Lūpų balzamas oraliniam seksui „Shunga“

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Lūpų balzmas pasižymi dvigubu šilumos ir šalčio efektu, kuris įjautrina ir sujaudina visas malonumo trokštančias kūno vietas. Pasitepkite balzamu lūpas ir bučiniais apipilkite vienas kito kūnus. Oralinis seksas dar niekada nebuvo toks jaudinantis ir malonus.

28.60  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Kiekis: 10 ml

Šildantis ir šaldantis efektas

Stiprina pojūčius oralinio sekso metu

Greitai veikiantis

Geras pasirinkimas norintiems išbandyti kažką naujo

Info

Aprašymas

Sudėtis: Hydrogenated Polyisobutene, Ethylene, Propylene, Styrene Copolymer, Butylene, Ethylene, Styrene Copolymer, Menthyl Lactate, Glycerin, Flavor, Aroma, Sucralose, Polyglyceryl Stearate, Vanillin Butyl Ether.

Kuo naudingas oralinis seksas?

  • Oralinis seksas yra apie mūsų kūno priėmimą. Tai padeda priimti savo lytinius organus. Kai kurios moterys orgazmą gali patirti tik per oralinį seksą. Kai kurios visiškai nieko nejaučia – tada svarbu savęs paklausti: ar taip yra dėl mano fiziologijos, o galbūt kažkokie įsitikinimai mane blokuoja?
  • Oralinis yra puiki proga partneriams pašlovinti vienam kito kūną. Atlikti tokį gražų meilės ritualą.
  • Tai paįvairina mūsų seksualinį gyvenimą – hetero santykiuose mes nesusifokusuojam į tai, kad vaginalinis seksas yra vienintelis būdas pasimylėti. Taip pat oralinis gerai, kai žmonės nėra pasiruošę, negali ar nenori turėti kitos sueities.

1 atsiliepimas apie Lūpų balzamas oraliniam seksui „Shunga“

  1. Balzamas

    Vyras liko labai patenkintas😊 pojūtis užsitepus malonus, dilgčioja, tačiau tas saldumo skonis šiam balzamui visai nereikalingas, nes man jis suteikė tik bjaurumą.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Lūpų balzamas oraliniam seksui „Shunga“
28.60  su PVM