Klitorinis vibratorius „Secret Affair“

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Nedidelis, patogus vibratoriaus dizainas slepia itin galingą variklį. Net 15 skirtingų vibratorių režimų išvers iš kojų tiek jautriausius, tiek mėgstančius intensyvią stimuliaciją. Puikiai tiks mėgstančioms keliauti, nes elegantiškas dangtelis puikiai apsaugo vibratorių nuo nešvarumų.

39.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Ilgis: 11 cm

Pagamintas iš kūnui saugaus silikono

Itin tylus

Galingas

15 įvairiausių vibracijos modelių

Kraunamas USB laidu

Atsparus vandeniui

Tobulai paslėptas dizainas

Galima naudoti ir su dangteliu, ir be

Naujoviška „Touch Control“ funkcija

Info

Aprašymas

NAUDOTI VIBRATORIŲ – SVEIKA

Tyrimai parodė, kad moterys, naudojančios vibratorius, 1) dažniau apsilanko ginekologo kabinete, 2) patiria orgazmą (nesvarbu, su vibratoriumi ar be jo) bei 3) jų organizme pastebėtas mažesnis streso lygis nei tų moterų, kurios vibratoriumi nesinaudojo. Sekso edukatorė bei tyrėja iš Indianos universiteto dr. Debby Herbenick teigia, kad vibratorių naudojimas turi akivaizdų ryšį su pagerėjusia tiek vyrų, tiek moterų seksualine funkcija – didesne aistra ir susijaudinimu bei lengviau pasiekiamu orgazmu.

Vibratorius gali padėti atrasti savo erogenines zonas, pajausti savo kūno poreikius, suprasti, kas patinka, o kas ne, todėl nebijokite eksperimentuoti ir džiaukitės sumažėjusiu stresu, geresne savijauta ir naujais kūno pojūčiais. Vibratorius padidina susijaudinimą, padeda lengviau pasiekti orgazmą, o jo metu išsiskyręs oksitocinas sutvirtina partnerių ryšį.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk: Vibratoriai – naudingi, ne gėdingi.

Ko tikėtis iš vibratoriaus?

  • Daugkartinių orgazmų
  • Patogaus naudojimo
  • Kraunamas USB
  • Ilgis: 11 cm
  • Medžiaga: mediciniškai patvirtintas kūnui saugus silikonas ir ABS plastikas

1 atsiliepimas apie Klitorinis vibratorius „Secret Affair“

  1. My little secret affair

    Mažas, bet galingas!! Skirtingi vibracijos rėžimai tikrai sukėlė potyrius, kurių nebuvau patyrusi su kitais vibratoriais. Tad jeigu ieškot kažko įvairesnio ir galingesnio -rekomenduoju! Nepasakyčiau, kad yra itin tylus, lyginant su the billionaire pastarasis yra tylesnis. Taip pat dizainas yra wauw – malonus laikyti bei liesti ir manau, kad tikrai bus mano kelionių draugas per atostogas 🙂

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Klitorinis vibratorius „Secret Affair“
39.95  su PVM