Masažo aliejus „Slow Erotic Kneads“

Masažo aliejus, kuriame susipina kvapiųjų kanangų, saulėgrąžų, simondsijų ir saldžiųjų migdolų aliejų mišinys. Itin malonus kvapas sustiprins ryšį tarp kūno ir tavęs ar tavo partnerio(-ės). Puikus pasirinkimas lėtam, švelniam, erotiniam masažui.

27.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Kiekis: 100 ml

100% natūralus

Veganiškas, nebandytas su gyvūnais

Ekologiški ingredientai

Pagaminta Prancūzijoje

Skirtas masažams

Info

Aprašymas

Naujas požiūris į jausmingus masažus

Prekinis ženklas „Smile Makers“ sukūrė šiuos prabangius masažo aliejus tam, kad sustiprintų žmonių seksualinį ryšį su savimi ir kitais. Stimuliuojantis trijų pojūčių (uoslės, lytėjimo ir regos) derinys įkvepia erogeninių zonų atradimams, intymumui ir atsipalaidavimui.

Išbandykite su partneriu(-e)

Kurkite erotinius prisiminimus kartu. Masažo aliejų galima naudoti daugybe skirtingų būdų: atsipalaidavimui, preliudijai, meilės ir rūpesčio išreiškimui. Svarbiausia – neskubėkite, žodis „Slow“ aliejaus pavadinime naudojamas ne veltui.

Mėgaukis viena(-s)

Atrask savo jautriausias, labiausiai prisilietimo trokštančias vietas pasitelkiant raminantį aliejaus slydimą. Glostyk save, masažuok, liesk, EKSPERIMENTUOK. Įlašink kelis masažo aliejaus lašus į delnus ir patrink juos, kad prisilietimas būtų šiltesnis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Masažo aliejus „Slow Erotic Kneads“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Masažo aliejus „Slow Erotic Kneads“
27.95  su PVM