Nesutampa mūsų seksualinės fantazijos. Ką daryti?

Seksualinės fantazijos į mūsų galvas atklysta įvairiausiomis formomis. Vieni fantazuoja apie tai, kaip po sunkios darbo dienos grįš namo, pasiims vibratorių ir maloniai praleis vakarą orgazmų vakarėlyje. Kiti svajoja apie savo partnerius, BDSM žaidimus, seksą trise ir daug kitų dalykų. Tad galime drąsiai sakyti, kad seksualinių fantazijų įvairovė yra stulbinanti, ir tikimybė, kad abu partneriai poroje fantazuos apie tą patį dalyką, nėra tokia didelė, kokia galėtų pasirodyti.

Vis dėlto, kai santykiuose partnerių seksualinės fantazijos nesutampa, gali kilti keblumų. Galbūt vienas iš jūsų svajoja apie tai, kas kitam atrodo visai nepriimtina? Ką daryti tokiu atveju? Ar reikėtų užmiršti visas seksualines fantazijas ir jų įgyvendinimą? Pakalbėkime apie tai plačiau.

Tai, kad nesutampa jūsų fantazijos yra normalu

Mūsų visų seksualinės fantazijos yra labai individualios. Tačiau reikia prisiminti, kad vis tik fantazijos neatspindi mūsų seksualinių poreikių. Jeigu mes fantazuojame apie seksą trise, tai dar nereiškia, kad nuolatos norime tuo tik ir užsiimti. Kartais fantazija ir lieka fantazija – malonu apie tai pagalvoti, susijaudinti, tačiau jų iš tiesų įgyvendinti netgi nėra noro. 

Kartais skirtingų lyčių poroje gali skirtis ne pačios fantazijos, o tai, kaip dažnai apie tai fantazuojame. Pavyzdžiui, yra daugybė tyrimų, kuriuose apklausos būdu išsiaiškinta, kad nors apie grupinį seksą fantazuoja abi lytys, vyrai tai daro dažniau. Taip pat ir su BDSM – fantazuoja abu, tačiau moterų galvose BDSM scenarijai susiformuoja dažniau nei vyrų.

Tad santykiuose fantazuoti apie skirtingus dalykus yra visiškai normalu. Bet jeigu bijote, kad dėl šių skirtumų negalėsite nė vienos iš jų įgyvendinti, turime jums keletą labai paprastų patarimų.

Suraskite fantaziją, kuri jaudintų jus abu

Seksualinių fantazijų pasaulis yra toks didelis, kad tikrai rasite tokią, kuri abiem bus įdomi, jaudinanti ir priimtina. Pabandykite pažvelgti į kažką ne tokio ekstremalaus – galbūt abu svajojate išbandyti nuotoliniu būdu valdomą sekso žaislą? Arba seksą gamtoje? Vaidmenų žaidimus? Dirty talking?

Prisiminkite, kad ne visos seksualinės fantazijos yra ekstremalios. Svajonė išbandyti porų vibratorių irgi yra seksualinė fantazija – ir tikrai ne blogesnė. Juolab, kad ją visai nesudėtinga įgyvendinti!

Yra žmonių, kurie apskritai nežino, kokios fantazijos juos jaudina, todėl gali būti labai smagu jų ieškoti drauge. Jeigu tu taip pat nežinai, kokios yra tavo seksualinės fantazijos, pabandyk prisiminti seksualinę patirtį, kuri privertė tavo kūną drebėti iš malonumo. Kas suteikė tiek daug malonumo? Galbūt poza, kuria mylėjaisi? Galbūt naudojote sekso žaislą? O gal partneris (-ė) padarė kokį nors įmantrų judesį, kuris privertė pasiekti orgazmą? Jeigu radai malonumo priežastį, sveikinu – ji gali tapti tavo seksualine fantazija!

Taip pat gali prisiminti dalykus, apie kuriuos galvoji, kai masturbuojiesi. Arba knygose aprašytas erotines scenas, kurias skaitydamas (-a) pajutai didelį geismą. O jeigu apie nieką taip nefantazuoji ir nejauti tam poreikio, tai irgi yra visiškai normalu. Poroje svarbu būti atviriems ir palaikyti vienas kitą neperžengiant savo nusibrėžtų ribų.

Kalbėkitės ir priimkite kompromisus

Pokalbis yra pats pirmas žingsnis planuojant įgyvendinti seksualinę fantaziją. Labai svarbu, kad abu partneriai būtų atviri ir drąsiai išsakytų savo norus – tik tuo tokiu atveju galima rasti kompromisą, kuris būtų tinkamas abiem. O jį rasti gali būti visai paprasta – užtenka gerai pagalvoti apie tai, kas toje fantazijoje būtų priimtina tau?

Pavyzdžiui, tavo partneris (-ė) svajoja išbandyti seksą, kai vienas iš jūsų yra supančiotas, tačiau tau priimtinesnis švelnesns seksą. Kaip elgtis, kad abi pusės būtų patenkintos? Viską daryti pamažu. Įsigykite antrankius – tai bus pirmas paprasčiausias žingsnis BDSM link. Uždėk juos partneriui (-ei), stebėk jo (-jos) emocijas ir mylėkis taip, kaip tau norisi (švelniai, lėtai) – partneris (-ė) apsidžiaugs, kad įvertinai jo (-os) atvirumą, o tu taip pat liksi patenkinta (-as) švelniu seksu su šiokiais tokiais BDSM motyvais.

Labai svarbu, kad abu būtumėte smalsūs ir norėtumėte tai patirti drauge bei į šias permainas žvelgtumėte drąsiai ir su nuotykių troškimu. Galbūt pati mintis apie fantaziją mums neatrodo patraukli, tačiau ją išbandžius viskas pasikeičia į gerąją pusę. Tad pasitikėkite vienas kitu ir ieškokite kompromiso – jį visada galima rasti.

Jeigu kyla sunkumų atvirai kalbėtis apie savo seksualines fantazijas, galite išbandyti pagalbinę, labai smagią priemonę – žaidimo kortas „PillowTalk“ iš „Nebegėdos“ parduotuvės. Kortos padės sužinoti intymiausias partnerio (-ės) mintis ir troškimus.

Prisiminkite, kad didelė dalis fantazijų lieka tik galvoje

Mums gali būti nepriimtinos kai kurios partnerių seksualinės fantazijos, tačiau jokiu būdu nebūkite kategoriški: „arba baik apie tai fantazuoti, arba jokio sekso!“ Juk labai daug fantazijų lieka neįgyvendintos – ne išimtis ir tos, kurios slypi tavo partnerio (-ės) galvoje. Svarbiausia garsiai ir aiškiai pasakyti, kad šios fantazijos nenori įgyvendinti, tačiau tai, kas vyksta jo (-jos) galvoje, nėra tavo reikalas. Negėdinkite vienas kito dėl savo seksualinių fantazijų, būkite atviri ir nepamirškite padėkoti vienas kitam už atskleistas intymias detales.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.