NEBEGĖDA PARAMA ĮVAIRIOMS ORGANIZACIJOMS:

Jau 2 metus iš eilės bendradarbiaujame ir remiame Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamą socialinę kampaniją „Apie tai, kas svarbu, bet nedrąsu“, kurios tikslas didinti jaunuolių supratimą apie ŽIV ir lytiškai plintančias infekcijas (LPI), apsisaugojimo priemones ir galimybes pasitikrinti.

2021 metų gruodį vykdyta kampanija, kuria siekėme surinkti lėšas krūties implantui ir padovanoti krūties atkūrimo operaciją moteriai, netekusiai jos dėl krūties vėžio. Šis tikslas buvo pasirinktas neatsitiktinai – būtent to paprašė Nacionalinio vėžio instituto chirurgai su komanda.

Šis projektas tapo puikia proga apie krūties vėžio ligos prevenciją kalbėti garsiai ir tuo paskatinti moteris drąsiai ir begėdiškai rūpintis savo sveikata.

Surinkta ir pervesta suma: 665.07 EUR

Tiesa, dar kampanijos pradžioje išgirdome gerą žinią: nuo 2022 metų sausio mėnesio Valstybinė ligonių kasa šią operaciją kompensuos! Džiaugiamės, kad mūsų surinktos lėšos suteiks galimybę vienai iš pacienčių gauti reikalingą gydymą dar greičiau.

2022 metų Spalio mėnesį paleidome naują kampaniją!

Kiekvienas begėdis ir kiekviena begėdė, įsigijusi šią gėlytę, papuoš ne tik save, bet ir parems Ukrainos moteris, nes VISĄ pelną surinktą už šiuos ženkliukus skirsime organizacijai LYGIAI, kuri pasirūpins Ukrainos moterų gerove, aprūpinant jas taip reikalingomis humanitarinėmis siuntomis. Humanitarinių siuntų sudėtis visada kinta pagal poreikį, bet dažniausiai tai reikalingiausi vaistai ir įvairios higienos ir kt. priemonės moterims (nėštumo testai, kontracepcija, priešuždegiminiai medikamentai)

Surinkta ir pervesta suma: 1046.43 EUR

KĄ NUVEIKĖME PER VISUS METUS DĖL UKRAINOS? 

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.