Į viršų

„Nebegėda“ vibratoriai – kurį pasirinkti?

Nuotraukų autorius:

Renkantis vibratorių labai svarbu žinoti, kam jį naudosite ir kokio pojūčio norite. Atkreipkite dėmesį į žaislo galingumą, valdymą, režimus ir suraskite sau tinkamiausią variantą. Pasitikrinkite, ar vibratoriaus matmenys jus tenkina, ar jis nėra nei per mažas, nei per didelis, nes dydis nuotraukoje neatspindi realaus vibratoriaus dydžio. Nepamirškite atkreipti dėmesio į medžiagą, iš kurios vibratorius yra pagamintas. Medžiaga tiesiogiai kontaktuoja su jūsų kūnu, todėl tai turės įtakos pojūčiams, pavyzdžiui, iš silikono pagaminti vibratoriai suteikia aukščiausios kokybės malonumą, jie yra glotnūs ir malonūs odai. Naudojant silikoninį vibratorių nepamirškite, kad su juo negalima naudoti iš silikono pagamintų lubrikantų – vietoj jų naudokite pagamintus vandens pagrindu. Kitos svarbios charakteristikos: įkrovimas ir atsparumas vandeniui. Juk nenorite gaišti laiko sudėtingam įkrovimui ar baterijų keitimui, o atsparumas vandeniui tik padidins jūsų galimybių lauką.

Tikriausiai jau susidėliojote galvoje, kokio vibratoriaus norėtumėte, tad pradėkime paiešką! Štai kokius vibratorius siūlo „Nebegėdos“ parduotuvė:

jeigu norėtumėte paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, jaučiate, kad į miegamąjį it pelėsis po truputį skverbiasi klampinanti rutina, kažko lyg ir norite, tačiau nesate tikri, ko – galbūt jums reikėtų išmėginti vibratorių poroms „Lelo Tara“?

„Lelo Tara“ veikia paprastu, bet itin veiksmingu principu – sukamieji judesiai ir vibracija viduje sekso metu suteiks prabangų ir malonų orgazmą abiem.

Kodėl „Lelo Tara“?
• Itin glotni ir lanksti forma. Besisukanti „rankelė“ yra lanksti ir viliojanti, tik neapsigaukite – ji be galo galinga.
• Šalin rankas! Kontroliuokite vibratorių tik vienu paspaudimu — daugiau nieko daryti nereikia. Palikite rankas svarbesniems darbams.
• Grakštus dizainas kūrybingam naudojimui. Plonas korpusas ne tik stimuliuoja G tašką sekso metu, bet ir užtikrina glaudų suartėjimą bei intymumą abiem partneriams.
• „Lelo Tara“ yra 100 % vandeniui atsparus vibratorius. Perkelkite linksmybes į vonią!
• 6 malonumo režimai – nuo jaudinančio ūžimo iki malonaus pulsavimo.
• Sukimasis viduje – pajauskite sūkurio teikiamą malonumą.

Sekso metu naudojant „Lelo Tara“ yra suteikiamas unikalus sukimosi jausmas, kuris tiks prie kiekvienos pozos. Vibratorių galima naudoti ne tik poroje, bet ir vienam. Tai, ko gero, universaliausias vibratorius, kurį kada nors turėjote.

„Lelo Sona“ klitorio masažuoklis

Ar žinojote, kad klitoris yra daug didesnis, nei galėjote numanyti? Jam puikiai tiktų palyginimas su ledkalniu – išorėje mes matome tik labai nedidelę klitorio dalelę, o visas jo grožis (ir dydis) slypi viduje. Dažniausiai mes stimuliuojame tik šio ledkalnio viršūnę, o kaipgi likusi dalis? Čia į pagalbą skuba klitorio masažuoklis „Lelo Sona“.

Kuo jis ypatingas?

• Judėk ant bangų – „Lelo Sona“, kitaip nei kiti vibratoriai, pasitelkia garso bangas, o ne paprastas vibracijas. Tai užtikrina, kad būtų stimuliuojamas visas klitoris, net ir ta dalis, kuri yra giliai viduje. Pabandykite nueiti į klubą ar koncertą ir atsistoti šalia garso kolonos. Žinote tą jausmą, kai garso bangos taip atsitrenkia į jus, jog atrodo, kad garsas persismelkia per kūną? Būtent taip veikia „Lelo Sona“.
• 8 skirtingos funkcijos vienam malonumui. „Lelo Sona“ turi net 8 skirtingus režimus, kad galėtumėte atrasti sau maloniausius pojūčius, o mygtukai išdėstyti taip, kad juos rasite net užmerktomis akimis.
• „Lelo Sona“ masažuoklis yra 100 % atsparus vandeniui. Tad jei mėgstate lietų ar nuotykius pirtyje, „Lelo Sona“ yra tikras išsigelbėjimas. Masažuoklį taip pat lengva prižiūrėti, nes jis yra pagamintas iš vientiso silikono, kuris užtikrina nepralaidumą vandeniui.
• Žžžžž… Kadangi „Lelo Sona“ nėra tradicinis vibratorius, jis neskleidžia garsų kaip kiti. Masažuoklis veikia tyliai ir užtikrintai. Be to, „Lelo Sona“ pakrauti užtenka USB laido. Valanda įkrovimo = valanda malonumo.
• Masažuoklis pagamintas taip, kad tilptų delne, tad „Lelo Sona“ puikiai sutilps į įvairių dydžių krepšius ir rankines.

Nori patirti jausmą, kai yra stimuliuojama 75 % didesnė dalis klitorio, nei įprastai? Išbandyk „Lelo Sona“.

Prostatos masažuoklis „Lelo Loki“

Prostata kartais vadinama antrąja vyro širdimi ir šis palyginimas tikrai ne iš piršto laužtas. Pagrindinė prostatos funkcija – vyro vaisingumas (prostatos sekretas sudaro 90 % spermos kiekio), ji taip pat atsakinga už seksualinę funkciją, bendrą savijautą ir turi įtakos šlapimo sulaikymui. Todėl vyrai šiai nedidelei liaukai turėtų skirti ypatingą dėmesį, o tai padaryti galima ir…maloniai.

Prostatos masažuoklis ne tik suteikia naujų seksualinių patirčių, bet ir reguliariai naudojant padeda sumažinti prostatos vėžio riziką!

„Lelo Loki“ statistika:
• Net 6 režimai vyro orgazmui. Kiekvieną kartą. Masažuoklis tiksliai aptinka prostatą, kad sukeltų sprogdinančius orgazmus.
• Anatomiškai tobulas ir estetiškai išvaizdus dizainas. Glotnus, išlenktas ir su stabilumą užtikrinančiu žiedu – toks dizainas garantuoja lengvą prieigą prie reikalingo taško.
• Pakrauti itin paprasta naudojant USB jungtį.
• 100 % atsparus vandeniui „Lelo Loki“ leidžia veiksmą perkelti iš sausumos į vandenis. Masažuoklį taip pat lengva valyti, tereikia pasirinkti vonios režimą.

Nustebinkite save ar savo vyrą šiuo galingiausiu pasaulyje prostatos vibratoriumi – jums padėkos ne tik jis, bet ir jo prostata.

 

REKOMENDUOJAME: vandens pagrindo lubrikantas „Lelo“

Kaip jau minėjome, naudojant silikoninius vibratorius su jais naudoti reikėtų vandens pagrindo lubrikantus. Mūsų siūlomas „Lelo“ – vienas iš tokių.
Bekvapis, netąsus, nepaliekantis dėmių, praturtintas alijošiaus ekstraktu ir pagamintas taip, kad papildytų ir išlaikytų jūsų natūralią drėgmę. Produktą galima naudoti vaginalinio, analinio sekso metu, su prezervatyvais ir bet kokio erotinio tipo žaislais.

Nebegėda.lt- viskas apie kūną, seksą ir santykius.

Komentuok