Afrodiziakinių dantų pastų rinkinys JAM ir JAI „You & Oil“

(1 pirkėjo atsiliepimas)
Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 49 €
Kokybės garantija

Dantų pastos JAM ir JAI, kurios ne tik stiprina ir balina dantis, bet ir skatina susijaudinimą bei didina libido. Dantų pastos sudėtyje esantis kardamono eterinis aliejus turi stiprų antimikrobinį ir priešuždegiminį poveikį ir taip stiprina libido. Dantų pastų JAI ir JAM ingredientai veikia sinergiškai, todėl jas naudodamos poros jaučiasi artimesnės ir labiau traukia vienas kitą.

15.95  su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Kiekis: 2vnt po 70 ml

Skirta suaugusiems nuo 18 metų

Skatina susijaudinimą, didina libido ir stiprina pojūčius fizinio artumo metu

Stiprina, balina ir apsaugo dantis

Užtikrina gaivų burnos kvapą

Info

Aprašymas

PASTOS SUDĖTIS JAI:Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Sodium Coco-Sulphate, Menthol, Xanthan Gum, Coco-Caprylate, Sodium Chloride, Jasminum Sambac Flower Oil, Sodium Benzoate, Stevioside, Citrus Nobilis Peel Oil, Potassium Sorbate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Chlorophyllin-Copper Complex, Ananas Sativus Extract, Maltodekstrin, Charcoal Powder, Mineral Salts, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool.

PASTOS SUDĖTIS JAM:Calcium Carbonate, Aqua, Zinc Oxide, Sorbitol, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Sodium Coco-Sulphate, Menthol, Xanthan Gum, Coco-Caprylate, Sodium Chloride, Elettaria Cardamomum Seed Oil, Sodium Benzoate, Citrus Nobilis Peel Oil, Stevioside, Potassium Sorbate, Ananas Sativus Extract, Maltodekstrin, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Charcoal Powder, Mineral Salts, Limonene, Linalool.

1 atsiliepimas apie Afrodiziakinių dantų pastų rinkinys JAM ir JAI „You & Oil“

  1. Nepasiteisinęs pirkinys

    Deja šis produktas nepasiteisino. Jokio poveikio nepavyko pajusti nei man, nei Jam, o kaip įprasta dantų pasta taip pat gana įkyraus skonio.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Afrodiziakinių dantų pastų rinkinys JAM ir JAI „You & Oil“
15.95  su PVM