Klitorinis vibratorius „THE FIREMAN“

(4 pirkėjų atsiliepimai)

„The Fireman” užtikrina, kad vienu metu būtų stimuliuojamas ne tik klitoris, bet ir lytinės lūpos. Jis ne tik parodys, ką reiškia nepamirštama masturbacija, bet ir naudojamas sekso metu poroje pridės naujų pojūčių. Pagamintas iš švelnaus silikono, atsparus vandeniui, pasiruošęs papasakoti tau, kas yra iš proto vedantis orgazmas.

39.99  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Ilgis: 14 cm

Itin tylus

4 greičio režimai

Reikia 1 AAA baterijos (nepridedama)

Atsparus vandeniui

Pagamintas iš švelnaus silikono

Info

Aprašymas

KAS PAGAMINO VIBRATORIŲ „THE FIREMAN?

„SmileMakers Collection“ tikslas yra padėti atsikratyti visų įsigalėjusių stereotipų apie moters malonumą ir seksualumo suvokimą. Ši įmonė seksualiniam gyvenimui paįvairinti kuria stilingus ir linksmus produktus, kurie būtent dėl šių savybių pirmauja bene visame pasaulyje. Įmonės dizaino pasirinkimai įvertinti dešimtimis apdovanojimų ir premijų.

„SmileMakers“ dirba su aukščiausios klasės specialistais, kurie laikosi griežčiausios saugos ir kokybės standartų tam, kad jus pasiektų patys kokybiškiausi ir kūnui saugūs produktai.

Klitorinis vibratorius THE FIREMAN3

Ko tikėtis iš vibratoriaus?

 • Daugkartinių orgazmų
 • Patogaus naudojimo
 • 1 baterija užtikrins net 4 malonumo valandas
 • Ilgis: 14 cm

Puikiai tiks:

NAUDOTI VIBRATORIŲ – NAUDINGA

Tyrimai parodė, kad moterys, naudojančios vibratorius, 1) dažniau apsilanko ginekologo kabinete, 2) patiria orgazmą (nesvarbu, su vibratoriumi ar be jo) bei 3) jų organizme pastebėtas mažesnis streso lygis nei tų moterų, kurios vibratoriumi nesinaudojo. Sekso edukatorė bei tyrėja iš Indianos universiteto dr. Debby Herbenick teigia, kad vibratorių naudojimas turi akivaizdų ryšį su pagerėjusia tiek vyrų, tiek moterų seksualine funkcija – didesne aistra ir susijaudinimu bei lengviau pasiekiamu orgazmu.

Vibratorius gali padėti atrasti savo erogenines zonas, pajausti savo kūno poreikius, suprasti, kas patinka, o kas ne, todėl nebijokite eksperimentuoti ir džiaukitės sumažėjusiu stresu, geresne savijauta ir naujais kūno pojūčiais. Vibratorius padidina susijaudinimą, padeda lengviau pasiekti orgazmą, o jo metu išsiskyręs oksitocinas sutvirtina partnerių ryšį.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk: Vibratoriai – naudingi, ne gėdingi.

KAIP VEIKIA „FIREMAN“?


4 atsiliepimai apie Klitorinis vibratorius „THE FIREMAN“

 1. Ohoho…

  Pirmas mano vibratorius ir neturiu žodžių apsakyti, koks tai geras pirkinys. Jau po pirmo naudojimo įsitikinau. Labai gerai, kad yra 2 pulsuojantys režimai. Šis vibratorius tikrai leidžia mėgautis kiekvienu savo kūno lopinėliu, jaustis seksualiai, mėgautis šią akimirką ir orgazmas tikrai nesunkiai pasiekiamas. Tos, kurios esate įsitikinusios, kad klitorinė stimuliacija jums patinka – nedvejokite dėl šito. Patenkins visus norus! 🙂

 2. “ugningas” vibratorius

  jei patinka klitorio stimuliacija, tai patiks viskas, ką šis “ugningas” vibratorius suteikia. patinkaaaa

 3. Verta susipažinti!

  Pirmasis mano įsigytas vibratorius. Dar daug laiko manau teks pažindintis su savo kūnu ir ieškoti kas man tinka ir patinka. Pirmasis žingsnis buvo šio vibratoriaus įsigijimas. Vau, pati nustebau kiek daug taškų man suteikia malonumą ir be abejo tęsiu savo pažintį su šiuo žaisliuku toliau 🙂

 4. Super

  Puikus pirmasis vibratorius, nesigailiu įsigijusi. Be didelių pastangų suteikia labai malonių pojūčių. Rekomenduoju kiekvienai, kuri nori geriau pažinti savo kūną ir mėgautis tokiomis akimirkomis!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Klitorinis vibratorius „THE FIREMAN“
39.99  su PVM