8 būdai paįvairinti poros seksualinį gyvenimą

Mūsųpasitenkimas seksualiniu gyvenimu nėra pastovus, tačiau viskas vystosi nuosekliai. Iš pradžių seksas poroje atrodo fantastiškas ir labai jaudinantis – ta pirmoji pažintis su vienas kito kūnu, milžiniška trauka ir noras iš lovos neišlįsti visą savaitgalį. Natūralu, kad bėgant laikui aistros šiek tiek nurimsta ir poros seksualiniame gyvenime gali nusistovėti šiokia tokia rutina (kas, žinoma, ne visuomet yra neigiamas dalykas).

Tiesa, naujoms kibirkštims miegamajame įžiebti kartais prireikia visai nedaug – tik šiokio tokio seksualinio gyvenimo paįvairinimo. Tai padaryti padės daugybė paprastų, tačiau labai veiksmingų būdų. Keletu jų dalijamės ir šiame tekste ir linkime prikelti savo poros seksualinį gyvenimą į karščiu pulsuojančias ir iš kojų verčiančias patirtis.

Kartu peržiūrėkite erotinį filmą

Niekada kartu nežiūrėjote erotinio ar pornografinio filmo? Dabar pati geriausia proga tai padaryti! Yra keletas scenarijų, kaip pasibaigs ši įdomi patirtis. Pavyzdžiui, galbūt kartu žiūrėti tokio tipo turinį jums pasirodys nejauku – tuomet galėsite tiesiog pasijuokti iš keistų ekrane matomų pozų, pernelyg garsių dejonių ir visko, kas atrodo nenatūralu ir juokinga.

Tačiau tikrai gali būti, kad ši patirtis jus kaip reikiant sujaudins ir viską, ką pamatysite ekrane norėsite atkartoti ir patys. Galbūt tai taps dažna pramoga (pavyzdžiui, vietoj penktadienio filmo) ir padės išmokti naujų dalykų, kurie vėliau tikrai pravers sekse.

Pamokykite vienas kitą jums patinkančių dalykų

Kartais nutinka taip, kad net ir ilgalaikiuose santykiuose apie seksą nekalbama atvirai. Daug žmonių nedrįsta iškomunikuoti, kas jiems patinka ir kas nepatinka sekse, kadangi bijo įžeisti partnerį (-ę). Tačiau savo poreikių išsakymas toli gražu nereiškia, kad iki to laiko sekse viskas buvo blogai. Tiesiog nebijok pasakyti savo partneriui (-ei), ko norite.

Galbūt tau patinka ilgesnės įžangos? Galbūt kažkuri poza tau labai nepatogi ir nesuteikia jokio malonumo? Kalbėkitės! Atvirumas gali kaip reikiant pagerinti seksualinį gyvenimą, todėl pokyčius pasitikite drąsiai ir kartu. Jeigu net ir ilgai esate kartu, iš naujo pažindami partnerio (-ės) kūną galite tikėtis gerų rezultatų.

Kartu apsipirkite sekso žaislų parduotuvėje

Apie sekso žaislų naudą seksualiniam gyvenimui gerinti kalbėjome jau labai daug kartų, todėl ir šį kartą nenorime to praleisti, nes TAI TIKRAI VEIKIA. O ar žinai, kas sujaudins jus dar labiau? Ogi šių žaislų pirkimas kartu!

Užsukite į internetinę sekso prekių parduotuvę ir atsiduokite fantazijai. Kartu su partneriu (-e) pasvarstykite, ką norėtume išbandyti. Galbūt išsirinksite vibratorių, jeigu abejojate kurį – paklauskite parduotuvės konsultantų („Nebegėdos“ parduotuvėje visuomet rasite, kas jums patars ir padės išsirinkti produktą, skirtą būtent jūsų porai). Tai bus puiki patirtis jums abiem – apsipirkdami sekso prekių parduotuvėje būsite atviri ir sau, ir savo partneriui (-ei), galėsite pasidalyti savo seksualinėmis fantazijomis, geriau vienas kitą pažinsite.

O ir po kelių dienų prie jūsų namų durų laukiantis malonus siuntinys kaip reikiant uždegs aistrą miegamajame.

Išbandykite Dirty talking

Nors kartą gyvenime išbandykite Dirty talking. Apie šį subtilų išsireiškimą nepadoriais žodžiais jau esame kalbėję tekste „Dirty talk“ pradžiamokslis. Garsus savo seksualinių fantazijų išsakymas gali padėti užkurti prigesusią ugnelę. Tačiau nuo ko pradėti?

Jeigu šiek tiek nedrąsu prieiti prie partnerio (-ės) ir jam (-ai) ištarti „Noriu tave išdulkinti“, gali pradėti nuo žinučių. Apie sekstinimą prieš tai minėtame tekste rašoma, kad „susirašinėjimas žinutėmis, pradedant nuo švelnaus flirto ir pereinant į atviras seksualines, gali padėti sukurti bendrą žodyną ir nubrėžti abiejų ribas. Pavyzdžiui, kaip nori, kad partneris (-ė) kreiptųsi į tavo lytinius organus? O kokiais žodžiais apibūdinti partnerio (-ės) intymias vietas? Ką galima išbandyti lovoje, o ko ne?“

Išbandykite naujas sekso pozas

Vienas paprasčiausių seksualinio gyvenimo paįvairinimo būdų yra naujų sekso pozų išbandymas. Mes prisirišame prie vienos ar dviejų pozų, kurios mums patogios patiriant daugiausiai malonumo. Ir tuomet pamirštame, kad dar yra galybė neišbandytų pozų, dėl kurių galbūt pamesite galvą.

Esame parašę ne vieną tekstą apie skirtingas sekso pozas, tarp kurių galbūt rasi ir tokių, kokių dar nesate išbandę. Iš tiesų tai netgi gali tapti smagia patirtimi: pats pozų ieškojimas sujaudins, o išmėginimas sustiprins jūsų tarpusavio ryšį.

Išbandykite ilgesnes įžangas

Ilgesnės įžangos neretai veda į geresnį seksą ir stipresnius orgazmus. Moterims susijaudinti reikia apie 20 minučių – tokios trukmės įžanga yra būtina maloniam lytiniam aktui. Todėl nusiteikite padirbėti – galite vienas kitą pamasažuoti, iš pradžių pažaisti pirštais, pasimėgauti oraliniu seksu ir tik tuomet mėgautis sueitimi. Paerzinkite vienas kitą – tai padės įžiebti geismą, kuris pavers seksą dar labiau jaudinančia patirtimi.

Išbandykite seksą neįprastose vietose

Esame įpratę mylėtis ten, kur mums patogu ir saugu – namuose, viešbučiuose. Tad galbūt laikas pridėti šiek tiek prieskonių ir seksą perkelti į kitas, labiau jaudinančias vietas?..

Žinoma, žiemą lauke mylėtis nebus nei malonu, nei sveika, tačiau šiltuoju laikotarpiu galite išbandyti seksą automobilyje, gamtoje (pavyzdžiui, palapinėje), kopose ir visur kitur, kur tik sugalvosite. Tik, žinoma, jokiu būdu nepamirškite, kad mylėtis galite tik tada, kai aplinkui nėra žmonių, kad išvengtumėte nemalonių netikėtumų arba netyčinio, tačiau nemalonaus privatumo pažeidimo. Tik primename, kad už lytinį aktą viešoje vietoje yra baudžiama.

Analinis seksas

Daugelis porų analinio sekso temos dažniausiai net neliečia, tai yra tikras tabu. Vieni drastiškai nusistatę prieš analinį seksą, kiti – labai juo susidomėję, o trečioji žmonių grupė tikina, kad į lytinį gyvenimą įtraukus analinį seksą visai nebesinori jo atsisakyti. Tikriausiai neatsiras prieštaraujančių, kad analinis seksas seksualinį gyvenimą išties paįvairintų.

Viską, ką reikėtų žinoti apie analinį seksą ir pasiruošimą, skaityk „Nebegėdos“ tekste „Analinis seksas – ką apie jį žinoti?“.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.