Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje. Nori pasikonsultuoti? Rašyk: [email protected]

Menstruacinė taurelė „OrganiCup“

24.00 su PVM

Išvalyti

🚚 Prekes pristatome nemokamai per 1-2 d.d.(apsiperkant už 25 € ir daugiau).
📦 Neutralus įpakavimas.
⭐ Kokybės garantija.

(11 pirkėjų atsiliepimai)

Apdovanojimų pelniusi klasikinės formos net 3 skirtingų dydžių taurelė. „Organicup“ tinkama naudoti tiek gimdžiusioms, tiek negimdžiusioms moterims bei paauglėms.

A dydis skirtas negimdžiusioms. Skersmuo – 40 mm, aukštis – 65 mm, talpa – 21 ml.

B dydis skirtas gimdžiusioms. Skersmuo – 45 mm, aukštis – 70 mm, talpa – 27 ml.

Mini dydis skirtas paauglėms arba toms, kurioms reikia mažesnio dydžio taurelės. Skersmuo – 37 mm, aukštis – 58 mm, talpa – 15 ml.

Ypatybės:

🌸 Pagaminta iš švelnaus medicininio silikono
👍 Tinka ir gausiau kraujuojančioms
✔️ Nešiojama iki 12 valandų

👛 Yra specialus maišelis
✔️ Suvyniojama iki tampono dydžio
3️⃣ 3 dydžių: A – negimdžiusioms, B – gimdžiusioms, MINI – paauglėms arba toms, kurioms reikia mažesnio dydžio
🔟 Galima naudoti iki 10 metų

Ko tikėtis?

 • Patogių mėnesinių: jokio nemalonaus kvapo, jokių nereikalingų šiukšlių ir jokios baimės, kad nepasiėmei su savimi įklotų
 • Su taurele galite: sportuoti, maudytis, bėgioti, šokti, miegoti
 • Ji neiškrenta čiaudint, kosint, juokiantis, šokinėjant, šlapinantis ar tuštinantis

Puikiai tiks:

✔️ Kraujuojančioms ir mažiau, ir daugiau
✔️ Negimdžiusioms (A dydis) ir gimdžiusioms (B dydis)
✔️ Neturėjusioms lytinių santykių
🌿 Ieškančioms ekologiškų sprendimų kasdienybėje
🚗 Nepriklausomoms ir nenuspėjamoms keliautojoms

Info

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymos: , ,

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „OrganiCup“:

 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus kelis metus, todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visą gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: menstruacinė taurelė talpina tiek kraujo, kiek 3 tamponai. Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištuštinama iki 12 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
 • Pakuotėje rasi: „OrganiCup“ menstruacinę taurelę, medvilninį dėklą ir vartotojo vadovą.

Kaip naudoti OrganiCup?

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

A dydis  negimdžiusioms moterims.

B dydis – gimdžiusioms moterims.

Mini dydis – paauglėms arba toms, kurioms reikia mažesnio dydžio.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Papildoma informacija

Dydis:

A dydis, B dydis, Mini

11 atsiliepimų apie Menstruacinė taurelė „OrganiCup“

 1. Avatar

  Eimantė

  Kaip po pirmo ciklo naudojimo – vertinčiau teigiamai. Tiek patogumo, tiek saugumo atžvilgiu. Manau, kad prie prieš tai naudotų higienos priemonių (tamponų ir paketų) nebegrįšiu.
  Ačiū Nebegėdai už operatyvumą.

 2. Avatar

  Menstruacine taurele

  Bijojau ir galvojau, kad taurele ne man. Turbut bus nepatogu, sunku isideti… Bet kaip as klydau ! Cia mano nauja geriausia “drauge”.

 3. Avatar

  Brigita

  Taurelę jau naudoju kelis mėnesius. Esu patenkinta nuo pirmųjų mėnesinių. Ypač patogu keliaujant ir užimtos dienomis. Esu beproto patenkinta 😄

 4. Avatar

  Atsiliepimas/rekomendacija

  Pradėjau naudoti šią taurelę nuo vasaros ir tikrai nežadu grįžti prie įprastų menstruacinių priemonių (tamponai, paketai). Labai patiko taurelė. Patarčiau nusipirkti lubrikantą, nes padės įsidėti taurelę patogiau ir prausiklį taurelės “organi wash“ (nebūtina, nes galima išplauti ir naudojant tik vandenį ir muilą). Taip pat, patarčiau nešioti kasdieninius įklotėlius, kartu su taurele.

 5. Avatar

  Atsiliepimas

  Labai patiko taurelė. Negaliu pasakyti, kad buvo labai lengva pirmą kartą įsidėti, bet supratus principą iš video tai pavyko. Nemanau, kad grįšiu prie tamponų.

 6. Avatar

  Kornelija

  Užsisakiau A dydį. Prieš pabandant peržiūrėjau nemažai vaizdo įrašų, kaip taurelę reikia įsidėti ir išimti. Maniau, kad pirmą kartą įsidėti ar išimti užtruks daug laiko, todėl šiek tiek pergyvenau, bet net nustebau, kai įsidėti ir išimti taurelę pavyko iš pirmo karto ir labai nesudėtingai. Įsidėjus visiškai nieko nesijaučia, prie tamponų ir paketų grįžti nebenorėčiau 🙂

 7. Avatar

  Mano pirmas įspudis

  Prieš pradedant naudotis taurele šiek tiek nerimavau, kaip man seksis. Bet po pirmųjų mėnesinių su ja esu laabai patenkinta! Rekomenduosiu draugėms! Tikrai nebenorėčiau grįžti prie paketų.. 🙂

 8. Avatar

  Ugnė

  Buvau taip pat iš tų, kurios abejojo, o galbūt ir bijojo išbandyti menstruacinę taurelę. Bet pasiryžau ir gailiuosi, kad taip ilgai dvejojau!
  Didžiausias išūkis su kuriuo susidūriau tai taurelės išsiėmimas. Tačiau dabar jau įgudau ir sekasi žymiai geriau. Galiu teigti, kad jos visiškai nesijaučia, jokio diskomforto jausmo. Tikrai nebegrįšiu prie paketų ar tamponų. Didžiausias mano atradimas! Ir toms, kurios vis dar svarsto, tikrai rekomenduoju! :))

 9. Avatar

  Taurelė

  Nusipirkau vien dėl to, jog galėčiau maudytis mėnesinių metu, kitaip sakant – iš reikalo. Tikriausiai kaip ir visos kažkiek prisibijojau, visad turiu kažkokią kvailą baimę, jog tamponas ar taurelė ten gali „pradinkti“ar užstrigti😅 Tačiau viskas sekėsi kuo puikiausiai, buvo patogu, nors prieš tai net tamponų nesu naudojus. Plius supratau, jog niekas ten neužstrigs ir nepradings💁‍♀️

 10. Avatar

  Wow

  Geriausias pirkinys mano gyvenime! Pakeitė mėnesines visu 180°. Dienos eigoje nesunku pamiršti, jog išvis tos dienos😁 perpratau kaip naudotis per pirmas dienas, pirmi bandymai buvo nemalonus, tad reikia perlipti šiek tiek per save ir įgusti. Visų privalumų net netilptų kogero surašyti, bet : jokios nešvaros, nemalonaus kvapo, nepatogumo ar baimės. Visiškai nevaržo judesių, pvz su tamponu kogero dvejočiau špagatus daryt, su taurele – be problemų😁 labai likau patenkinta ne tik porkiniu bet ir aptarnavimu, maloniais laiškais, ačiū Nebegėda komandai 😊

 11. Avatar

  Amazing!!!

  Taurelę naudoju jau daugiau metų. Nuo pat pirmu dienų įspūdžiai nuostabus: be galo patogi, visai nejaučiama, netgi intensyvaus sporto metu, ir išlaisvinanti nuo rimto nerimo, kad teršiu gamtą. Pirmą turėjau mažesnę, kadangi bijojau, kad nesugebėsiu įsidėti, bet greitai „susibendravom“ ir įsigijau didesnę, pagal poreikį. Patarčiau ir kitoms naujokėms pasimatuoti savo gimdos kaklelį, bent man tai labai padėjo išsirinkti patogiausią taurelės dydį.
  Rekomenduoju, patariu, raginu išbandyti!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.