Į viršų
Image Alt

Seksologo, Urologo, Ginekologo, Dermatovenerologo Konsultacija Internetu

Gauname kasdien labai daug jūsų žinučių ir laiškų su įvairiausiais klausimais. Į dalį jų stengiamės atsakyti rašydamos tekstus ir kurdamos podcastą, bet į pačius asmeniškiausius atsakyti negalime, nes neturime tam kompetencijos. Tad nutarėme, kad pasitelksime mūsų nuostabių profesionalų būrį, kurie į tuos jūsų klausimus jums ir atsakys.

Susipažinkite:

Laura Butvilaitė

Seksologė

Psichologė-seksologė, sertifikuota European Society for Sexual Medicine ir European Federation of Sexology, o nuo šio rudens pradės žmogaus seksualumo doktorantūros studijas Porto, Portugalijoje.

Vaida Šareikienė

Urologė

2006 – 2012 Medicinos gydytoja, Vilniaus Universitetas, Medicinos fakultetas
2012 – 2018 Urologijos rezidentūra, gydytojo urologo kvalifikacija, Vilniaus Universitetas, Medicinos fakultetas

Ieva Šiaudinytė

Ginekologė

Baigė VU mediciną ir akušerijos ginekologijos rezidentūros studijas, yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD) narė ir jaunųjų LAGD valdybos narė, priklauso Mergaičių ir moterų akademijai (MMA). Laiminga mama.

Agnė Dapšauskaitė

Dermatovenerologė

Baigė VU mediciną ir šiuo metu dirba gydytoja dermatovenerologijos rezidente VUL Santaros klinikose, yra Europos dermatovenerologų (EADV) ir Lietuvos dermatovenerologų (LDVD) draugijų narė.

KAIP TAI VEIKIA?

Konsultuokitės su mūsų profesionalų komanda internetu. Įvykdžius užsakymą, jums paskirtas specialistas, individualiai išanalizuos jūsų klausimą ir pateiks atsakymą, jūsų nurodytu el. paštu, per 72 valandas (darbo dienomis).

DĖMESIO: Konsultacijos metu jūsų pasirinktas specialistas gali pasidalinti tik savo žiniomis, rekomendacijomis bei įžvalgomis. Mes nesiekiame atstoti gydymo, o veikiau siekiame suteikti paslaugą tiems žmonėms, kuriuos kankina nerimas dėl tam tikrų fiziologinių ar psichologinių aspektų. Tam, kad jūsų klausimas būtų pilnai išspręstas, reikalinga konsultacija su gydytoju jūsų poliklinikoje ar pasirinktame medicinos paslaugų centre.

KONSULTACIJA:

Nebegeda.lt įsipareigoja neviešinti jūsų duomenų ir pateiktą el. pašto adresą naudoti tik tam, jog jus pasiektų užsakytas atsakymas.

Kam skirtas jūsų klausimas?
seksologuiurologuiginekologuidermatovenerologuinesu tikras10(EUR) Apmokėti

Atlikęs mokėjimą spausk:

Kilus nesklandumams, rašyk mums į: pardavimai@nebegeda.lt

Paremk Nebegėdą →