Nepamirštamas erotinis masažas jai

Erotinis masažas ne vienam yra tarsi palaima – turbūt sunku rasti žmogų, kuriam toks masažas nebūtų malonus. Erotinis masažas kiekvienos poros gyvenime gali būti naudingas net dėl kelių priežasčių: 1) norint sukurti artimesnį ryšį su partneriu (-e), 2) sužadinti aistrą, 3) padėti jam (-ai) pasiekti aukščiausią malonumo tašką, 4) parodyti daugiau dėmesio ir daug kitų. 

Erotinio masažo principus gali išmokti kiekvienas, tačiau siekiant geriausios patirties reikia pasitelkti ir tam tikras priemones. Šiame tekste pasidalinsime keliais patarimais, kurie šį masažą pavers nepamirštamu ir norėsis tai kartoti ne vieną kartą. Jeigu dar niekada nedarei erotinio masažo, šie patarimai tikrai pravers. Susikoncentruokime į moters malonumą – kaip atlikti patį geriausią erotinį masažą jai? 

Tinkama atmosfera – tinkama nuotaika

  • Kaip ir seksui, taip ir erotiniam masažui reikia tinkamo nusiteikimo ir atmosferos, kuri leistų visiškai atsipalaiduoti abiem masažo dalyviams. Sujauktas kambarys to padaryti tikrai nepadės, tad pasirūpinkite, kad patalpa būtų švari.
  • Taip pat išjunkite mobiliųjų telefonų garsus ir kitą elektroniką, kuri gali pradėti pypsėti netinkamu metu ir išsklaidyti ramią atmosferą.
  • Tikruose masažo kabinetuose turbūt pastebite tyliai grojančią muziką, aplink sklandančius malonius aromatus, žvakes. Visa tai galite susikurti ir savo namuose, kuriuos trumpam paversite vienu dideliu masažo kabinetu.
  • Galbūt norėsis raminamų garsų, o galbūt – seksui sukurto grojaraščio (siūlome tau Simonos Burbaitės sukurtą grojaraštį begėdiškam seksui). Jeigu reikia šiek tiek jaudulio, rinkitės ritmišką muziką. Bet kokiu atveju, muzikos garsai padės atsipalaiduoti ir tikslingiau susitelkti į tai, ką jaučiate.
  • Prigesinkite šviesą arba įsijunkite blausų apšvietimą – taip aplinka taps dar intymesnė. Kaip šviesos šaltinį galite naudoti ir žvakes, kurios ne tik maloniai prikvėpins kambarį, bet ir padės atsipalaiduoti.
  • Taip pat pasirūpinkite, kad patalpoje būtų šilta, rankos taip pat turi būti šiltos ir švelnios.
  • Masažui būtų geriau rinktis kietesnį paviršių, tad jeigu tokio paviršiaus nerasite, tiesiog nuimkite nuo lovos visus patalus ir masažą atlikite ant čiužinio.

Aliejai

Aliejus yra bene pagrindinis erotinio masažo elementas.

Naudojant aliejų prisilietimai taps daug jautresni, rankos lengviau slys įkaitusia oda. Aliejų pasirinkimas – tikrai didelis, tad atsižvelkite į tai, ką ruošiatės „veikti“ erotinio masažo metu.

Visų pirma, neišsigąskite kvapnių aliejų. Kvapai padeda atsipalaiduoti ir veikia kaip afrodiziakai, pavyzdžiui, kokosų aromatas. Visų antra, nebijokite išbandyti aliejaus, kuris turi papildomą efektą, pavyzdžiui, šildo. Masažinis aliejus „Warming Massage Oil“ suteikia jaudinantį šilumos pojūtį, tad toks aliejus žodžius „karštas prisilietimas“ pavers tiesiogiai įgyvendinamus. 

Jeigu atlikdamas erotinį masažą ketinate bučiuoti, žaisti liežuviu – nesirinkite aliejaus, kurio sudėtyje yra silikono. Turėkite omenyje tai, kad erotinio masažo metu aliejaus pateks ir į intymias vietas, tad rinkitės tik tam skirtą aliejų (pavyzdžiui, šį). Ir nepamirškite, kad aliejus nėra lubrikanto pakaitalas, todėl jeigu masažas pereis į lytinį aktą, pasirūpinkite tikru lubrikantu.

Kokie judesiai JAI suteiks daugiausiai malonumo?

Pasirūpinus visomis papildomomis priemonės laikas pereiti prie linksmosios ir maloniausios dalies – erotinio masažo.

Moters kūnas turi daugiau erogeninių zonų, nei daugelis galvoja, tad nereikėtų iš karto apsistoti tik ties klitoriu ar krūtine. Masažą pradėkite pamažu – tai padės sukurti įtampą, jaudulį ir dar didesnį norą būti liečiamai.

Judesiai turėtų būti lėti ir atsargūs, kadangi tai erotinis masažas, o ne toks, kurio metu intensyviais judesiais stengiamasi „ištraukti“ nugaros ar kitokį skausmą.

Galite pradėti nuo galvos masažo. Dažnai moteriai patinka ausų glamonės, kadangi jose daug nervų galūnėlių, tad skirkite laiko mažiems dalykams. Švelniai lieskite veidą, jeigu partnerė sutinka – pamasažuokite ir galvos odą. Šis paprastas veiksmas labai dažnai sujaudina, be to, yra itin malonus.

Lėtai slinkite link kaklo ir pečių. Kad būtų intymiau, karts nuo karto glamonėkite lūpomis ar liežuviu. Šiose kūno srityse gali būti susikaupę daug įtampos, tad jas masažuoti yra svarbiausia. Kad moteris galėtų atsipalaiduoti nuo pat pirštų galiukų iki viršugalvio, reikėtų pašalinti visas kliūtis: įtampą, nerimą, susikaustymą. Įsiklausykite į moters kūną – šiek tiek daugiau atidumo atvers visus kelius. Nepamirškite bendrauti – paklauskite, ar toks ritmas yra tinkamas, ar prisilietimai malonūs.

Nepulkite intymių zonų iš karto. Masažuodami visą partnerės kūną karts nuo karto paglostykite pačias jautriausias vieteles, tačiau per ilgai ties jomis neužsibūkite ir keliaukite toliau. Vėliau vėl prie jų grįžkite. Toks jaudinantis erzinimas atvers kelią į didesnį malonumą vėliau.

Kai ateis laikas skirti visą dėmesį intymioms zonoms, labai svarbu jas taip pat liesti lėtai. Pradėkite nuo išorės – švelniai glostykite šlaunų vidų, pereikite prie vulvos, skirkite laiko klitoriui. Neskubėkite.

Pamažu pereikite prie makšties – labai švelniai ir lėtai įsiskverbkite pirštu, susitelkite į G taško paieškas. Stebėkite partnerės kūno kalbą – kvėpavimą, raumenų susitraukimus, netgi aimanas, prie kurių priderinkite ritmą ir greitį. Skirkite jai visą savo dėmesį. Labai svarbu, kad moteris jaustųsi saugiai ir būtų užtikrinta, kad tinkamai pasirūpinsite jos malonumu. Galite karts nuo karto kaitalioti šiuos žingsnius – vėl grįžti prie klitorio masažo, o vėliau – į gilesnes malonumo paieškas.

Svarbiausia – NIEKUR NESKUBĖTI.

Maloni įtampa

Žodis įtampa, atrodo, sunkiai derinasi su erotiniu masažu, tačiau jeigu tą įtampą panaudosite teisingai, masažas atneš dar daugiau malonumo!

Neleiskite partnerei patirti laimingos pabaigos per greit – šiek tiek paerzinkite, nerūpestingai lieskite erogenines zonas, tačiau neužsibūkite prie jų per ilgai – tegul įtampa jos viduje pamažu kyla viso masažo metu. Atidėliojamas malonumas vėliau išsiveržia visa jėga, tad erzinimas to tikrai vertas. Tai nėra lenktynės – viską darykite labai lėtai. Nepamirškite, kad šis masažas skirtas JAI, ir JOS malonumas – didžiausias prioritetas. 

Jeigu atsižvelgsite į šiuos patarimus, galite būti tikri, kad jūsų partnerė dar ilgai nepamirš šio potyrio ir dar ilgai galvos apie jūsų atidumą moters malonumui.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.