Naujiena – Nebegėdos marškinėliai!

Labai dažnai mūsų klausdavote: kur galiu įsigyti marškinėlius su užrašu „Nebegėda”? Ilgą laiką juos dalinome tik savo patronams, o vėliau nusprendėme plėsti nebegėdos lauką ir leisti juos įsigyti visiems.

Ilgai truko marškinėlių gamyba, kol radome tinkamiausią variantą. Mūsų šie marškinėliai turi super galių:

• Juos pagaminusi kompanija nuo 2006 m. priklauso Fair Wear Foundation organizacijai, kuri siekia pagerinti darbo sąlygas gamyklose ir užtikrinti, kad darbuotojų atlyginimai būtų sąžiningi, vykdo kasmetinius gamyklų bei gamintojų auditus ir vertinimus.

• Šios linijos marškinėliai turi „100% Organiška” sertifikatą, kurį patvirtina GOTS (Global Organic Textile Standard).

• Gaminant šiuos marškinėlius buvo naudojami tik atsinaujinantys energijos šaltiniai: vėjo ir saulės energija. Taip gamybos anglies dioksido „pėdsakas” sumažinamas 90%. Organizacija Carbon Trust šių marškinėlių gamintojams priskyrė PAS2050 įvertinimą.

Su kiekvienais marškinėliais pas jus atkeliaus instrukcija, kurioje pagal pasirinktų marškinėlių temą parašėme įdomių dalykų.

MARŠKINĖLIAI NEBEGĖDA

Iki šiol šiuos marškinėlius turėjo tik mūsų patronai, bet mūsų bendruomenės nariams išreiškus aršų norą taip pat jais puoštis, mes nusprendėme, kad marškinėlius turi teisę dėvėti VISI. Juk taip geriausia atpažinti bendraminčius minioje.

Kartu su šiais marškinėliais gausi instrukciją, kurioje papasakojome, kas yra Nebegėdos laukas. Sveika(-s) į jį įstojusi (-ęs)! Mums tai labai svarbu <3

MARŠKINĖLIAI MEDITATION

Mes nesame prieš vaistus ar mediciną, bet šiandien norime atkreipti tavo dėmesį ne į pasekmių šalinimą, o į stabtelėjimą. Pavyzdžiui, tau skauda galvą. Kodėl? Galbūt tai susiję su įtampa darbe, o gal tave slegia neiškomunikuoti jausmai partneriui (-ei)? Gal pats metas pailsėti, nueiti į masažą ar pasivaikščioti parke? Jeigu galvą tau skauda nuolat, užsuk pas gydytoją.

Kviečiame kiekvieną dieną rasti bent kelias minutes įsiklausymui į save. Marškinėlių instrukcijos lapelyje pasiūlėme kelis būdus, kaip galima pradėti medituoti.

MARŠKINĖLIAI MĖNESINĖS

Šiuos marškinėlius žmonės arba dievina, arba kaip pasiutę pyksta ant jų. Mums jie labai svarbūs: mes tikime, kad tabu, susijusį su mėnesinėmis, reikia tirpdyti, nes, kai nebus gėdos, liks daugiau erdvės naudingoms žinioms apie moterų sveikatą. Mėnesinės – viena iš jos dalių. Instrukciniame lapelyje parašėme įdomius faktus apie mėnesines ir apie būdus jas palengvinti.

O čia rašėme labai gerą ir ilgą tekstą apie tai, kodėl reikia apie jas kalbėti.

Tokios svarbios ir ilgai lauktos premjeros proga – didelės nuolaidos.

Iki susitikimų minioje,
begėdžiai!
<3

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.