Masažo aliejus „Wild Erotic Kneads“

Dar daugiau intymumo, kvapų ir jaudulio. Šiame masažo aliejuje susijungia rozmarinas, levandos ir juodieji pipirai, kad būtų sukuriamas jaudinantis ir intensyvus ryšys su oda (tiek savo, tiek partnerio(-ės)). Ypač tinka mėgstantiems jaudulį sukeliančius masažus.

27.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Kiekis: 100 ml

100% natūralus

Veganiškas, nebandytas su gyvūnais

Ekologiški ingredientai

Pagaminta Prancūzijoje

Skirtas masažams

Info

Aprašymas

Naujas požiūris į jausmingus masažus

Prekinis ženklas „Smile Makers“ sukūrė šiuos prabangius masažo aliejus tam, kad sustiprintų žmonių seksualinį ryšį su savimi ir kitais. Stimuliuojantis trijų pojūčių (uoslės, lytėjimo ir regos) derinys įkvepia erogeninių zonų atradimams, intymumui ir atsipalaidavimui.

Išbandykite su partneriu(-e)

Kurkite erotinius prisiminimus kartu. Masažo aliejų galima naudoti daugybe skirtingų būdų: atsipalaidavimui, preliudijai, meilės ir rūpesčio išreiškimui. Išbandykite tiek švelnesnius, tiek stipresnius prisilietimus, paspaudimus. Paklausk partnerio(-ės), kaip jam(-jai) labiau patinka.

Mėgaukis viena(-s)

Atrask savo jautriausias, labiausiai prisilietimo trokštančias vietas pasitelkiant raminantį aliejaus slydimą. Glostyk save, masažuok, liesk, EKSPERIMENTUOK. Įlašink kelis masažo aliejaus lašus į delnus ir patrink juos, kad prisilietimas būtų šiltesnis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Masažo aliejus „Wild Erotic Kneads“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Masažo aliejus „Wild Erotic Kneads“
27.95  su PVM