Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-2 d.d. Kilo klausimų? Susisiek: pardavimai@nebegeda.lt

Kodėl penis yra vyriškumo simbolis?

Kodėl penis yra vyriškos tapatybės pagrindas? Kodėl vartodami savo genitalijų pavadinimus bandome kitus įžeisti? Šie ir kiti klausimai dažniausiai kyla susiduriant su vyriškumo stereotipais. Kartu su rašytoju, lygių teisių aktyvistu, Vilniaus Universiteto lektoriumi Donatu Paulausku, kuris neseniai išleido knygą „Kam reikalingi verkiantys vyrai?” aptarsime, kaip varpa vertinama mūsų visuomenėje, be to, dekonstruosime ir apžvelgsime gajus stereotipus, susijusius su vyriškais lytiniais organais.

Jeigu penis yra vyriškumo pasididžiavimas, tai kodėl juo nesirūpiname taip, lyg jis iš tikrųjų būtų vyriškumo pasididžiavimas?

Epizodo vedėjas Saulius Baradinskas
Epizodo pašnekovas Donatas Paulauskas
Garso inžinierė Kata Bitowt
Muzikos autorius Martynas Gailius
Iliustracijos autorė Ugnė Unguraitytė
Vaizdo operatorius Evaldas Visockas
Video montažas Domantas Kaminskas

Saulius Baradinskas yra kino režisierius. Su įkvepiančiais pašnekovais Nebėgėdos tinklalaidėje "Sultys" jis dekonstruoja visuomenės stereotipus ir neria į gilių temų klodus. Klausia tiek savęs, tiek pašnekovų: ar mes esame mūsų visuomenės produktas? Ar mes esamę sąmoningi savo gyvenimo vedliai?

Komentarai (3)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.