Orgazmų rūšys: analinis orgazmas

Orgazmą pasiekiame įvairiais būdais, iš kurių vienas delikačiausių yra analinis. Tyrimų psichoanalitikas Paul Joannides sako, kad analiniu seksu užsiima apie 10–15 proc. heteroseksualių porų, tačiau tai daro ne itin dažnai. Galbūt todėl, kad analinis seksas reikalauja ypatingo atsargumo ir kruopštaus pasiruošimo. Šiandien kalbame apie tai, kaip pasiekti orgazmą analinės stimuliacijos metu ir kaip tai daryti atsakingai bei saugiai.

Ar analiniai orgazmai tikri?

Į šį klausimą atsakyti sudėtinga dėl keleto priežasčių. Pavyzdžiui, vyrai paprastai analinio sekso metu orgazmą pasiekia dėl prostatos stimuliacijos. Per išeinamąją angą lengviausia pasiekti P tašką, tad prisilietimai vyrams teikia itin didelį malonumą.

Pasak psichoanalitiko Paul Joannides, kai kurios moterys teigia, kad patiria orgazmą analinio sekso metu, tačiau paprastai kartu stimuliuojamas ir klitoris.

Taip pat analinės penetracijos metu netiesiogiai stimuliuojamas vadinamasis A taškas makštyje. A taškas, arba priekinis forniksas, yra giliai makšties viduje, maždaug 12–15 cm gylyje. Tai – sritis, kurioje gausu nervų galūnėlių, sugebančių labai greitai sudrėkinti makštį.

Aiškaus atsakymo nėra, tačiau yra aišku tai, kad nemažai žmonių teigia, jog analinė stimuliacija teikia didelį malonumą.

Nuo ko pradėti?

Norint išmėginti analinį seksą, svarbu tam tinkamai pasiruošti, kalbant ne tik apie preliudiją, bet ir apie specifines priemones. Tačiau nepamiršk, kad nėra vieno teisingo būdo patirti kitokio tipo orgazmą, todėl ir šiuo atveju – kiekvieno iš mūsų malonumo šaltinis bei komforto lygis yra skirtingas. Štai keletas dalykų, ruošiantis analiniam seksui:

1. Išeinamoji anga neturi jokios savaiminės lubrikacijos.

Reikėtų žinoti, kad išeinamoji anga yra virškinimo organų sistemos dalis, konkrečiau – tiesiosios žarnos galinė dalis. Tiesiosios žarnos gleivinėje yra liaukų, gaminančių gleives, kurios apsaugo virškinamąjį traktą.

Išangės gleivės kartais išskiriamos tuštinantis arba analinės stimuliacijos metu. Tačiau gleivių kiekio jokiu būdu nepakanka, kad būtų palengvintas įsiskverbimas.

Tad naudok lubrikantą.

Užsirašyk ir pasibrauk tris kartus: jei ketini dalyvauti bet kokiame analiniame žaidime, būtina gausiai naudoti lubrikantą. Be jo patirtis bus ne tik skausminga, bet ir pavojinga.

Silikoninis ar vandens pagrindo lubrikantas tiks kuo puikiausiai, be to, jį saugiai galėsite naudoti su visais sekso žaislais. Lubrikantų pasirinkimas išties stebina, pavyzdžiui, yra specialių lubrikantų, skirtų būtent analiniam seksui. Šie lubrikantai atpalaiduoja išangę, palengvina slydimą ir leidžia mėgautis malonia bei sklandžia patirtimi.

2. Jei esi „gaunantis“ (-i) partneris (-ė).

Įsijausk į kažką erotiško. Kuo labiau esi susijaudinęs (-usi), tuo patirtis bus lengvesnė ir malonesnė. Žiūrėk pornografiją, klausykis erotinių istorijų arba tiesiog užsimerkęs (-usi) fantazuok.

Išsimaudyk karštoje vonioje. Tai atpalaiduos įtemptus raumenis ir pagerins viso kūno kraujotaką. Šį laiką taip pat išnaudok itin atidžiai apsiprausdamas (-a) intymias vietas ir analinę zoną. Net galima atlikti analinį dušą.

3. Jei esi „suteikiantis“ (-i) partneris (-ė).

Pasirūpink rankomis. Nusikirpk nagus, kad neįplėštum jautrios odos. Panagėse kaupiasi nešvarumai ir bakterijos, todėl nusikirpęs (-usi) nagus kruopščiai išsivalyk ir panages. Prieš sueitį gerai nusiplauk rankas. Jei norisi, galima dėvėti lateksines pirštines.

Naudok prezervatyvą. Prezervatyvas gali būti dedamas ant sekso žaislo, pirštų ar varpos.

4. Stimuliacija.

„Malonumą išangės žaidimuose galima patirti su vibratoriumi, analiniu kaiščiu ar karoliukais, varpa, dildo, pirštų žaidimais, anilingu“, – sako Alicia Sinclair, sertifikuota sekso edukatorė. Geriausias būdas pradėti – eksperimentuoti.

Analinis kaištis

Vienas iš geriausių būdų išbandyti naujo tipo stimuliaciją – tai daryti su savimi. Sekso žaislai padeda suprasti, koks yra analinis seksas dar prieš išmėginant jį su patneriu (-e). Pradedantiesiems puikiai tinka analinis kaištis „Gplug small“, kuris yra nedidelis bei švelnus, pagamintas iš kūnui saugaus silikono. Analinis kaištis pravers treniruojantis prieš išbandant analinį seksą, o patirtį praturtins švelniomis vibracijomis.

Anilingas

Anilingas yra kito žmogaus išeinamosios angos stimuliavimas burna ir liežuviu. Prisilietimai gali būti sutelkti į išangės kraštą, tačiau liežuviu galima „panirti“ ir į išangės sritį. Trumpai tariant, tai – išangės srities aplink išangę ir tarpvietės laižymas. Anilingo patirtis bus daug saugesnė ir turtingesnė, jei tam naudosi braškių skonio barjerinę plėvelę.

Pirštai, dildo arba varpa

Kaip ir mylintis įprastai, čia norėsis ilgos preliudijos, gal net ilgesnės. Liesk, bučiuok erogenines zonas, stimuliuok lytinius organus ir palengva judėk link analinės angos: „Neskubėk, naudok rankas, padėk partneriui (-ei) atsipalaiduoti ir įsitikink, kad abu jaučiatės komfortabiliai“, – pataria Sinclair.

Kai abu su partneriu (-e) būsite atsipalaidavę ir pasiruošę, pradėk švelniai stimuliuoti išangės kraštą pirštu ar liežuviu. „Kuomet partneris (-ė) susijaudina, pabandyk įkišti piršto, varpos ar dildo galiuką į vidų. Raumenys natūraliai atsipalaiduos ir leis pirštui ar dildo įslysti vidun. Jeigu jaučiamas pasipriešinimas – partneris (-ė) dar nepasiruošęs (-usi).“

Kaip įtraukti kitokio tipo stimuliaciją?

Klitorinė. Nesvarbu, ar esi gaunantis (-i) ar suteikiantis (-i) analinę stimuliaciją, viena ranka reikėtų stimuliuoti klitorį. Daugiau informacijos, kaip tai daryti, rasi čia.

Vaginalinė. Naudojant pirštu ar sekso žaislą, galima švelniai stimuliuoti makštį bei G tašką.

Varpos. Varpą taip pat vienas iš partnerių gali stimuliuoti ranka vis greitindamas judesius artėjant kulminacijai.

Erogeninių zonų. Be abejo, analinio sekso metu nepamiršk liesti kitų partnerio (-ės) kūno vietų: veido, kaklo, krūtų, spenelių, šlaunų.

5. Tinkamiausios pozos.

Ant šono, viena koja prie krūtinės:

  1. Atsigulk ant šono.
  2. Išorinę koją sulenk ir pritrauk prie krūtinės.
  3. Partneris (-ė) atsisėda iš nugaros ir stimuliuoja išangę.

Šuniuko poza:

  1. Atsiklaupk ant keturių.
  2. Partneris (-ė) priklaupia iš nugaros.

Kaubojės poza:

  1. Partneris (-ė) atsigula ant nugaros.
  2. Tu apsižergi partnerį (-ę) arba jo (-os) laikomą sekso žaislą, keliai ties klubais, rankos ant lovos pagrindo.
  3. Nuleisk užpakalį žemyn, pasitelk klubus ir rankas, kad galėtum kontroliuoti įsiskverbimo gylį.

6. Saugumas

Nesaugus analinis seksas, nepaisant to, ar juo užsiima heteroseksualios ar homoseksualios poros, laikomas rizikingiausiu dėl to, kad itin lengva užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis (LPL). Taip yra dėl fizinių išangės savybių: ji siaura, neturi jokios savaiminės lubrikacijos, oda plona ir lengviau plyšta, todėl LPL, tokios kaip ŽIV, lengvai pateks į kraują.

Taigi, partneris turi dėvėti prezervatyvą ir naudoti daug lubrikanto. Nebent esate visiškai monogamiška pora ir abu nesergate jokiomis LPL.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.