Klitorinis masažuoklis „Pocket Wand“

(4 pirkėjų atsiliepimai)

Mažas, į kišenę lengvai telpantis „Pocket Wand“ nustebins savo galia, kuri nenusileidžia įprasto dydžio masažuokliams. Pridedamos 2 keičiamos galvutės, su kuriomis galima stimuliuoti G tašką, vulvą, klitorį, krūtis ir kitas malonumo ištroškusias kūno vietas. Skirtingi vibracijų režimai leis nesunkiai pasiekti orgazmą.

 

45.55  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Išmatavimai: 92.8 x 27.2 mm

Telpa į kišenę

Tylus, bet galingas

4 skirtingi vibracijų režimai

3 intensyvumo lygiai

Pagamintas iš švelnaus, kūnui saugaus silikono

Pridedami du skirtingi antgaliai įvairesnei stimuliacijai

Atsparus vandeniui

Patogus naudojimas

Info

Aprašymas

NAUDOTI VIBRATORIŲ – NAUDINGA

Tyrimai parodė, kad moterys, naudojančios vibratorius, 1) patiria orgazmą (nesvarbu, su vibratoriumi ar be jo) bei 2) jų organizme pastebėtas mažesnis streso lygis nei tų moterų, kurios vibratoriumi nesinaudojo.

Sekso edukatorė bei tyrėja iš Indianos universiteto dr. Debby Herbenick teigia, kad vibratorių naudojimas turi akivaizdų ryšį su pagerėjusia tiek vyrų, tiek moterų seksualine funkcija – didesne aistra ir susijaudinimu bei lengviau pasiekiamu orgazmu.

Vibratorius gali padėti atrasti savo erogenines zonas, pajausti savo kūno poreikius, suprasti, kas patinka, o kas ne, todėl nebijokite eksperimentuoti ir džiaukitės sumažėjusiu stresu, geresne savijauta ir naujais kūno pojūčiais. Vibratorius padidina susijaudinimą, padeda lengviau pasiekti orgazmą, o jo metu išsiskyręs oksitocinas sutvirtina partnerių ryšį.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk: Vibratoriai – naudingi, ne gėdingi.

4 atsiliepimai apie Klitorinis masažuoklis „Pocket Wand“

 1. Rasa

  Mažas fainuolis, veikia tyliai, kraunamas USB, o fainiausia dalis -galvutė su “ragiukais” – kelios minutės ir jos dėka jūs jau po didžiojo O. Rekomenduoju👌

 2. Deima

  Mažas, kompaktiškas, malonus laikyti rankoje, neslysta, galingas. Daug režimu nuo pačio mažiausio iki pačio galingiausio. Labiausiai patiko antgalis su rageliais, greitai pajutau malonumą

 3. žmona laiminga!

  Mažas bet galingas tinka posakis nesvarbu ūgis svarbu smūgis, žmona buvo laiminga.

 4. Daug programų

  Puikus

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Klitorinis masažuoklis „Pocket Wand“
45.55  su PVM