Menstruacinė taurelė „Lily Cup“ – turinčioms aukštą gimdos kaklelį

(26 pirkėjų atsiliepimai)

Itin minkšta daugkartinio naudojimo menstruacinė taurelė yra skirta aukštą gimdos kaklelį turinčioms merginoms / moterims.
A dydžio taurelė skirta negimdžiusioms arba gimdžiusioms atliekant CPO. Skersmuo – 40 mm, aukštis – 78 mm, talpa – 25 ml.
B dydžio taurelė skirta gimdžiusioms vaginaliniu būdu arba turinčioms silpnesnius dubens dugno raumenis. Skersmuo – 44 mm, aukštis – 78 mm, talpa – 28 ml.

43.25  su PVM

Išvalyti
Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Pristatysime iki: 2024-06-03
GAL NORI?

YPATYBĖS

Pagaminta iš švelnaus medicininio silikono

Tinka ir gausiau kraujuojančioms

Nešiojama iki 8 valandų

Skirta turinčioms aukštą gimdos kaklelį

Yra specialus maišelis

Yra papildoma apsauga nuo pratekėjimo

Suvyniojama iki tampono dydžio

Galima naudoti iki 5 metų

Info

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „Lily Cup“:

 • Ko tikėtis?
  • Patogių mėnesinių: jokio nemalonaus kvapo, jokių nereikalingų šiukšlių ir jokios baimės, kad nepasiėmei su savimi įklotų
  • Su taurele galite: sportuoti, maudytis, bėgioti, šokti, miegoti
  • Ji neiškrenta čiaudint, kosint, juokiantis, šokinėjant, šlapinantis ar tuštinantis

  Puikiai tiks:

  • Kraujuojančioms ir mažiau, ir daugiau
  • Negimdžiusioms (A dydis) ir gimdžiusioms (B dydis)
  • Turinčioms aukštą gimdos kaklelį
  • Ieškančioms ekologiškų sprendimų kasdienybėje
  • Nepriklausomoms ir nenuspėjamoms keliautojoms
 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus apie 10 metų (priklausomai nuo jos priežiūros), todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visa gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: Lily Cup talpina maždaug tiek, kiek talpina 4 tamponai (28ml). Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištušinama iki 8 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reguliariu gausumu reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
 • Sveikata: Pagaminta iš 100% kūnui saugaus medicininės rūšies silikono, hipoalerginė, pagaminta be ftalato ir BPA, jokių cheminių medžiagų, pluoštų ar baliklių
 • Pakuotėje rasi: „Lily Cup“ menstruacinę taurelę, laikymo maišelį ir vartotojo vadovą
 • Skersmuo: 40 mm, ilgis: 78 mm

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Kaip sužinoti gimdos kaklelio aukštį?

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

menstruacine taurele lily cup nebegeda

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 8 valandas (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 8 valandas. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip naudotis „Lily Cup“?

Tai visai paprasta, sek šiuos žingsnius, o jei kils klausimų, rašyk mums!

26 atsiliepimai apie Menstruacinė taurelė „Lily Cup“ – turinčioms aukštą gimdos kaklelį

 1. Ačiū

  Ačiū, Nebegėda, puikus produktas, rekomenduoju ir kitoms iš visos širdies 🙂
  Tik atkreipiu jūsų dėmesį, kad labai džiaugiuosi pasirinkusi didesniąją taurelę, nors nesu gimdžiusi ir su raumenimis viskas ok, bet sergu endometrioze ir mėnesinės būna itin gausios – mažesnioji taurelė būtų buvusi oi kaip per maža.
  U.

 2. Try it

  Pirkau A dydžio taurelę (negimdžiusi, mėnesinės vidutinio gausumo).

  +
  Tik išpakavus, labai nudžiugino aukštos kokybės silikonas. Ir iš esmės visas produkto pateikimas, kartu pridėtas maišelis, viskas atrodo puikiai išdirbta – galėtų būt puiki dovana.
  Nesudėtinga teisingai įsidėti – nors tai pirmoji mano taurelė, be didelių problemų įsidėjau ir išsiėmiau taurelę ir pirmuosius kartus. Įsidėjus patogu, nesijaučia.


  Minusai iš esmės susiję labiau su kiekvienos moters fiziologiniais skirtumais, tai nežinau kiek tai galima vadinti minusais.
  Kaip ir rašo – (labiau) tinka moterims turinčioms aukštesnį gimdos kaklelį – man teko kotelį trumpinti iki paskutinio žiedelio, jei galėčiau, dar šiek tiek patrumpinčiau.
  Po kokių 4 ar 6 val. pradedu jaust diskomfortą – pačios taurelės nejaučiu, bet pradedu jaust maudimą. Geriausiai apibūdinčiau prilyginant ausinėms kurios dedasi į ausis, po ilgo nešiojimo irgi atsiranda nepatogumas. Kol kas negaliu palyginti su kitomis taurelėmis, tai nežinau ar tik ši kelia nepatogumo jausmą.

  =
  Rekomenduoju. Nepaisant minusų, taurelė yra tikrai kokybiška. Ir šiaip – tausoja aplinka ir finansus – pabandyti verta tikrai.

 3. Kitty

  Esu jau naudojusi taurelę, tačiau nusprendžiau įsigyti kokybiškesnę. Pagal internete esančius atsiliepimus išsirinkau Lily Cup.
  Silikonas tikrai kokybiškas, įdėjimas irgi labai lengvas. Nors patį pirmą kartą atrodė, kad vis neišsiskleidžia. Tačiau atsistojus taurelė tuoj pat atsistoja kaip jai reikia ir išsiskleidžia. Plius, tai garantuoja storesnės sienelės.
  Taigi mano pliusai:
  +lengvai įsistato ir išsiima
  +visiškai nesijaučia viduje
  +kraujas neprateka (bet vis tiek įsiklijuoju įklotuką, ypač pirmom dienom)

  Minusas:
  -Kaupia kvapą.
  Po savaitės buvo kažkas baisaus. Virinimas nepadėjo, teko pirkti žaisliukų valiklį.

  Mano išvada – rekomenduoju 🙂

 4. ineta.gab

  Taurelę pirkau pirmą kartą. Išsirinkau Lily cup A dydžio, nes atrodė, jog bus paprasčiausia įsidėti, kadangi susukta panašiausia į tamponą (juos naudojau 5 metus).
  Lengvai ir greitai įsidedu bei išsiimu.
  Neprateka.
  Puikus, dalykas. Jei svarstote, nebesvarstykite ir užsisakykite.
  Galvojau, kad tamponai yra gyvenimo palengvinimas, taurelė – nepalyginamai nuostabesnis dalykas.

 5. Guoda

  Tai mano antroji taurelė, kurią naudojau. Pirmoji taurelė, kurią buvau įsigijusi pratekedavo, o su lilly cup jaučiuosi puikiai. Nesuku galvos ką apsirengti, nes visas kraujas yra sulaikomas ten kur reikia.

 6. Sun

  Kur šis dalykas buvo visą mano gyvenimą?! Reikia laiko priprasti, pasipraktikuoti, bet tas laikas tikrai atsiperka! Labai labai rekomenduoju!

 7. Best thing that ever happened to me

  Tai mano pirmoji taurelė, ją naudoju jau apie pusę metų ir nebegaliu įsivaizduoti, kad galėčiau vėl naudoti vienkartinius paketus. Tiesa, patrumpinti ją reikėjo, bet tai juk nieko baisaus, labai svarbu, kad tokia galimybė yra ir gali prisitaikyti taurelę savo kūnui.

  +Visiškai nejaučiu tarelės, kai ją įsidedu, kartais net pamirštu, jog menstruoju.
  +Galiu laisvai plaukioti baseine be jokios baimės, kad vanduo aplink mane paraudonuos ar, kad jausiuos nepatogiai nuo prisigėrusio vandens tampono.
  +Sutaupau labai daug pinigų, taurelė jau seniai atsipirko ir, žinoma, nebeteršiu gamtos.
  +Taurelė jokio kvapo neįgavo, atsirado tik spalvos pakitimų, bet tai nėra minusas, o normalus, natūralus dalykas.
  +Galiu taurelę įsidėti ryte ir išsiimti vakare, išskyrus pirmas dvi dienas, kai praverčia dar vienas papildomas pakeitimas, tačiau tai žinoma asmeninis kiekvienos moters anatomijos aspektas.
  +Maniau, kad paskutinėmis dienomis, kai kraujvimas ne toks gausus, bus nemalonu būti su taurele, bet kitų priemonių kaip daugkartiniai paketai ar kelnaitės man neprireikia, nors ir nedaug kraujo susikaupia, nepatogumų tai nekelia, jokio išsausėjimo ar pan.

  – Pirmus mėnesius kartais pratekėdavo naktimis, ar dienomis, bet dėl to kaltas tik įsidėjimo metodas, svarbu atrasti sau tinkama ir ties juos likti bei jei pajunti, kad kažkas ne taip, nepatingėti ir persidėti taurelę iš naujo.. 😀

  Iš draugių taurelę įsigijau pirmoji, dabar taurelę turi jau dvi mano draugės, trečiai dovanosiu gimtadienio proga. Kai sužinai, gal gali gyventi tvariau, paprasčiau ir patogiau, savaime nori išbandyti!

 8. Rekomenduoju!

  Nemeluosiu, laiko priprasti ir ismokti naudoti tikrai reikejo. Taciau kai jau igudau, galiu drasiai sakyti: SI TAURELE VISISKAI PASITEISINA. dziaugiuosi, kad isdrisau. gyvenimo kokybe tomis dienomis daug geresne. ACIU 🙂

 9. Antra pirkta taurelė pasiteisino!

  Konsultavausi su merginomis, kai nusprendžiau pirkti šią taurelę, nes pirmoji (Lilly Cup One) visai nepasiteisino – nors ir lengvai įsidėjau, pratekėdavo beveik nuolatos + mėnesinių kraujas nuspalvino mano taurelę tamsiai raudonomis dėmėmis, kurių niekaip nesugebėdavau pašalinti. Po 6 mėnesių kankinimosi ir net atradimo, kad vis dėlto turiu aukštą gimdos kaklelį – įsigijau Lilly Cup ir daugiau niekada negrįšiu prie tamponų arba paketų. Toks jausmas, kad taurelė buvo gaminta būtent man, nes dar nė karto nepratekėjau, labai lengvai įsitvirtina viduje. Galbūt kiek sunku išsiimti ir tenka ilgai žvejoti, kol sugaunu kraštelį, tačiau visiškai pamirštu, jog kraujuoju mėnesinių metu. Spėjau net išsimaudyti vandenyje su ja ir jokio diskomforto, tad tos, kurios turi aukštą gimdos kaklelį – net nedvejokite. Nereali taurelė! Kol kas net netepa.

 10. Kur anksčiau buvau..

  Šią menstruacinę taurelę galiu drąsiai vadinti metų pirkiniu!!!nebūčiau patikėjus, kad ji taaaip gali palengvinti gyvenimą!:)
  Keliauju, maudausi, naktį ramiai miegu nebijodama pajudėt..ar nejausdama jokio diskomforto..kad kažkas kažkur bėga..ir svarbiausia aplinkai draugiška!!!
  Tikrai rekomenduoju pabandyt!

 11. taurele-jega!

  labai patenkinta isigijusi. ilgai svarsciau. isideti pavyko iskart net neskaicius instrukcijos. esu gimdziusi cezario pagalba, todel taurele rinkausi A. atitiko. dabar galvoju gal prikirpti truputi is ilgio. bet dar bandysiu ir taip 🙂 viskas super !!! labai geras jausmas ypac per karscius, kai nera jokio ikloto kelnaitese…. 😀
  jau senai reikejo isigyti ir nedelsti!
  o servizas auksciausios klases. visa informacija e-pastu apie siuntini ir viskas taip sklandziai! merginos profesionales! tris kart valio nebegedai !!!

 12. Renata

  Rekomenduoju iš visos širdies, aukštos kokybės produktas. Su šia taurele išgyvenau antras menstruacijas, jau išmokau įsidėti taisyklingai be jokių problemų, neprateka, net pamirštu, kad menstruoju. Jokio nemalonaus kvapo, tiesiog kyla klausimas kodėl šiam malonumui nepasiryžau anksčiau. :)) Turiu jau dvi taureles ir jūsų parduotuvėje planuoju įsigyti daugiau produktų, didžiausios sėkmės ir labai ačiū. Servizas taip pat dešimt balų.

 13. Puiki

  Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis šią taurelę. Mano pati pirmoji, pirkta iš čia, buvo Lily Cup compact, ji nebloga, tačiau, kartais būna reikaliukų ją įsidėt, kadangi labai skleidinėjasi. Taip pat mano mėnesinės būna gausios, tad kartais prabėgdavo. Nusipirkusi taurelę Lily cup, galiu pasakyt, kad ji švelniau įsideda, išsitraukia, didesnė talpa. Nors compact puikus dalykas kelionėms, paprasta lilyc cup maiselyje taip pat neuzima daug vietos👍🥰

 14. Geriausias pirkinys!

  Pats geriausiais šių metų pirkinys! Tuo net neabejoju :)). Nežinau kodėl taip ilgai delsiau ir nenusipirkau anksčiau, nes esu patenkinta 100 proc. Įsigyjus menstruacinę taurelę galiu nebegalvoti apie pratekėjimus, laisvai jaustis miegant ir gerai išsimiegoti. Lily cup A dydžio yra mano pirmoji taurelė, tačiau puikiai tiko, nors ir teko galiuką pakirpti. Įsidėti nebuvo sunku, tačiau teko pavargti kol išmokau išsiimti. Įsidėjus tinkamai, taurelės visiškai nesijaučia, tačiau nedidelį įklotą dėl atsargos vistiek įsidedu. Ačiū už puikų menstruacinės taurelės aprašymą, kurio dėka galima rasti sau tinkamą!

 15. Rekomenuoju!

  Lily Cup yra jau antroji mano taurelė. Pirmiausia buvau įsigijusi OrganiCup. Pirkdama OrganiCup, praleidau tikrai nemažai laiko, kol išsirinkau kokia taurelė galėtų man tikti pagal visus išmatavimus. Tačiau, galų gale, pirmoji taurelė vis tik nepasiteisino – įsidėti buvo lengva, tačiau visada pratekėdavo. Kartu visada naudojau ir daugkartinius paketukus, įsigytus iš Nebegėdos produkcijos. Vis dar iki šiol nesu tikra, kodėl visada pratekėdavo, buvau išbandžiusi visus įsidėjimo būdus, keisdavau gana dažnai, kad ir nebūdavo užsipildžiusi taurelė, nes vis tikėjausi, kad va dabar tai tikrai gerai įsidėjau. Deja.. Buvau laabai nusivylusi ir praradusi viltį, kad galima ramiai gyventi per mėnesines. Tačiau! Vistik nusprendžiau, kad reiktų pabandyti didesnę taurelę. Tad nusipirkau Lily Cup A dydį. Įsidėjimas, bent jau man asmeniškai, sunkesnis negu pirmosios, kadangi taurelė yra daug minkštesnė ir ji tiesiog ne visada tinkamai išsiskleidžia. Bet tais atvejais, kai man pavykdavo, būdavo tikra palaima! Jokio pratekėjimo, jokio diskomforto (reikėjo patrumpinti galiuką, kad nesijaustų). Laikui bėgant, tikiuosi, kad iki galo išmoksiu įsidėti taurelę ir tai užtruks žymiai mažiau laiko, negu paskutiniu metu. Bent jau kolkas, minčių apie grįžįmą prie įprastinių vienkartinių paketų, nėra. Labai rekomenduoju. Pati dėl pirmosios taurelės labai abejojau, tačiau nepasigailėjau. Tikras lifesaver!

 16. rekomenduoju!

  ši taurelė mano antroji ir tobuloji. turiu aukštą gimdos kaklelį, mėnesinės gausios, o pratekėjimo – jokio, pati taurelė didoka, susidaro rimtas vakuumas teisingai įsidėjus, ką svarbu išmokti, turėti kantrybės, o tada kelio atgal nebėra:) nepakeičiamas produktas, nuoširdžiausios rekomendacijos!

 17. Aušra

  Neteisingai supratau savo gimdos kaklelį tad įsidėjus šią taurelę ją “jaučiu”. Tas kraštelis realiai yra nereikalingas, per jį sunkiau išpilti kraują. Visa kita puiku – maišelis laikymui, susispaudžia į tampono dydį.

 18. Austėja

  Puiki kokybė! Jokio diskomforto! Iš pradžių išsigandau, kad kaip tokią didelę pavyks įsidėti, tačiau taurelė labai minkšta ir tiesiog “įplaukia” į vidų ir tinkamą poziciją. Tobulai tiko, ypač talpi, kas turi gausias mėnesines. Visiškai jokio pratekėjimo, kas mane dar labiau nustebino! Dėl kraštelių šiek tiek daugiau terlionių išvalant taurelę, bet ne per daugiausiai. VERTA! Su šia taurele supratau ką reiškia komfortas ir saugumas nepratekant. Ačiū už viltį ir puikius rezultatus! ❤️

 19. Atradimai

  Pradėjusi naudoti taureles sužinojau daugiau apie save, kad turiu aukštoką gimdos kaklelį ir panašu, kad pakankamai gausias menstruacijas.
  Labai džiugina šio puslapio konsultantų darbas bei aptarnavimas (atrodo tik užsisakiau, o jau einu iki paštomato atsiimti).
  Po konsultacijų, iš rekomenduojamų taurelių, išsirinkau šio tipo A dydžio taurelę. (kadangi nesu gimdžiusi).
  Tai mano antroji taurelė.
  Šio tipo taurelei įsidėti man geriausias “punch down” būdas.
  Džiaugiuosi įsigijusi ir atsikračiusi tamponų, tačiau, man asmeniškai, gausiomis pirmosiomis dienomis tenka ją ištuštinti kas 1,5 – 2 val., tad dėl “saugumo” kartais tenka naudotis įklotais.
  Taip pat vengiu pirmomis dienomis lankytis viešose vietose, nes ištuštinti ir vėl įsidėti taurelę viešajame wc man vis gi yra šioks toks vargas. Bet karantinai baigiasi, bus daugiau progų pasipraktikuoti 🙂
  Įsigykit, bet kokiu atveju tai geriau nei nuolat makštyje tūnantys tamponai. 😀 Jūsų makštis jums padėkos!

 20. Taurelė

  Vis neprarandu vilties, kad pavyks pereiti prie taurelių. Pirmąkart pabandžiau prieš du metus, pirkau kitą taurelę iš nebegėdos, bet per kelis mėnesius niekaip nepavyko “nucrackinti” kaip ją naudoti, tekėjo ir tiek. Padariau išvadą, kad gal netinka man, pasidaviau. Po poros metų įsigyjau šią taurelę, aukštesniam gimdos kakleliui. Išbandžiau turbūt visus įmanomus būdus, tipsus ir patarimus youtube. Su ašarų pakalnėm jau net. Deja nepavyko prisijaukint, labai gaila.

 21. Rekomenduoju

  Labai džiaugiuosi, kad išbandžiau menstruacinę taurelę. Puikus ir pasiteisinęs pirkinys. Gailiuosi, kad tiek laiko dvejojau ar pirkti. Rekomenduoju išbandyti ir kitoms!

 22. Margarita

  Ši taurelė yra 3 mano pirkta ir, panašu, kad tai dar ne ta taurelė, kuri man nepriekaištingai tiktų. Išsirinkau būtent šį produktą dėl to, kad praeitas taureles (OrganiCup ir t.o.c iš kitos parduotuvės) būdavo labai labai labai sunku išsiimti, jos “nukeliaudavo” taip aukštai, kad išsiėmimo procesas užtrukdavo amžinybę, kol surasdavau uodegėlę ir tada dar vieną amžinybę, kol ją suimdavau neįsižnybusi sau į odą ten viduje ir sugebėdavau išsitraukti, nes įsėsdavo jos ten tvirtai… Ši Lily Cup taurelė išsiima šiek tiek lengviau, bet man asmeniškai taip pat reikia pasistengti tiek įsidedant, tiek ypač išsiimant ją. Beje, kaip ir anksčiau turėtos taurelės, ši irgi man prateka, nors išėmus išaiškėja, kad net iki pusės nebuvo prisipildžiusi. Ir, kaip ir rašė dar viena mergina, po ilgesnio nešiojimo jaučiasi diskomfortiškas maudimas, norisi pabūti dienelę be taurelės ir pailsėti.
  Bet tikrai šis gaminys turi ir pirvalumų, taurelė labai minkštutė, švelnaus, plono silikono, kokybiška, estetiška. 🤍

 23. ragaviciute.migle

  TAI YRA DIDŽIAUSIAS GYVENIMO ATRADIMAS. Atsiliepimą rašau po 13 mėnesių naudojimo lily cup taurelę, nes maniau, kad po pirmų mėnesių negalėsiu atsakyti ką ištikrųjų galvoju. Jau pirmais mėnesiais pavykdavo puikiai, nors – teko dažnokai bendrauti su savimi ir taurele, kol išmokau ją teisingai įsistatyti. Pirmas dalykas pradėdavo “teplioti” , antras-“kažkaip ne taip sugulė” . Bet po tų keletos kartų žaidimo, kai pavyksta- komfortas, jokios baimės, TOBULA- nemoku apsakyti kiek džiaugsmo ir kaip ištikrųjų patogu ir gera. Taip nuostabu, kad net nejauti ir tikrai būdavo, kad nuėjus prieš miegą į dušą tik prisimindavau, kad O! 😀 Esu dėkinga draugei, kad rekomendavo, nors tikrai labai bijojau ir sakiau, kad nesamonė, nes šiaip labai nepasitikiu tokiomis naujovėmis, o dabar-rekomenduoju aš. Beveik visos draugės apipirktos, džiaugiasi , patenkintos- tikrai siūlau išbandyti , tuo pačiu labiau pažinti save ir tomis dienomis jaustis ypač gerai, asmeniškai aš-jaučiuosi nepakartojamai. 🙂 TAI YRA DIDŽIAUSIAS GYVENIMO ATRADIMAS.

 24. Antroji taurelė

  Ši taurelė mano antroji, pirmą pirkau Lily Cup One, nes buvo akcentuojama, kad labai tinka pradedančiosioms. Taip ir buvo, spec. žiedelis labai pagelbėjo, bet vis pratekėdavo. Vėliau išsiaiškinau, kad mano gimdos kaklelis aukštesnis. Dabar turiu šią, su sunkumais susidūriau, kad sunkiau išimti, bet tikrai nepasiduosiu, nes reikia tiesiog priprasti. Teko šiek tiek patrumpinti, bet jau pirmu naudojimu jaučiasi, kad susidaro daug geresnis vakuumas, sunkiau pajudinti, pagaliau ji man nepasimeta ir nereikia jos “žvejoti”. Ačiū Nebegėdai, visada pataria jei kyla sunkumų su taurele <3

 25. Rekomenduoju

  Tai mano pirmoji taurelė ir jau keisiu į kitą, kadangi naudotu jau kelis metus ir matau, kad pradėjo kisti spalva. Patirčių visokių – net ir po kelių metų, vis vien būna atveju, kai prateka, nors ji neprisipildžiusi, įsidėti ir išimti pavyksta be problemų. Ir taip, kartais tikrai jaučiasi tempimas/ spaudimas ir norisi būti be jos. Po tų kelių metų atsirado nedidelis diskomfortas ypač pirmomis dienomis, kai esame jautriausios ir dienos blogiausios. Patinka, kad LILY CUP yra stangri ir tvirta. Nors ji turinčioms aukštą gimdos kaklelį, bet man reikėjo visai nutrumpinti uodegėlę.
  Bet reziume vis vien negrįžčiau prie higieninių paketų ar tuo labiau tamponų. Max užtenka pirmą dieną turėti įklotą dėl galimo pratekėjimo.

  • Emilija Miltinytė

   Sveiki! Dėkojame už pasidalinimą savo patirtimi. Dėl taurelės spalvos pasikeitimo nėra būtina keisti pačią taurelę. Spalvos pasikeitimas yra normalu. Tačiau, jeigu norėsite keisti, parašykite mums el.paštu labas@nebegeda.lt ir suteiksime nuolaidą kitai taurelei 🙂

 26. Rekomenduoju

  Tikrai rekomenduoju šią taurelę. Tai buvo mano pirmoji, sunku palyginti kaip yra su plonesnėmis, nes ši gana standi, bet tikrai viskas pavyko ir nebuvo sudėtinga išmokti įsidėti. Po kelių metų nusipirkau naują, pirmoji jaučiu, kad jau nusidėvėjo, bet nerizikavau bandyti kažko naujo ir vėl įsigijau šią – tikrai labai rekomenduoju, nes labai palengvino gyvenimą.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.