Nepatiri orgazmo? Tai galima pakeisti!

Nuotrauka: Cottonbro

Turbūt ne vienai moteriai žinomas jausmas, kai vis atrodo, kad orgazmas jau čia pat, bet ir vėl nepavyksta jo patirti. Tuomet nuleidi rankas, kūną užplūsta neviltis ir kitos emocijos, o akys ima drėkti nuo ašarų. Imi klausti savęs, kas su tavimi negerai, ir troškimas mylėtis po truputį dingsta žinant, kokia bus sekso pabaiga.

Mes norime labai aiškiai pasakyti vieną dalyką – su tavimi viskas yra gerai. Su tuo susiduria labai daug heteroseksualių moterų visame pasaulyje dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, taip gali nutikti dėl fiziologijos, dėl to, kad mes arba partneris (-ė) nepažįsta mūsų kūno, ignoruojame savo poreikius, aukojame savo malonumą dėl partnerio (-ės) ego ir daug kitų dalykų. Tačiau mes žinome, kad viskas gali būti kitaip, todėl savo žiniomis ir patarimais nusprendėme pasidalinti naujame projekte – Moterų malonumo mokykla.

Kas tavęs laukia Moterų malonumo mokykloje?

 1. Sužinosi, kaip atrasti unikalų malonumo receptą, tinkantį tik tau ir tavo kūnui.
 2. Atrasi savo susijaudinimo tipą. Yra 5 keliai, vedantys į susijaudinimą, o po šios pamokos sužinosi, kuris tinkamiausias tau ir kaip jį pritaikyti, kad pasiektum malonumą.
 3. Trečioje pamokoje sužinosi svarbiausius dalykus apie savo lytinius organus, jų funkcijas bei stimuliaciją. Kokius pojūčius suteikia kiekvienas taškas? Kurios erogeninės zonos garantuoja orgazmus?
 4. Vienas iš būdų pasiekti orgazmą – priimti save ir nesigėdyti savo nuogumo. Padėsime tau priimti ir pamilti savo kūną bei vulvą.
 5. Imsiesi prisilietimų ir praktinio savo vulvos pažinimo.
 6. Po paskutiniosios pamokos tikrai žinosi, kaip lengviau patirti orgazmą ne tik vienai, bet ir su partneriu (-e). Žinosi tikslų savo malonumo receptą ir galėsi drąsiai jį išbandyti su partneriu (-e)!

Taigi, 6 dienas iš eilės gausi po naują laišką su patarimais, padėsiančiais pasiekti orgazmą. Pamokose tavęs laukia ir užduotys, kurias galėsi atlikti tau patogiausiu metu. Užsiregistruok ir pirmąjį laišką gausi jau šiandien.

Dar daugiau patarimų

Moterų malonumo mokykla nesibaigs su šešiomis pamokomis! Pakviesime tave į slaptą „Facebook“ grupę, kur ir toliau dalinsimės praktiškais patarimais orgazmui pasiekti.

P. S. Šios pamokos yra nemokamos, tad nieko nelauk ir junkis į orgazmo paieškas!

Juk kasdienis seksas turi teikti pasitenkinimą abiem partneriams, o moters orgazmas neturėtų būti it reta premija.

 

Komentarai (2)

 • ILA

  16 metų kartu. Mano vyras nuostabus. Visada pirmiausia rūpinasi manimi, nes kaip jis sako, jam tai teikia didžiulį malonumą. Laikui bėgant orgazmą pasiekiu vis rečiau (vyro entuziazmas nė trupučio nesumažėjo, atvirkščiai,abu drąsiai elgiamės, nebijome naujovių). Bet… O… Tačiau… Tenka vis dažniau pasiduoti ir seksas tapo vis retesnis. Aš manau, kad didžiausia problema yra už sienų miegantys vaikai, kurie auga, bręsta ir žino kas yra seksas. Man atrodo, kad mano problema prasidėjo po to, kai dukra dar būdama kokių 6-7 metų ryte paklausė, kokie keisti garsai sklido iš mūsų kambario? Ir dabar kiekvieną kartą (na beveik) varžau save, atrodo orgazmas jau čia, ir staiga dingsta. O gal aš klystu? Man tikrai patinka seksas su mano vyru. Geidžiu jo, jis manęs.. Bet seksas retėja, vyras nori, bando, o aš vis randu priežastį, kodėl ne…

  reply
 • saulius

  Noriu patirti malonuma pasijusti lik devyntam danguje bet nerandu to ko as geidziu:)

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.