Didysis seminarų rinkinys „Santykių ekspertas“

Apie santykius ir seksą nori žinoti viską? Esi pasiruošęs (-usi) kurti stiprų ir pasitikėjimo pilną ryšį su mylimu žmogumi? Tuomet šis seminarų rinkinys yra pagrindinis įrankis šioje kelionėje!

Mokykis pačiomis įvairiausiomis temomis: nuo toksiškų santykių ir dingusios aistros, iki moterų orgazmų ir priešlaikinės ejakuliacijos. Seminarų lektoriai – itin patyrę savo srities specialistai, kurie ne tik įdomiai pasakoja, bet ir dalinasi naudingomis praktinėmis užduotimis.

39.99  su PVM

Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Pristatysime iki: 2024-04-17
GAL NORI?

YPATYBĖS

6 seminarai apie seksą ir santykius

Lektoriai – itin patyrę specialistai

Seminarai vyksta video formatu

Seminarai su praktinėmis užduotimis

Skirta norintiems būti tikrais santykių ekspertais

Info

Produkto kodas: didysis-seminaru-rinkinys Kategorijos: , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Ką rasi rinkinyje?

Net 6 seminarus apie seksą ir santykius

Mokytis apie santykius ir seksą reikia nuolat – tai yra visą gyvenimą trunkantis procesas, skatinantis asmeninį augimą, empatiją, veiksmingą ir sveikesnį bendravimą su partneriu (-e).

Šie seminarai suteiks žinių net šešiomis skirtingomis temomis: sužinosi apie toksiškus santykius, seksualinį nesuderinamumą, dingusią aistrą ir būdus ją įžiebti, moters orgazmą, priešlaikinę ejakuliaciją ir ką daryti, kai partneris (-ė) santykiuose nenori kalbėtis.

Žinias iš patyrusių specialistų

Susipažinkime su šių seminarų lektoriais.

Lektorius Titas Simaška – urologas, seksologas, Europos seksualinės medicinos jungtinio, multidisciplininio komiteto narys. Užduoti klausimus arba užsiregistruoti vizitui pas urologą Titą Simašką galima čia.

Lektorė Rugilė Šatė yra klinikinė psichologė, neuroedukatorė, edukologė, Lietuvos konferencijų pranešėja, psichoterapijos ir kaučingo (ICF) pretendentė. Asmeninėse konsultacijose ir mokymų kursuose Rugilė naudoja bendrąsias psichologines, dailės terapijos, neuroedukacijos, psichosomatikos, koučingo, humanistinės-egzistencinės psichoterapijos žinias ir metodus.

Lektorė Miglė Motiejūnė yra psichologė, kartu su kolegomis įkūrusi iniciatyvą „Sąmoninga šeima”, psichologų sąjungos narė ir lektorė. Taip pat straipsnių autorė ir pašnekovė seksualumo, santykių, asmeninio tobulėjimo temomis.

Net 6 seminarai santykiams stiprinti:

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Didysis seminarų rinkinys „Santykių ekspertas“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Didysis seminarų rinkinys „Santykių ekspertas“
39.99  su PVM