. Kornelija

  Užsisakiau A dydį. Prieš pabandant peržiūrėjau nemažai vaizdo įrašų, kaip taurelę reikia įsidėti ir išimti. Maniau, kad pirmą kartą įsidėti ar išimti užtruks daug laiko, todėl šiek tiek pergyvenau, bet net nustebau, kai įsidėti ir išimti taurelę pavyko iš pirmo karto ir labai nesudėtingai. Įsidėjus visiškai nieko nesijaučia, prie tamponų ir paketų grįžti nebenorėčiau 🙂

 7. Mano pirmas įspudis

  Prieš pradedant naudotis taurele šiek tiek nerimavau, kaip man seksis. Bet po pirmųjų mėnesinių su ja esu laabai patenkinta! Rekomenduosiu draugėms! Tikrai nebenorėčiau grįžti prie paketų.. 🙂

 8. Ugnė

  Buvau taip pat iš tų, kurios abejojo, o galbūt ir bijojo išbandyti menstruacinę taurelę. Bet pasiryžau ir gailiuosi, kad taip ilgai dvejojau!
  Didžiausias išūkis su kuriuo susidūriau tai taurelės išsiėmimas. Tačiau dabar jau įgudau ir sekasi žymiai geriau. Galiu teigti, kad jos visiškai nesijaučia, jokio diskomforto jausmo. Tikrai nebegrįšiu prie paketų ar tamponų. Didžiausias mano atradimas! Ir toms, kurios vis dar svarsto, tikrai rekomenduoju! :))

 9. Taurelė

  Nusipirkau vien dėl to, jog galėčiau maudytis mėnesinių metu, kitaip sakant – iš reikalo. Tikriausiai kaip ir visos kažkiek prisibijojau, visad turiu kažkokią kvailą baimę, jog tamponas ar taurelė ten gali “pradinkti”ar užstrigti😅 Tačiau viskas sekėsi kuo puikiausiai, buvo patogu, nors prieš tai net tamponų nesu naudojus. Plius supratau, jog niekas ten neužstrigs ir nepradings💁‍♀️

 10. Wow

  Geriausias pirkinys mano gyvenime! Pakeitė mėnesines visu 180°. Dienos eigoje nesunku pamiršti, jog išvis tos dienos😁 perpratau kaip naudotis per pirmas dienas, pirmi bandymai buvo nemalonus, tad reikia perlipti šiek tiek per save ir įgusti. Visų privalumų net netilptų kogero surašyti, bet : jokios nešvaros, nemalonaus kvapo, nepatogumo ar baimės. Visiškai nevaržo judesių, pvz su tamponu kogero dvejočiau špagatus daryt, su taurele – be problemų😁 labai likau patenkinta ne tik porkiniu bet ir aptarnavimu, maloniais laiškais, ačiū Nebegėda komandai 😊

 11. Amazing!!!

  Taurelę naudoju jau daugiau metų. Nuo pat pirmu dienų įspūdžiai nuostabus: be galo patogi, visai nejaučiama, netgi intensyvaus sporto metu, ir išlaisvinanti nuo rimto nerimo, kad teršiu gamtą. Pirmą turėjau mažesnę, kadangi bijojau, kad nesugebėsiu įsidėti, bet greitai “susibendravom” ir įsigijau didesnę, pagal poreikį. Patarčiau ir kitoms naujokėms pasimatuoti savo gimdos kaklelį, bent man tai labai padėjo išsirinkti patogiausią taurelės dydį.
  Rekomenduoju, patariu, raginu išbandyti!

 12. Karolina

  Tikrai rekomenduoju įsigyti. Pati labai ilgai dvejojau, nes baisiausia man atrodė taurelės įsidėjimas, tačiau prisižiūrėjusi įvairiausių video internete ir apsiskaičius, pavyko labai lengvai įsidėti iš pačio pirmo karto! Šis ciklas buvo pirmasis, kai naudojau taurelę, tačiau jau galiu pasakyti – SUPER. Labai patogu, jos visiškai nejauti, nereikia kas dvi valandas lakstyti į wc, švaru, o dar ir – 0 waste 🙂 (P.s. rekomenduoju filmą A LIFE ON OUR PLANET). Buvau susidūrusi kartą su sunkumais išsiimant taurelę – niekaip negalėjau surasti burbuliuko 😀 Bet manau, kad kuo toliau, tuo lengviau ja bus naudotis ir prie jos priprasti. Šiaip visada naudodavau tamponus, prie kurių manau jau nebesugrįšiu.
  Ačiū NEBEGĖDA komandai už dovanėlę :)) ir už tai, kad esate! 🙂

 13. Geras produktas

  Naudoju antrą ciklą ir džiaugiuosi įsigijusi. Tai yra išradimas, apie kurį nebuvau pagalvojusi kol taurelės vertės nenupasakojo draugė. Ilgai dvejojau dėl dydžio, pirkau mini, nes mėnesinės negausios, nesu gimdžiusi – pataikiau iš pirmo karto. Naudojant pirmą sykį pratekėjo, iš antro karto jau supratau ką reikia daryti kitaip. Įsidedu naudodama lubrikantą, yra šiek tiek diskomforto, bet įsidėjus visai nesijaučia. Didžiausias privalumas yra sportuojant. Įsivaizduokit, judi visa šlapia nuo prakaito, o ,,ten” sausa, švaru, jokių plastikinių paketų, pritvinkusių tamponų, jokio kvapo!! Rekomenduoju 👍

 14. Giedrė

  Tai dalykas, kurį kiekviena iš mūsų turėtų išbandyti ir neabejoju, kad pamilsite!
  Aš sėkmingai draugauju su taurele pirmąkart! Rekomenduoju

 15. Mega super duper

  Jaučiau pareigą taurelei įsigyti dėl ekologijos tausojimo, bet kartu su taurele gavau tokį įspūdį, kurį man sunku padaryti. Nustebau, nes taurelę pavyko įsidėti iškart teisingai po pirmo bandymo, gal per daug prisižiūrėjau video, nežinau. Mėnesinės iš 5-6 dienų nevisai higieniškos kančios tapo į 3-4 dienų mažiau skausmingą (!), daugiau judėjimo laisvės teikiantį gamtos reikalą. Pirmą kartą gyvenime aš jas pamirštu!
  Ačiū Nebegėdai už galimybę čiaudėti be baimės, jog pasileis kraujo vandenynas ant darbo kėdės!

 16. Vaida

  Esu labai patenkinta, taurele, bijojau pradėti naudoti, nes galvojau, kad nemokėsiu naudoti, bet viskas pavyko, tikrai jos nebekeisiu. Nuostabus dalykas 🙂 labai patinka, kad švarus reikalas nebe reikia terlioti su paketais kas kelias valandas, ir nebėra nemalonaus kvapo. Ačiū jums 🙂

 17. Aurelija

  Esu apstulbusi, vau! Kur aš buvau šitiek metų! 😍😍 Įsidėti nebuvo problemų, jos iš vis nesijaučia! Taurelė visiškai keičia mėnesinių žaidimą, negalvojau, kad taip pasakysiu, bet laukiu savo mėnesinių!
  Ačiū, nebegėda!

 18. Rasa

  Taurelė labai patinka 😊 mažas minusiukas man, tai įsidėjimas ir išėmimas, bet kadangi jos nereikia plovinėt kas valandą, tai galiu susigyvent su tuom.
  Viską atperka patogumas ir saugumas, kaip gerai, kai nebereikia kiaurą parą vaikščiot su “mėnėsinukėmis” ir paketais. Nėra to pliūptelėjimo pojūčio, naktinės baimės, kad prabėgs viskas.😊
  Ilgą laiką sakiau, kad nei už ką nenaudosiu taurelės, o dabar gailiuosi, kad taip ilgai delsiau, nes tikrai patogu ir saugu.

 19. Taurelė “Organicup”

  Esu dar tik mokymosi procese. Pirmas kartas nebuvo baisus, bet ir nebuvo idelaus. Taurelę įsigyjau dėl eko priežasčių. Pliusai- niekas niekur neprabėga, ilgesnis laiko tarpas kada galima neiti į wc. Minusai- sudėtingesni wc reikalai viešajame tualete. Visumoje esu patenkinta 🙂 ir laukiu kitų mėnesinių, nes smalsu tęsti kelionę susidraugavimo su taurele link. 😀

 20. Ramunė

  Ir kur aš buvau ankščiau? Po begėdiškos nesekmės nusprendžiau įsigyti taurelę. Baimės buvo daug, kas ir kaip, o jei nepasiteisins? Mielosios, visų privalumų nevardinsiu, nes visuose 19 -oje atsiliepimų, parašyta tiesa. Trumpai: jokio drėgmės jausmo, blogo kvapo, judėjimo laisvė beribė! Ačiū “nebegėda”, kad esate!

 21. Rita

  Pati pačiausia! Gailiuosi tik dėl vieno, kad ilgai dvejojau! Nes tai yra didžiulė dovana moterims, mėnesinių dienomis nebejaučiu jokio diskomforto, planų nebekeičiu, darau ką dariusi ar suplanavusi, atostogų metų nebėra jokių praradimų. Aš su ja maudžiausi jau daug kartų. Mano visos draugės aplink jau turi, dėkingos man už šitą paskatinimą naudotis, visos labai patenkintos. Apie finansinę reikšmę net nekalbu…

 22. Geriausias pirkinys ever

  Nežinau, kodėl anksčiau tiek bijojau, bet tai geriausias pirkinys ever! Labai rekomenduoju.
  Nerealu, kai galima pamiršti įklotus, tamponus ir jaustis ypač saugiai bei patogiai.

 23. Rekomenduoju

  Mano pirmoji taurelė – lengvai naudojama ir patogi! Rekomenduoju 💛

 24. geriausia alternatyva

  geriausias menstruaciju produktu alternatyva. is pradziu buvo siek tiek sunku ismokti naudotis ja, taciau po poros kartu viskas vyksta momentaliai. labai saugu, patogu, ir nereikia kas menesi pirkti nauja pakeli kitu produktu. taip pat tapo man lengva dovanos ideja draugems. jau kelios naudojasi ir labai dekoja. labai rekomenduoju!

 25. Super!

  Užtruko šiek tiek laiko, kol pagaliau supratau sau patogiausią būdą kaip tinkamai įsidėti taurelę, bet dabar esu begalo laiminga šiuo pirkiniu. ❤️

 26. Miglė

  Gavau dovanų iš draugės, naudoju jau kelis metus ir esu maksimaliai patenkinta!

 27. Karolina

  Tai jau mano antroji taurelė, nes pirmoji jau per ilgą naudojimą kiek sudėvėta. Labai gera žinoti, kad nors šiek tiek prisidedu prie tvaraus vartojimo. O kur dar patogumas: įsidedi ir net pamiršti, kad ją turi!

 28. Monika

  Aš esu tokia, kad po pirmo panaudojimo, net jei jis bus teigiamas – nepulsiu gerai įvertinti produkto. Man tiesiog reikia daugiau laiko. Tai po metų naudojimo galiu pasakyti, kad ši prekė buvo vienas geriausių mano sprendimų. Tai palengvino mano kiekvienas mėnesines, taurelė tinka puikiai, nes visada nuo kitų higieninių priemonių jausdavau diskomfortą. Tai yra mano pirma taurelė ir žinau, kad antrą pirksiu taip pat iš Nebegėda, nes gavau tobula kokybė, ir man kaip ekologiškai gyvenančiam žmogui širdis dainuoja kiek sumažinau sunaudotų tamponų skaičių. Ačiū!

 29. Patogu

  Tai pirmoji mano taurelė. Įsidėti problemų nebuvo. Visai nesijaučia ir patogu sportuoti. Nereikia pergyventi, kad kažkas matosi 🙈

  Nakčiai vis dėlto renkuosi įprastas priemones, bet dėl to tariausi su savo ginekologe. Bet dieną taurelė tikrai super dalykas.

 30. ernesta

  Įsigijau šią taurelę ir esu nusivylūsi.. visiškai nepasiteisino, atrodo įsidedu gerai, visur gražiai išsiskleidžia, taurelei prisipildzius 1/4 pradeda tekėti pro šoną, negana to kad nepatogu, jaučiasi diskomfortas, noras šlapintis, skauda net pilvo apačią.. labai tikejausi kad tiks ir patiks, bet deja, dvi dienas kankinausi ir teko grįžti prie tamponų..

 31. Nebegrįšiu atgal!

  Pirmoji diena buvo sudėtinga, vis prabėgdavo, vis taurelė neišsikleisdavo ir panašiai.. Bet po kelių bandymų pavyko ir dabar jau trečią ciklą naudoju.
  Labai patogi, nieko nesijaučia, net pamiršti, kad ji yra, gausiausiomis dienomis reikia keisti po kelių valandų, tačiau kitomis dienomis prabūna visą dieną. Naudoju taip pat ir naktį, super.

 32. Mėnesines palengvinantis išradimas

  Tai mano pirma menstruacinė taurelė ir negaliu atsidžiaugti, kad pasiryžau ir išbandžiau ją. Tikrai gerokai gyvenimą palengvinantis dalykas, ypač patinka, kad nereikia galvoti prieš kiek valandų įsidėjau, ir kada reikes eiti keistis, kaip kad būdavo su tamponais. Įsodėti ir išsiimti tikrai paprasta, pavyko iš pirmo karto (nors pirmi kartai ir buvo nemalonūs). Tikrai tikrai rekomenduoju.
  Šią taurelę naudoju berods 5 ar 6 ciklą, ir vis tik ji man prateka net ir visiškai negausiomos dienomis, kai taurelė tikrai nėra prisipildžiusi. Bandžiau įvairius įsidėjimo būdus, bet vis tiek prateka, tai maudytis su ja tikrai neičiau. Kadangi norisi ir vasarą jaustis laisvai ir nebijoti dėl pratekėjimo bandysiu ieškoti kitos taurelės.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.