Suspaudžiamojo tipo menstruacinė taurelė „Lily Cup Compact“

(21 pirkėjo atsiliepimas)

Menstruacinė taurelė „Lily Cup Compact“ skirta vidutinį gimdos kaklelį turinčioms merginoms. „Lily Cup Compact“ tinkama naudoti tiek silpniau, tiek gausiau kraujuojančioms, taip pat turinčioms ir žemą gimdos kaklelį.

A dydžio taurelė skirta negimdžiusioms arba gimdžiusioms atliekant CPO. Skersmuo – 42 mm, aukštis – 58 mm, talpa – 18 ml.

B dydžio taurelė skirta gimdžiusioms vaginaliniu būdu arba turinčioms silpnesnius dubens dugno raumenis. Skersmuo – 45 mm, aukštis – 58 mm, talpa – 23 ml.

Produkto šiuo metu neturime.

Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Pristatysime iki: 2024-06-17
GAL NORI?

YPATYBĖS

Pagaminta iš švelnaus medicininio silikono

Itin minkšta ir lanksčiausia mūsų turima taurelė

Tinka tiek silpniau, tiek gausiau kraujuojančioms

Nešiojama iki 8 valandų

Skirta turinčioms žemą ir vidutinį gimdos kaklelį

2 dydžių: A – negimdžiusioms arba gimdžiusioms atliekant CPO, B – gimdžiusioms

Galima naudoti iki 10 metų

Taurelė turi savo specialų dėklą

Info

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „Lily Cup Compact“:

lily cup compact, lily cup, lily cup compact

Ko tikėtis?

 • Patogių mėnesinių: jokio nemalonaus kvapo, jokių nereikalingų šiukšlių ir jokios baimės, kad nepasiėmei su savimi įklotų
 • Su taurele galite: sportuoti, maudytis, bėgioti, šokti, miegoti
 • Ji neiškrenta čiaudint, kosint, juokiantis, šokinėjant, šlapinantis ar tuštinantis

Puikiai tiks:

 • Kraujuojančioms ir mažiau, ir daugiau
 • Negimdžiusioms, gimdžiusioms atliekant CPO (A dydis) ir gimdžiusioms (B dydis)
 • Turinčioms žemą arba vidutinį gimdos kaklelį
 • Ieškančioms ekologiškų sprendimų kasdienybėje
 • Nepriklausomoms ir nenuspėjamoms keliautojoms
 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus apie 10 metų (priklausomai nuo jos priežiūros), todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visa gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: Lily Cup Compact talpina maždaug tiek, kiek talpina 3 tamponai (18ml). Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištuštinama iki 8 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reguliariu gausumu reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
 • Sveikata: Pagaminta iš 100% kūnui saugaus medicininės rūšies silikono, hipoalerginė, pagaminta be ftalato ir BPA, jokių cheminių medžiagų, pluoštų ar baliklių.
 • Pakuotėje rasi: „Lily Cup Compact“ menstruacinę taurelę, silikoninį dėklą ir vartotojo vadovą.
 • Skersmuo: 42 mm, ilgis: 58 mm.
DSC07714

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Kaip sužinoti gimdos kaklelio aukštį?

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 8 valandas. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 8 valandas (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Kaip naudotis „Lily Cup Compact“?

Tai visai paprasta, sek šiuos žingsnius, o jei kils klausimų, rašyk mums!

21 atsiliepimas apie Suspaudžiamojo tipo menstruacinė taurelė „Lily Cup Compact“

 1. ❤️Mano pirmoji taurelė-nuostabi patirtis❤️

  Prieš perkant taurelę, žinoma, buvo daug dvejoniu, bet šis pirkinys puikiai pasiteisino. Trumpai aprašysiu pirmas patirtis ir tai, ką aš būčiau norėjusi išgirsti prieš įsigyjant šį produktą.
  1. Kaip ten įsidėti ir kaip giliai dėti?
  Iš tiesų, tiesiog pabandžiau kelis būdus iš youtube ir vienas nuo pati pirmo įsidėjimo suveikė😁 O dėti tikrai ne tiek giliai kiek tamponą, jos nereikia kišti giliai, ištraukti lengva, patrauki už galo ir viskas🌟
  2. Kas nutinka jei taurelė persipildo?
  Būtent į šį klausimą atsakymo niekur neradau, taigi dabar galiu pasakyti, kad persipildžius taurelei (pvz. Pirmą dieną neturėjau galimybės pasikeisti net 10 valandų) NĖRA PRATEKĖJIMO! Taip, išsimant išbėgo daug kraujo, taurelė buvo sklidina, bet nė lašelis nepratekėjo, todėl dar labiau džiaugiuosi!
  Taigi rekomenduoju, skatinu įsigyti! Jei dar neišbandėte, neįsivaizduojate KOKS GERAS JAUSMAS žinoti, kad atsisakei TIEEK plastiko 😎 Ir aišku, kad nuo šiol menesinės yra tavo geriausios draugės🤪 #gogreengirls

 2. Nuo šiol-tik taurelė :)

  Kaip būčiau svajojus apie šį “dalyką” prieš dešimt metų. Tobula.
  Kol nežinojau taurelės kaip alternatyvos buvo kiek neaišku ir nedrąsu, bet nebegėdos dėka susipažinau, pasiskaičiau, instagram paskyroje pasižiūrėjau video ir išvada viena-reikia pabandyti.
  Jeigu reiktų palyginti tai tamponai-sausindavo, erzindavo ir siūlas kabantis, vis galvodavau kažin ar jau prisigėrė maximaliai? kur čia pasikeist, vėliau kur išmest, o dar kad nesimatytų :)) Su įklotais/paketais taip pat, o dar erzindavo kvapas visų tų dalykų.
  O dabar per pirmas Mėnesines SU TAURELE jaučiausi pasakiškai KOMFORTIŠKAI, niekas neprabėgo, įsidėt iškart gavosi(nesuprantu kaip gali nepavykt) ir pasibaigus tiesiog pasidėjus į mini dėžutę apėmė palengvėjimas kiek išvengta šiukšlių.
  Jei tik galėčiau-padovanočiau po taurelę kiekvienai moteriai :))
  Vyras juokėsi- “mano žmona pamėgo taurelę..:))” Cheers!

 3. Karolina Maleckaitė

  Labai patiko! Nepratekėjau, iš pirmo karto patogiai įsidėjau, be problemų pasikeičiau ir viešam tualete, neturėjau nervintis “kurio dydžio tamponą įsidėt” ir “kada tą tamponą pasikeist”, tuo labiau “o pratekėsiu naudodama įklotą”, nes mėgstu miegot visaip belekaip. Žodžiu, happy! Ir labai patogu, kad tas dėkliukas yra 🙂

 4. Superinis aptarnavimas!

  Produkto dar neišbandžiau, bet aptarnavimas Super!

 5. Afigienai!!! As be zodziu ant kiek patogu❤️

  Ta prasme wow!!! Kokio gerumo dalykas.. Pritariu komentarui auksciau, as irgi noreciau visoms pasaulio moterims padovanoti. 😂 Tai turetu buti kiekvienos moters rankinej!

  Manau kaip ir daugelis ilgai dvejojau.. daug domejausi, pagrinde viska suzinojau is nebegedos, labai aciu jums, kad esat! Zodziu, dar prisiziurejau video ir nusprendziau, kad uzteks dometis, reik bandyt. Isigyjau, istyrinejau, paskaiciau instrukcija, pasidejau i stalciu ir kaip niekad su dziaugsmu ir jauduliu laukiau menesiniu..

  Pirmas kartas. Karantino laikotarpis, pats geriausias metas be streso isbandyti namuose 😂 viska dariau is eiles kaip raso instrukcijoj ir pavyko is pirmo karto! Svarbiausia atsipalaiduoti, gal ir juokingai nuskambes, bet jei ten telpa vyro pasididziavimas, ar net vaikas islenda, tai taurele vienas juokas. 😂 Issiimt dar lengviau nei tikejausi, jokiu nemaloniu pojuciu. Dazniausiai nesiodavau paketus, nes nekenciau tamponu, tas sausumo pojutis, apsisiotas sniurelis ir slykstus isemimas… Paketu irgi nekenciau.. Bet kentejau. Dabar galiu pasakyti, kad susidraugavau labiau su savimi ir menesines tapo maziau nekenciamas dalykas! Daugiau niekad nereiks sukt galvos ar nepasibaige namie paketai ar tamponai.. Sita kompaktine taurele super duper maza ir bus visad po ranka. As asmeniskai dar isigyjau purskiama valikli, tiems atvejams kai nebus galimybes viesoje vietoje nusiplauti taureles.

 6. Super!

  Rekomenduoju kiekvienai moteriai! Pabandysiu aprašyti savo patirtį.
  Įsidėjimas – kiek užtruko, kol pramokau, bet tikrai nebuvo sudėtinga. Tik reikėjo pajaust kada teisingai įsidedu, kada ne. Kaip jau kažkuri rašė – nereikia giliai stumt, o įsidėjus švelniai spustelt žemyn, kad tarsi užsifiksuotù.
  Pirmus porá kart kiek pratekėjo, bet tam puikiai tiko įklotas – juos tikrai verta įsidėti bent pradžiai.
  Išsiėmimo momentu kiek spusteliu taurelės šonà ir lengvai išsiima.
  Toliau – viskas puikiai:)
  Labai geras švaros jausmas, jokios drėgmės, skirtingai nei su paketais. Taip pat nereikia sukti galvos dėl tampono dydžio ciklo pabaigoje ar skubėt jį keist.
  O kur dar faktas, kad jokiù šiukšliù po šiù dienù!
  Tikrai nauja ir labai labai gera patirtis!

 7. Tas pirmas kartas..

  Esu euforijoj ir tuo pačiu liūdėsy.
  Apie taurelę nuolat galvojau nuo tada, kada apie ją išgirdau. Nedrįsau pirkti, nes buvau įsitikinusi, kad man netiks taip pat, kaip netinka tamponai (man skauda juos naudoti net mažiausio dydžio). Tenka šusti su įklotais ir nuolat galvoti apie aprangą tomis dienomis. 🤭
  Ir štai atėjo ta diena, kai išdrįsau.
  Nusipirkau.
  Išpakavau.
  Galvoju kaip ji ten tilps, nu bet gi “nepabandęs nesužinosi”.
  Įsidėjimas užtruko 5 sekundes. Net ilgiau tyrinėjau ar tikrai ji ten taip tobulai įsidėjo iškart. Na negalėjau patikėti žinant kiek vargdavau su tamponais..
  O kalbant apie pojūčius… NESIJAUČIA ABSOLIŪČIAI NIEKO…🤯 ir tada supratau, kad buvau vištelė durnelė, kad tiek laiko kentėjau ir nepabandžiau..

 8. Sunkiausia dalis – įsigyti

  Niekada nebuvau tamponų naudotoja, tamponas visada skausmingai įsidėdavo, tad naudojau tik paketus, jau 1- 1,5 metų naudoju daugkartinius paketus, vasarą nelabai patogu, nes karšta, ir paranoja, kad kvapas yra 😬 Taip ir nusprendžiau išbandyti taurelę. Pirmas taurelės įdėjimas buvo gana sudėtingas, gazdino standus taurelės kraštelis, bet įsidėjus, viskas gerai, nejaučiu jos buvimo 😊 Išsiimant labai keistas jausmas buvo 🤔 po nakties Japonijos vėliavos neradau, bet diena pratekėjau (bet buvau tam pasiruošus :D) Manau, kuo daugiau bandysiu tuo geriau gausis įsidėti/išsiimti 😃
  Taurelės nauda neginčitina: mažiau šiukšlių, neprakaituoja tarpkojis, neberia tarptojo, nereikia nieko skalbti šaltame vandenyje, nėra paranojos dėl kvapo 😁

 9. Julija

  nežinau, kodėl šitiek laiko delsiau įsigyti taurelę. sunkiausia buvo išsirinkti modelį, todėl žiauriai džiaugiuosi, kad impulsyvus modelio pasirinkimas manęs nenuvylė. visgi, buvo labai daug baimės, turbūt daugiausia dėl pačio įsidėjimo, bet užsispyrus, savo baimę įveikiau! pasiruošiau blogiausiems scenarijams ir įsigijau taip pat ir INTIMINA drėkiklį, tačiau man jo taurelės įsidėjimui nepripreikė 🙂
  pati taurelė labai patogi tiek pačiu savo “susipakavimu”, tiek naudojimu. nors dar pirmosios menesinės su taurele, ją jau pamažu prisijaukinu 🙂 todėl, jei yra dvejojančių, šis modelis pradžiamokslei, mano nuomone, yra puikus.
  P.S. pristatymas – 10 balų. Po užsakymo kitą dieną taurelė jau buvo pas mane rankose. Go NBGD team! <3

 10. Pirmoji 🤭

  Dvejojau ir apie taurelę galvojau labai ilgai. Bet džiaugiuosi, kad pagaliau išdrįsau. Nors nusipirkus esu jau porą mėnesių, pirmosios rimtos menėsinės kartu su taurele tik dabar baigėsi. Kadangi turiu labai gausias mėnesines vis bijojau, kad labai greitai prisipildys ir prabėgs. Bet keičiau rečiau nei tamponus ir džiugu tai, kad nebuvo minties, jog praėjo jau keturios valandos ir būtinai turiu ištuštinti taurelę, kaip būna su tamponais.
  Įsidėjimas daug paprastesnis nei maniau, nors dar tenka “pavargt”, bet tikiu, kad dar po kelių mėnesinių jau įgusiu pilnai.
  Didžiausias džiaugsmas ji man yra naktimis, kuomet galiu ramiau miegoti net ir svečiuose ar su vaikinu, nebijodama, kad ryte atsikelsiu prabėgusi.
  Tikrai, tai geriausias įsigytas daiktas lengvesnių mėnesinių link. 🧡

 11. Atradimas

  Taurelė – man atradimas skausmingoms ir gausioms mėnesinėms… naudoju jau 5-tąjį ciklą ir galiu pasakyti, kad pakeitė ‘tas dienas’ kontrastiškai… kartais net pamirštu, kad kraujuoju. Labiausiai nustebino, kad skausmas tiesiog žymiai sumažėjo, negeriu vaistų nuo skausmo, kas anksčiau budavo neimanoma..
  Nežinau ar visiems šis reikalas ‘priliptų’, bet daugiau aš nieko kito nenoriu naudoti kaip taurelė toma dienoms ir planuoju užsisakyti dar vieną, kiek talpesnę.🥰

 12. Su taurele kaip be mėnesinių😍

  Taurelę naudojau pirmą ciklą ir nesuprantu kaip aš be jos gyvenau visą gyvenimą 🙈 SUPERINIS DALYKAS!! Aš tiesiog nekenčiau mėnesinių, šį mėnesį pragyvenau lyg jų ir nebūtų.. švaru, be jokio diskomforto tarp kojų😍 Nežinau ar čia irgi nuo jos, bet ir pilvo skausmo tokio nebuvo kaip anksčiau. Įsidėjau iš pirmo karto, nebuvo jokių pratekejimų. Iškarto išsimti truputi sunkiau buvo, bet paskui suradau man patogų metodą. Dabar drąsiai jaučiuosi tomis dietomis, negalvoju, kad gal kur prabėgo, nes jaučiu, kad viskas švaru😁 Nakti miegodama su vyru galiu but visiškai nuoga🥰 Merginos, moterys nedvejokite, pirkite ir jūsų mėnesinės taps daug malonesnes!! Begalo esu patenkinta ją atradus!! Ačiū jums NEBEGĖDA!!❤ Tik jūsų puslapy tiek yra informacijos, man užteko čia pasiskaityti ir jau supratau, kad man jos reikia😍 Pristatymas greitas ir labai gražiai supakuota, AČIŪ ❤

 13. Maloniai nustebau!🥰

  Merginos!! Must have dalykas! Kaip ir dauguma merginų dvejojau ar įsigyti, “o jeigu netiks..” “jeigu nebus patogu..” jeigu tokie dalykai ne man..” “o jeigu dydis bus negeras..” ir panašiai, BET..! Pamačiau akciją, kas man atrodė kaip ženklas įsigyti ir vuolia! Esu žiauriai laiminga🤩 Niekada nenaudojau tamponų, nes jie man pasirodė nepatogūs, bet taurelė visai kas kita.. Tikrai nesitikėjau, jog toks dalykas taip gali palengvinti menesines ( apie jas net visai pamirštu) 😅 Esu lengvai šokiruota ir begalo patenkinta, nes niekas neprabėga, jaučiuosi saugiai ir patogiai bet kuriuos paros metu!🥰 Didelę baimę turėjau eiti miegoti kai prasidėdavo menesines, nes man jos gan gausios ir dažnai paketas ryte viso to gausumo einant iki tualeto neatlaikydavo🤭, bet dabar galiu miegot kaip noriu, atsikelti kada noriu ir NEBESU priklausoma nuo menesiniu❗️Nedvejokit, ir nelaukit jokių ženklų kaip aš..😅 Čiupkit taurele butinai ir mėgaukites pilnavertėmis dienomis ir menesinių metu🥳 Ačiū nebegėdos komandai už tokią išsamią informaciją, kuri padėjo išsirinkti tinkamą pirmają taurele☺️💕

 14. Rasa

  Kolkas patirtis tik vienų mėnesinių, tai man reikės dar laiko prie jos priprasti pilnai, bet šiaip nuostabus dalykas. Įsidėjimas ir išėmimas pradžioj buvo ne itin malonus, bet paskui įsidėjimui pabandžiau su šiektiek lubrikanto, tai buvo kurkas geriau. Naktį, arba užsiimant kokia intensyvia veikla tai yra nepakartojana.. atsistoji, ir.. NIEKO 😀 niekas iš tavęs nebėga 😀 ryte prabundi švari, švarioj lovoj, nereikia pirmu taikymu lėkti susitvarkyti. Tikrai rekomenduoju dar nebandžiusioms

 15. Pliusai ir minusai

  Nusprendžiau įsigyti šią taurelę. Tai mano antroji taurelė, kurią esu bandžiusi.

  + Taurelė labai maža ir kompaktiška. Puikiai pavyko įsidėti iš pirmo karto ir visiškai jos nejaučiau. Taip pat puiku, kad ji turi mažą dėkliuką.

  – Panaudojus vos kelias dienas taurelė vietomis pakeitė spalvą (naudojau A dydžio, šviesiai rožinę). Kiekvieną kartą išsitraukusi ją ploviau su specialiu taurelių plovikliu, tačiau tai nepadėjo.

  Bendrai, taurelės yra be galo patogus dalykas ir tikrai nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti kiekvienai. Šią drąsiai galite rinktis kaip pirmąją, nes ji maža ir patogi.

 16. Patirtis

  Puikus atradimas! Taurelę labai lengva ir paprasta naudoti, jos nesijaučia. Nebūna jokio nemalonaus kvapo. Vienintelis minusas – kad kai mėnesinės pirmomis dienomis būna gausesnės – prabėga ir neužtenka būti tik su taurele (ypatingai naktimis būna neramu). Šiaip pati taurelė labai geras dalykas, tik per gausesnes mėnesines deja tenka naudoti ir kitas priemones

 17. Pirmoji, visada po ranka. :)

  Ši taurelė buvo mano pirmoji, kadangi neįsivaizdavau kokia man tinkama, nusprendžiau eiti lengviausiu keliu, imti mažesnę ir kompaktišką.
  Įsidėti nebuvo itin sudėtinga, pažiūrėjau video, pabandžiau įvairius lankstymo būdus. Šiai taurelei man tinkamiausias “C” lenkimo būdas. Įsidėjus nesijaučia, patogu. Visgi po poros ciklų, nusprendžiau, kad ji man per maža, nes pirmomis dienomis vis pratekėdavo, greitai užsipildydavo, tad gavusi konsultaciją šiame puslapyje įsigijau kitą.
  Bet labai patinka, kad ši taurelė taip kompaktiškai susispaudžia į jai skirtą dėklą, tad visada nešiojuosi rankinėje, jei mėnesinės užsuktų anksčiau, naudoju joms tik prasidėjus ir baigiantis.

 18. Pirmosios taurelės patirtis

  Taurelę jau panaudojau trims ciklams ir tai yra priemonė kuri NEAPSAKOMAI palengvina kiekvienos merginos gyvenimą.
  Pliusai
  + Sutaupai daug energijos – įsidėjimą galima perprasti per pirmas mėnesines, taurelę ištuštinti reikia 1-3 kartus per parą, visada jautiesi švari ir apsilankymas tuatele nebesukelia vargų
  + Legva stebėti ir pažinti savo ciklo ypatumus
  + Visada esi pasiruošusi – taurelė neužima vietos ir ją visad gali turėti su savimi
  + Tiesiog pamiršti, kad turi mėnesines

  Minusai
  – Taurelė yra skirta toms kurios turi silpną arba vidutinį kraujavimą – aš konstruktyviai įvertinau savo mėnesinių stiprumą tik po taurelės įsigijimo. Deja, taurelės dydis yra per mažas kad galėčiau išmiegoti visą naktį be ištuštinimo.
  – Taurelė susikleidžia nešiojant – nors taurelę įsidedu teisingai, pasitaiko kad ji susiskleidžia viduje, kas sumažina jos dydį ir kartais sukelia pratekėjimų jei ji yra prisipildžiusi.

  Reziumė – po trijų ciklų, neįsivaizduoju kaip galėčiau grįžti prie kitų mėnesinių priemonių. Nors nuo šiol naudosiu tik taurelę, deja, būtent ši taurelė man netiko dėl dydžio ir savo susiskleidžiamo dizaino. Nusipirkau OrganicCup, bet manau naudosiu ir Lily Cup Compact kai mėnesinės bus silpnesnės.

 19. IevaJ

  Įsigijus ir išbandžius taurelę galvoje skambėjo tik vienas klausimas KUR AŠ BUVAU ANKŠČIAU???!
  Pati nežinau, kodėl taip delsiau, bet džiaugiuosi, kad pagaliau ją turiu!
  Patys geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos. Visoms draugėms pasakoju apie tai, kaip patogu naudotis taurele. Jokio “pampersu” pojūčio, rūpesčio dėl pratekėjimo, pamiršto paketo namuose… viskas tapo taip paprasta!
  NEBEGĖDA ačiū jums!💫

 20. Visoms būtina turėti!

  Tamponai nepatiko, todėl ir taurelės labai bijojau. Bet kai pamačiau, kad per gyvenimą paliksiu 12000 vnt. šiukšlių!!! Čia buvo lūžis. Nusipirkau. Skeptiškai žiūrėjau į visus komentarus “fantastika, kaip galėjau be jos..” Bet po pirmo panaudojimo sakau tą patį ir dar daugiau – fantastikų fantastika!
  Per mėnesines jautiesi kaip be mėnesinių. Gausesnėmis dienomis reikia dažniau išpilti, kad nepratekėtų, o visa kita ėjosi puikiai – įsidėjau pakankamai lengvai, jokio pratekėjimo, blogo kvapo, diskomforto. Tik dar reikės susidraugauti su taurele viešose vietose.
  Po pirmos dienos naudojimo jau rašiau sesei – rinkis gimtadienio dovaną, tau jos būtinai reikia 🙂

 21. Netiko..

  Jau koks 4-5mėnuo bet niekaip nepavyksta. Prisiskaičiau komentarų kad reikia nepasiduoti, kai perpranti technika kaip įsidėti viskas lengva, bet ir instrukcijas žiūrėjau ir jau 4men praktikuojuosi, sukasi, persisuka, nu vilties jau nedaug kad pavyks kažkas su ja.. Dėl dydžio, esu gimdžiusi vieną kartą ir nelabai daug klausimų buvo kokią rinktis tai abejoju, kad galėjau nepataikyt su dydžiu.. Nežinau kame bėda.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.