Menstruacinė taurelė „GCup“

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Menstruacinė taurelė „GCup“ yra varpelio formos ir su piltuvėliu, kuris neleidžia išsilieti skysčiui, tad galima mėgautis aktyvia veikla net ir menstruacijų metu. Specialus žiedelis palengvina taurelės išsiėmimą. Išmatavimai: ilgis su žiedeliu: 60 mm, gylis: 40 mm, skersmuo: 35 mm, talpa: 20 ml

29.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Tūris: 20 ml

Pagaminta iš švelnaus medicininio silikono

Nešiojama iki 12 valandų

Apsaugo nuo pratekėjimo

Suvyniojama iki tampono dydžio

Galima naudoti iki 10 metų

S dydis mažam arba vidutiniam gausumui

Su žiedeliu patogesniam taurelės išėmimui

Sukurta aktyviam gyvenimo būdui

Info

Produkto kodas: 5060320510592 Kategorijos: , ,

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „GCup“:

 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus kelis metus, todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visą gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: menstruacinė taurelė talpina tiek kraujo, kiek 3 tamponai. Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištuštinama iki 12 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?

Ko tikėtis?

 • Patogių mėnesinių: jokio nemalonaus kvapo, jokių nereikalingų šiukšlių ir jokios baimės, kad nepasiėmei su savimi įklotų
 • Su taurele galite: sportuoti, maudytis, bėgioti, šokti, miegoti
 • Ji neiškrenta čiaudint, kosint, juokiantis, šokinėjant, šlapinantis ar tuštinantis
 • Lengvo taurelės išėmimo naudojant specialų žiedelį
 • Kokybės – taurelė pagaminta iš aukštos kokybės silikono

Puikiai tiks:

 • Mažam ar vidutinio gausumo kraujavimui
 • Ieškančioms ekologiškų sprendimų kasdienybėj
 • Nepriklausomoms ir nenuspėjamoms keliautojoms

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

1 atsiliepimas apie Menstruacinė taurelė „GCup“

 1. Nerekomenduoju

  Visiškai niekam tikęs produktas. Net turint negausias mėnesines nuolatos reikia jaudintis dėl pratekėjimo ir bėgioti išsiimti taurelės kas keletą valandų, nors taurelė įdėta teisingai. Tiesa, silikonas labai kokybiškas, nors kas iš to, kai daiktas neatlieka savo funkcijos.

  • Nebegėda

   Sveiki. Apgailestaujame dėl nesklandumų. Susisiekėme su Jumis el. paštu.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Menstruacinė taurelė „GCup“
29.95  su PVM