Daugiafunkcinis vibratorius „Satisfyer Partner Multifun“

(9 pirkėjų atsiliepimai)

Sekso žaislas „Satisfyer Partner Multifun” yra skirtas išradingiems, nes jis turi net 14 stimuliacijos būdų ir 10 režimų. Juo gali būti stimuliuojamas klitoris, speneliai, G taškas, sėklidės… Tai – puikus pasirinkimas poroms, ieškančioms dar nebandyto daugiafunkcinio sekso žaislo.

68.11  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Ilgis: 13 cm

3 galingi varikliai

10 vibracijų režimų

Kraunamas USB laidu

Atsparus vandeniui

Daugiau nei 14 stimuliacijos būdų

Info

Aprašymas

Daugiafunkcinis vibratorius „Satisfyer Partner Multifun“

Daugiau nei 14 skirtingų naudojimo būdų:

partner-multifun-pvz-kaip-naudoti

9 atsiliepimai apie Daugiafunkcinis vibratorius „Satisfyer Partner Multifun“

 1. Agnė

  Mes išbandėme žydros spalvos vibratorių. Tik užsisakiusi supratau, kad čia laukia kažkas tokio WOW 😍 Nerealus žaisliukas!!! Ir tikrai labai universalus!! Skirtingi stimuliacijos greičiai suteikia vis kitokius pojučius. Vibratoriaus forma puikiai pritaikyta, todėl patogu naudotis. Partneris kiek skeptiškai buvo nusiteikęs, tačiau išbandžius visos dvejonės išgaravo!!! Partneris sakė, kad dar labiau yra įjautrinamas visas kūnas ir visiškai dar kitokie pajūčiai kūne,kuriuos net sunku apibūdint. O man asmeniškai nurovė stogą šitas aparačiukas🔥 kūno įjautrinimas 110%… Pojučių lavinaaa 💣 Taigi tiek partneriui tiek man malonumo buvo ohohoooo🔥🔥🔥 Po sekso juokėmės, kad matyt plėsim vibratorių kolekciją.😏

 2. Greta

  Rekomenduoju kaip pirmąjį poros vibratorių. 🌟 Mano partneris skeptiškas sekso žaisliukų klausimais, tai šis pasirinkimas puikus – neprimena “falo” ir turi daug funkcijų. Puikus išorinei stimuliacijai tiek solo, tiek sekso metu, kai norisi papildomų pojūčių.🔥 Tačiau vidinei stimuliacijai labai nepatogus. Dėl savo formos spaudžia ir žnaibosi 😅

 3. Laura

  Tai pirmasis išbandytas sekso žaislas. Išsirinkau būtent šį dėl kainos ir universalumo ir kad skirtas labiau porai. Iš tiesų smagus daiktas, tikrai ko tikėjausi tą ir gavau 😀 Yra daug režimų. Turbūt vienintelis trūkumas, kad nelabai tinka vidinei stimuliacijai, bet faktas, kad nėra dalyko kuris būtų tinkamas viskam, todėl esu labai patenkinta. 🙂

 4. Geriausias pirkinys

  Labai ilgai žiūrinėjau vibratorių poroms katalogą, kol galiausiai išsirinkau šitą dėl komentaro, jog tai puiki pradžia poroms. Nesitikėjau, kad taip bus gerai! Iš pradžių tiesiog žiūrėjau ir galvojau, kaip jis veikia 😅 paskui su partneriu pradėjom tyrinėti, išbandėm ant įvairių kūno dalių, koks jausmas, tai buvo toks smagus žaidimas jauduliui numalšinti ☺️ o sekso metu tai buvo visiškai netikėta, nes tai pirmas vibratorius mums abiems, tai galiausiai buvo ir juoko, ir ašarų ir to malonumo! Žodžiu, pakartosiu tai, kas mane įtikino įsigyti šitą žaislą – puikus vibratorius pradedančioms poroms 👌linkiu visoms ir visiems išdrįsti pabandyti, nes ir kaina nesikandžioja, o malonumas tikrai tikrai garantuotas.

 5. Simona

  Man tai ne pirmas vibratorius, tačiau kaip porai tai buvo mūsų pirmas pasirinkimas. Vyrui patiko, dėl to labai džiaugiuosi, tačiau man reikėjo imtis senojo žaisliuko pasiekti kulminaciją, nes šitas aparčiukas man per silpnas pasirodė patirti didžiajam O.
  Viliuosi, kad laikui bėgant labiau “susidraugausime”.
  Patiko labai dar ir tai, kad tikrai jaučiasi super gera vibratoriaus kokybė, švelnus, tylus, tik dar laikymo maišelis galėtų būti pridėtas 🙂

 6. Smagus žaisliukas

  Nors tikėjausi kažko daugiau, visko dar neišbandžiau, žaisliukas visgi smagus. Įdomu, kad spenelius ar ką kita galima tikrai tvirtai sužnybti, nenukris, bet tuo pačiu sunku tuos žnybtukus išskėsti platesniam grobiui ☺️ Smagu, kad yra net keli varikliukai. Kol kas neatradome patogios pozos intensyviam judėjimui (naudojant poroje) – kietokas trankymasis gaunasi , gal labiau tinka pasiūbavimams raitelės pozoje.

 7. Geras, praktiškas, patogus

  Šis vibratorius mums nepirmas, tačiau norėjosi kažko kitokio, modernesio ir labiau pritaikyto abiems.

  Pats vibratorius švelnus, patogios formos ir jį lengva naudoti dviems. Naudojant solo susidūriau su dydžio problema, norėtūsi kompaktiškesnio varianto.

  Taip pat Satisfyer gal kiek per stipriai spaudžia savo “pirštukais”, jautresniems speneliams gali būti skausminga.

  Bet šiaip pirkinys super, tikrai nenuvylė, patenkino lūkesčius. Jau dairomės ko nors dar įdomesnio.

 8. mornenph

  Turiu! Labai domėjausi visais poroms skirtais vibratoriais, kadangi niekaip nepavykdavo pajausti orgazmo jojikės pozoje… vyrui ši poza visada patiko, o man kadangi nejausdavau malonumo, nebuvo labai prie širdies 😀 Bet nusipirkus šį ir išbandžius buvo OMG, šiuo metu viena iš mylimiausių mūsų pozų! Rekomenduoju!

 9. patiko, rekomenduoju!

  Vis dar negaliu patikėti, kad sekso žaisliukai gali PADARYTI TIEK DAUG ĮTAKOS! Prisipažįstu, kad mūsų lovos reikalai, po 10 metų bendro gyvenimo, vaikų, nemigų, darbų, rūpestėlių ir tiesiog rutinos, buvo sustabarėję ir išsikvėpę, tačiau šitas daiktas tikrai sudrebino juos! 🙂 atnešė mums daugiau aistros, noro eksperimentuoti, kitaip pažiūrėti į savo ir partnerio pojūčius. Mes dažniau pradėjom mylėtis, išdykauti. Džiaugiuosi, kad išdrįsau! Cha, ir man visai dėl to negėda 🙂 Rekomenduoju!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Daugiafunkcinis vibratorius „Satisfyer Partner Multifun“
68.11  su PVM