Vibratorius poroms „Fin“

(2 pirkėjų atsiliepimai)
Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 35€
Kokybės garantija

Poroms, norinčioms nepamirštamos sekso istorijos. Šis vibratorius maunamas ant pirštų, tinka masturbacijai ar stimuliacijai vaginalinės sueities metu.

79.95 su PVM

Išvalyti
Atsiimk nemokamai sandėlyje šiandienAtsiimk nemokamai sandėlyje šiandien (darbo dienomis)
Pristatysime iki: 2022-02-02
GAL NORI?

YPATYBĖS

Itin tylus

3 greičio režimai

Kraunamas USB laidu

Kompaktiškas, mūvimas ant pirštų

Pagamintas iš švelnaus silikono

Info

Aprašymas

KAS PAGAMINO VIBRATORIŲ „FIN?

„Dame“ įkūrėjos seksologė Alex Fine ir inžinierė Janet Lieberman 2014 m. sujungė jėgas tam, kad sukurtų tokius sekso žaislus, kokių pačios negalėjo rasti rinkoje. Pagrindinė jų misija yra malonumų atotrūkio mažinimas. To imtis paskatino vieno tyrimo rezultatai, kai paaiškėjo, kad 91 proc. vyrų dažniausiai arba visada patiria orgazmą sekso metu, o moterų – tik 39 proc.

„Dame“ produkcija siekiama užtikrinti seksualinę gerovę visiems, nepaisant amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos ar gyvenimo būdo. Įmonės bendrasavininkės, kurdamos inovatyvius sekso žaislus, augina ir lytiškai išsilavinusią bendruomenę.

Ką rasi pakuotėje?

 • Vibratorių „Fin“
 • USB kroviklį
 • Garantinę kortelę
 • Naudojimo instrukciją

Ko tikėtis?

 • Daugkartinių orgazmų
 • Patogaus naudojimo

Puikiai tiks:

VIBRATORIUS – NAUDINGA

Tyrimai parodė, kad moterys, naudojančios vibratorius, 1) patiria orgazmą (nesvarbu, su vibratoriumi ar be jo) bei 2) jų organizme pastebėtas mažesnis streso lygis nei tų moterų, kurios vibratoriumi nesinaudojo. Sekso edukatorė bei tyrėja iš Indianos universiteto dr. Debby Herbenick teigia, kad vibratorių naudojimas turi akivaizdų ryšį su pagerėjusia tiek vyrų, tiek moterų seksualine funkcija – didesne aistra ir susijaudinimu bei lengviau pasiekiamu orgazmu.

Vibratorius gali padėti atrasti savo erogenines zonas, pajausti savo kūno poreikius, suprasti, kas patinka, o kas ne, todėl nebijokite eksperimentuoti ir džiaukitės sumažėjusiu stresu, geresne savijauta ir naujais kūno pojūčiais. Vibratorius padidina susijaudinimą, padeda lengviau pasiekti orgazmą, o jo metu išsiskyręs oksitocinas sutvirtina partnerių ryšį.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk: Vibratoriai – naudingi, ne gėdingi.

IMG_7595

2 atsiliepimai apie Vibratorius poroms „Fin“

 1. Avatar

  labai patogus

  man patiko, kad jis mažas, bet galingas ir galim naudoti abu su partneriu sekso metu. tikrai prideda naujų pojūčių miegamajame. plius, patogus naudoti ir nereikia jaudintis, kad pasimes ar išslys iš rankų ar dar kas nors nutiks. puikiai laikosi ant pirštų ir rėžimą perjungti lengva.

 2. Avatar

  pirmas porų vibratorius – super pasirinkimas

  kaip pirmasis mūsų su partneriu vibratorius – labai geras. smagu, kad laikosi ant pirštų to laikiklio pagalba ir galima sekso metu tiesiog papildomai liesti klitorį. tikrai suteikia malonuma.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.