Netekome savo instagram paskyros

Po Kalėdų buvo ištrinta be jokios galimybės susigrąžinti mūsų Facebook paskyra už tai, kad įkėlėme fotomenininko Donato Zazirsko nuotrauką, kuri FB bendruomenei pasirodė pernelyg nuoga. Tąkart dingo visi įrašai ir daugiau negu 7 tūkstančių sekėjų ratas. Pradėjome viską iš naujo. Per šiek tiek daugiau negu pusę metų mums pavyko susigrąžinti ir sekėjus, ir sukurti įdomaus turinio savo naujoje paskyroje.

Vienas iš svarbiausių mūsų su sekėjų bendruomene bendravimo įrankių buvo mūsų instagram paskyra, kuri liepos 25 d. buvo pašalinta. Tai įvyko dėl to, kad įkėlėme šią nuotrauką:

Šiame kadre matosi nuotrauka iš fotomenininkės MONA KUHN albumo – moters gaktos plaukai. Instagram pašalino mūsų paskyrą dėl taisyklių pažeidimo.

Savo paskyroje nuolat dalinomės nuorodomis į mūsų naujausius straipsnius, tinklalaides, rašėme naudingas įžvalgas apie santykius, lytinį gyvenimą ir aprašinėjome savo parduotuvės produktus. Per metus sukaupėme beveik 50 tūkst. bendruomenę, kuri komentaruose tarpusavy diskutavo, dalinosi patarimais, nuogąstavimais. Visa tai mums labai brangu ir svarbu, dėl to liūdime dėl susiklosčiusios situacijos.

Instagramo politika turi nemažai paradoksų: vyrų vs moterų speneliai, realus moters kūnas vs seksualiai objektifikuojamas moters kūnas ir pan.

Mes parašėme laišką instagramui, prašydamos sugrąžinti mūsų paskyrą, o kol laukiame atsakymo, kviečiame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį, perkelti diskusijas į komentarus po mūsų įrašais čia, nebegėdos puslapyje.

Taip pat naudokite grotažymę #BRINGNEBEGEDABACK instagrame savo paskyrose ir papasakokite, kodėl norite mūsų turinį ir toliau matyti Instagram, o programėlės HELP centre, praneškite, kad nebegalite rasti šios paskyros ir ji jums labai svarbi. Kartu mes galime viską <3

Mes, tuo tarpu, šią situaciją priimame kaip pamoką ir sugalvosime, ko iš jos galime išmokti ir, ką galėtume daryti kitaip. Kviečiame sekti naujienas čia, nebegėdos puslapyje, mūsų Facebook paskyroje (kol ji dar yra, hahaha) ir naujienlaiškiuose. Kitas naujienlaiškis – jau rytoj (dar spėsite jį gauti užsiprenumeravę).

Ačiū, kad esate su mumis ir ačiū už palaikymą, kurį jau gavome.

Visa nebegėdos komanda.

Komentarai (1)

  • Danielius

    Ak, instagramas… Kaip visad ten 🙂 Gerai, kad atblokavo vėliau!

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.