Masažinė žvakė „Vanilla Fetish“

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Žvakė ir masažinis aliejus viename. Sudėtyje esantys ingredientai minkština ir švelnina odą, neužkemša porų. Žvakė pagaminta iš 100% natūralių aliejų, skleidžia malonų vanilės kvapą. Beje, ar žinojai, kad vanilė puikiai veikia kaip afrodiziakas?

9.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Kiekis: 30 ml

Iš 100% natūralių aliejų

Malonaus vanilės kvapo

Atpalaiduoja

Pamaitina ir sudrėkina odą

Sukuria intymią atmosferą

Info

Produkto kodas: 697309046015 Kategorijos: , , , , Žyma:

Aprašymas

Kuo naudingi masažai poroms?

Atlikti tyrimai rodo, kad masažas gali būti paprastas ir efektyvus būdas poroms pagerinti savo fizinę ir psichinę savijautą, tuo pačiu parodant meilę vienas kitam. Masažas yra ekonomiškai efektyvi ir maloni priemonė, lengvai įtraukiama į sveikos poros kasdienybę.

Kaip naudoti masažinę žvakę?

Nuimkite dangtelį ir uždekite žvakę. Palaukite (apie 20 minučių), kol aromatas pasklis po patalpą, o aliejus suskystės. Užgesinkite žvakę ir luktelėkite apie 30 sek., kol aliejus atvės. Pilkite aliejų į delną ir įmasažuokite į odą.

Sudėtis: Hydrogenated Soybean Oil, Coconut Oil , Fragrance, Sweet Almond Oil, Safflower Oil, Avocado Oil , Sesame Oil, Grape Seed Oil, Benzyl Benzoate, Vitamin E, Amyl Cinnamic Aldehyde, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamic Alcohol, Cinnamic Aldehyde, Coumarin, D-Limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Butylphenyl Methylproponial, Linalool, Methyl Heptine Carbonate, Citral, G-Methyl Ionone.

1 atsiliepimas apie Masažinė žvakė „Vanilla Fetish“

  1. V

    Pirmoji išbandyta žvakė ir tikrai ne paskutinė. Nuostabus ilgai ant odos ir kambaryje išliekantis aromatas – pats tas sukurti atmosferą ir pasimėgauti kvapų jūroje.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Masažinė žvakė „Vanilla Fetish“
9.95  su PVM