AKCIJA: 10% nuolaida VISIEMS vibratoriams. Nori pasikonsultuoti? Rašyk: [email protected]

Menstruacinė taurelė „Lily Cup“ – turinčioms aukštą gimdos kaklelį

34.99 su PVM

Išvalyti

🚚 Prekes pristatome nemokamai per 1-2 d.d.(apsiperkant už 25 € ir daugiau).
📦 Neutralus įpakavimas.
⭐ Kokybės garantija.

(12 pirkėjų atsiliepimai)

Itin minkšta daugkartinio naudojimo menstruacinė taurelė yra skirta aukštą gimdos kaklelį turinčioms merginoms / moterims.

A dydžio taurelė skirta negimdžiusioms arba gimdžiusioms atliekant CPO. Skersmuo – 40 mm, aukštis – 78 mm, talpa – 25 ml.

 

B dydžio taurelė skirta gimdžiusioms vaginaliniu būdu arba turinčioms silpnesnius dubens dugno raumenis. Skersmuo – 44 mm, aukštis – 78 mm, talpa – 28 ml.

 

Ypatybės:

🌸 Pagaminta iš švelnaus medicininio silikono
👍 Tinka ir gausiau kraujuojančioms
✔️ Nešiojama iki 12 valandų
✔️ Skirta turinčioms aukštą gimdos kaklelį
👛 Yra specialus maišelis
☔ Yra papildoma apsauga nuo pratekėjimo
✔️ Suvyniojama iki tampono dydžio
2️⃣ 2 dydžių: A – negimdžiusioms, B – gimdžiusioms
🔟 Galima naudoti iki 5 metų

Ko tikėtis?

 • Patogių mėnesinių: jokio nemalonaus kvapo, jokių nereikalingų šiukšlių ir jokios baimės, kad nepasiėmei su savimi įklotų
 • Su taurele galite: sportuoti, maudytis, bėgioti, šokti, miegoti
 • Ji neiškrenta čiaudint, kosint, juokiantis, šokinėjant, šlapinantis ar tuštinantis

Puikiai tiks:

✔️ Kraujuojančioms ir mažiau, ir daugiau
✔️ Negimdžiusioms (A dydis) ir gimdžiusioms (B dydis)
✔️ Turinčioms aukštą gimdos kaklelį
🌿 Ieškančioms ekologiškų sprendimų kasdienybėje
🚗 Nepriklausomoms ir nenuspėjamoms keliautojoms

Info

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymos: , ,

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „Lily Cup“:

 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus apie 10 metų (priklausomai nuo jos priežiūros), todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visa gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: Lily Cup talpina maždaug tiek, kiek talpina 4 tamponai (28ml). Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištušinama iki 12 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reguliariu gausumu reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
 • Sveikata: Pagaminta iš 100% kūnui saugaus medicininės rūšies silikono, hipoalerginė, pagaminta be ftalato ir BPA, jokių cheminių medžiagų, pluoštų ar baliklių
 • Pakuotėje rasi: „Lily Cup“ menstruacinę taurelę, laikymo maišelį ir vartotojo vadovą
 • Skersmuo: 40 mm, ilgis: 78 mm

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Kaip sužinoti gimdos kaklelio aukštį?

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

menstruacine taurele lily cup nebegeda

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip naudotis „Lily Cup“?

Tai visai paprasta, sek šiuos žingsnius, o jei kils klausimų, rašyk mums!

12 atsiliepimų apie Menstruacinė taurelė „Lily Cup“ – turinčioms aukštą gimdos kaklelį

 1. Avatar

  Ačiū

  Ačiū, Nebegėda, puikus produktas, rekomenduoju ir kitoms iš visos širdies 🙂
  Tik atkreipiu jūsų dėmesį, kad labai džiaugiuosi pasirinkusi didesniąją taurelę, nors nesu gimdžiusi ir su raumenimis viskas ok, bet sergu endometrioze ir mėnesinės būna itin gausios – mažesnioji taurelė būtų buvusi oi kaip per maža.
  U.

 2. Avatar

  Try it

  Pirkau A dydžio taurelę (negimdžiusi, mėnesinės vidutinio gausumo).

  +
  Tik išpakavus, labai nudžiugino aukštos kokybės silikonas. Ir iš esmės visas produkto pateikimas, kartu pridėtas maišelis, viskas atrodo puikiai išdirbta – galėtų būt puiki dovana.
  Nesudėtinga teisingai įsidėti – nors tai pirmoji mano taurelė, be didelių problemų įsidėjau ir išsiėmiau taurelę ir pirmuosius kartus. Įsidėjus patogu, nesijaučia.


  Minusai iš esmės susiję labiau su kiekvienos moters fiziologiniais skirtumais, tai nežinau kiek tai galima vadinti minusais.
  Kaip ir rašo – (labiau) tinka moterims turinčioms aukštesnį gimdos kaklelį – man teko kotelį trumpinti iki paskutinio žiedelio, jei galėčiau, dar šiek tiek patrumpinčiau.
  Po kokių 4 ar 6 val. pradedu jaust diskomfortą – pačios taurelės nejaučiu, bet pradedu jaust maudimą. Geriausiai apibūdinčiau prilyginant ausinėms kurios dedasi į ausis, po ilgo nešiojimo irgi atsiranda nepatogumas. Kol kas negaliu palyginti su kitomis taurelėmis, tai nežinau ar tik ši kelia nepatogumo jausmą.

  =
  Rekomenduoju. Nepaisant minusų, taurelė yra tikrai kokybiška. Ir šiaip – tausoja aplinka ir finansus – pabandyti verta tikrai.

 3. Avatar

  Kitty

  Esu jau naudojusi taurelę, tačiau nusprendžiau įsigyti kokybiškesnę. Pagal internete esančius atsiliepimus išsirinkau Lily Cup.
  Silikonas tikrai kokybiškas, įdėjimas irgi labai lengvas. Nors patį pirmą kartą atrodė, kad vis neišsiskleidžia. Tačiau atsistojus taurelė tuoj pat atsistoja kaip jai reikia ir išsiskleidžia. Plius, tai garantuoja storesnės sienelės.
  Taigi mano pliusai:
  +lengvai įsistato ir išsiima
  +visiškai nesijaučia viduje
  +kraujas neprateka (bet vis tiek įsiklijuoju įklotuką, ypač pirmom dienom)

  Minusas:
  -Kaupia kvapą.
  Po savaitės buvo kažkas baisaus. Virinimas nepadėjo, teko pirkti žaisliukų valiklį.

  Mano išvada – rekomenduoju 🙂

 4. Avatar

  ineta.gab

  Taurelę pirkau pirmą kartą. Išsirinkau Lily cup A dydžio, nes atrodė, jog bus paprasčiausia įsidėti, kadangi susukta panašiausia į tamponą (juos naudojau 5 metus).
  Lengvai ir greitai įsidedu bei išsiimu.
  Neprateka.
  Puikus, dalykas. Jei svarstote, nebesvarstykite ir užsisakykite.
  Galvojau, kad tamponai yra gyvenimo palengvinimas, taurelė – nepalyginamai nuostabesnis dalykas.

 5. Avatar

  Guoda

  Tai mano antroji taurelė, kurią naudojau. Pirmoji taurelė, kurią buvau įsigijusi pratekedavo, o su lilly cup jaučiuosi puikiai. Nesuku galvos ką apsirengti, nes visas kraujas yra sulaikomas ten kur reikia.

 6. Avatar

  Sun

  Kur šis dalykas buvo visą mano gyvenimą?! Reikia laiko priprasti, pasipraktikuoti, bet tas laikas tikrai atsiperka! Labai labai rekomenduoju!

 7. Avatar

  Best thing that ever happened to me

  Tai mano pirmoji taurelė, ją naudoju jau apie pusę metų ir nebegaliu įsivaizduoti, kad galėčiau vėl naudoti vienkartinius paketus. Tiesa, patrumpinti ją reikėjo, bet tai juk nieko baisaus, labai svarbu, kad tokia galimybė yra ir gali prisitaikyti taurelę savo kūnui.

  +Visiškai nejaučiu tarelės, kai ją įsidedu, kartais net pamirštu, jog menstruoju.
  +Galiu laisvai plaukioti baseine be jokios baimės, kad vanduo aplink mane paraudonuos ar, kad jausiuos nepatogiai nuo prisigėrusio vandens tampono.
  +Sutaupau labai daug pinigų, taurelė jau seniai atsipirko ir, žinoma, nebeteršiu gamtos.
  +Taurelė jokio kvapo neįgavo, atsirado tik spalvos pakitimų, bet tai nėra minusas, o normalus, natūralus dalykas.
  +Galiu taurelę įsidėti ryte ir išsiimti vakare, išskyrus pirmas dvi dienas, kai praverčia dar vienas papildomas pakeitimas, tačiau tai žinoma asmeninis kiekvienos moters anatomijos aspektas.
  +Maniau, kad paskutinėmis dienomis, kai kraujvimas ne toks gausus, bus nemalonu būti su taurele, bet kitų priemonių kaip daugkartiniai paketai ar kelnaitės man neprireikia, nors ir nedaug kraujo susikaupia, nepatogumų tai nekelia, jokio išsausėjimo ar pan.

  – Pirmus mėnesius kartais pratekėdavo naktimis, ar dienomis, bet dėl to kaltas tik įsidėjimo metodas, svarbu atrasti sau tinkama ir ties juos likti bei jei pajunti, kad kažkas ne taip, nepatingėti ir persidėti taurelę iš naujo.. 😀

  Iš draugių taurelę įsigijau pirmoji, dabar taurelę turi jau dvi mano draugės, trečiai dovanosiu gimtadienio proga. Kai sužinai, gal gali gyventi tvariau, paprasčiau ir patogiau, savaime nori išbandyti!

 8. Avatar

  Rekomenduoju!

  Nemeluosiu, laiko priprasti ir ismokti naudoti tikrai reikejo. Taciau kai jau igudau, galiu drasiai sakyti: SI TAURELE VISISKAI PASITEISINA. dziaugiuosi, kad isdrisau. gyvenimo kokybe tomis dienomis daug geresne. ACIU 🙂

 9. Avatar

  Antra pirkta taurelė pasiteisino!

  Konsultavausi su merginomis, kai nusprendžiau pirkti šią taurelę, nes pirmoji (Lilly Cup One) visai nepasiteisino – nors ir lengvai įsidėjau, pratekėdavo beveik nuolatos + mėnesinių kraujas nuspalvino mano taurelę tamsiai raudonomis dėmėmis, kurių niekaip nesugebėdavau pašalinti. Po 6 mėnesių kankinimosi ir net atradimo, kad vis dėlto turiu aukštą gimdos kaklelį – įsigijau Lilly Cup ir daugiau niekada negrįšiu prie tamponų arba paketų. Toks jausmas, kad taurelė buvo gaminta būtent man, nes dar nė karto nepratekėjau, labai lengvai įsitvirtina viduje. Galbūt kiek sunku išsiimti ir tenka ilgai žvejoti, kol sugaunu kraštelį, tačiau visiškai pamirštu, jog kraujuoju mėnesinių metu. Spėjau net išsimaudyti vandenyje su ja ir jokio diskomforto, tad tos, kurios turi aukštą gimdos kaklelį – net nedvejokite. Nereali taurelė! Kol kas net netepa.

 10. Avatar

  Kur anksčiau buvau..

  Šią menstruacinę taurelę galiu drąsiai vadinti metų pirkiniu!!!nebūčiau patikėjus, kad ji taaaip gali palengvinti gyvenimą!:)
  Keliauju, maudausi, naktį ramiai miegu nebijodama pajudėt..ar nejausdama jokio diskomforto..kad kažkas kažkur bėga..ir svarbiausia aplinkai draugiška!!!
  Tikrai rekomenduoju pabandyt!

 11. Avatar

  taurele-jega!

  labai patenkinta isigijusi. ilgai svarsciau. isideti pavyko iskart net neskaicius instrukcijos. esu gimdziusi cezario pagalba, todel taurele rinkausi A. atitiko. dabar galvoju gal prikirpti truputi is ilgio. bet dar bandysiu ir taip 🙂 viskas super !!! labai geras jausmas ypac per karscius, kai nera jokio ikloto kelnaitese…. 😀
  jau senai reikejo isigyti ir nedelsti!
  o servizas auksciausios klases. visa informacija e-pastu apie siuntini ir viskas taip sklandziai! merginos profesionales! tris kart valio nebegedai !!!

 12. Avatar

  Renata

  Rekomenduoju iš visos širdies, aukštos kokybės produktas. Su šia taurele išgyvenau antras menstruacijas, jau išmokau įsidėti taisyklingai be jokių problemų, neprateka, net pamirštu, kad menstruoju. Jokio nemalonaus kvapo, tiesiog kyla klausimas kodėl šiam malonumui nepasiryžau anksčiau. :)) Turiu jau dvi taureles ir jūsų parduotuvėje planuoju įsigyti daugiau produktų, didžiausios sėkmės ir labai ačiū. Servizas taip pat dešimt balų.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *